Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak uz tam maju nieco aj odomna :) Tesim sa co z toho bude.
  • xMort
    Taky v tom mám nějaké peníze, tak jim držím palce. I když reálně nevěřím, že se to může pokazit s lidma co za tím jsou. A hodně mě láká ten slíbený pohled do zákulisí (nejenom formou videa).
    Tenhle způsob financování se mi hodně líbí. Už delší dobu mám příspěvek i v jednom crowdsourcingovém hororu (pokračování Leslieho Vernona), ale těm ty peníze tak rychle nepřibývají :(
  • Je to trochu zvlastne, ale mozno ze toto je cesta do buducna pre niektorych vyvojarov. Tiez som platil vopred project cars, kde mam moznost aj skusat nove buildy a moznost ovplyvnovat smerovanie hry aj svojimi napadmi, pretoze vyvojari s hracmi komunikuju a reaguju na ich feedback. Ak je cena nizka v porovnani s hotovym produktom, tak to za ten risk platby vopred stoji. Neviem preco z toho niekto robi problem, ked kupi drahu hru aj bez dema.
  • No já jim držím palce. Aby to vyšlo, mohli to úspěšně zopakovat a chytla se toho další studia. Je pravda, že pro hráče je tohle hodně rizikový způsob financování. Ale pro vývojá nejlepší. Protože se nemusí upisovat distributorům a dalším nenažrancům, kteří potom vývoj korigují (jinak přestanou sypat prachy) a pak si z pradejů nahrabou co to jde. Takhle peníze hezky skončí přímo u vývojářů předem, takže jsou nezávislí a můžou vydat hru fakt podle svých představ a mít z toho i zisk bez prostředníků. Nemluvě o možnosti implementovat nové prvky, kteér si nikdo zatím netroufám. Při platbě předem se studio nemusí bát, že se investice nevrátí. Indie tituly už dávno existují. Tato cesta může přinést high-budget AAA indie hry. Což by bylo určitě zpestření.
  • Double Fine věřím, že si za ty prachy dokážou koupit kvalitní zařízení na dělání podcastů a dokonce, že ho i zvládnou obsluhovat.
  • Z pohledu vyvojare nejlepsi mozny zpusob financovani her, z pohledu hrace nejhorsi.
  • Hm, nevidim paypal, tak to asi nepřispěju. *9*
  • Ale to fičííí.. Když jsem se díval před hodinou bylo tam 490.000 a teď už je tam 523.000 :-O
  • montatatana
    Docela fascinujici, ze pres 11 tisic lidi (vcetne me) zaplatilo za hru, kterou nikdy nevideli :)
    • A stiahlo ti peniaze z kreditky? Som nieco poslal doobeda, ale doteraz mi nedosla ziadna SMS o platbe, tak ze ci to je v poriadku.
      • ucho
        lidi, to si nečtete ani základní info na stránce? peníze se strhnout až v tom březnu. nestrhávalo by se v případě, že by nevybrali dost peněz... navíc je zde možnost si to rozmyslet.
        • Aha dik, ja som konal podobne tomuto :)
          http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/574/1726009-shut_up_and_take_my_money_super.jpg

          Do marca mozno este prihodim
    • A pak ze to nejde, prodavat hry. *2*
      • Tady se prodava slib na hru. Jsem zvedav, co za tuto castku vznikne.
        • jejdásek už bohužel vznikl, tak teď už může bejt jen líp.
  • žobrať peniaze na komerčný projekt v kapitalistickej krajine?? choréé...sprostí kto prispeje,,,tam mali poslat tie peniaze na deti zomierajúce hladom v Somálsku a nie tučným manažérom, ktorí si zase namastia vrecká
    • Tak at začnou ty chudáci v somalsku apod. něco dělat, třeba se pak taky jednou budou mít dobře.. . Nikomu zadarmo do huby pečený holuby nelítaj..
    • Ma zebrat u banky, u vydavatele, nebo u fanousku? To je jedno ne? Dulezity je, kdo ty prachy da. Co je na tom nekapitalistickeho :)
    • Říká člověk, který má přezdívku podle nejmasovějšího a nejkrvavějšáho vraha anitckýho Řecka *1*
    • Tomu se říká investice, Socane ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit