Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • far cry 1 bomba miloval sem tu hru supr grafika inovativni nadherny prostredi u vody, pak crysis 1, co vysla 2 stalo to za kulovy a 3 to uz ani zkouset nebudu :p nejvetsi trapas sou ty sipky bile to se nevidi takova uboha hratelnost a obtiznost, coz automaticke zamerovani by tam nebylo? a auto strelba ? pane boze, ty hry sou rok od roku horsi a horsi...
    bulletstorm melo aspon to supr zabijeni ale todle bude nudna koridorovka :/ aspon to tak citim z toho videa...
  • aspon ze to vypada jak Far Cry, ale koukam ze se to hraje jak Serious Sam s totalni demenci nepratel...
  • LOL LOL LOL to je teda AI *1* *1*
  • zeLOL
    ako seriozne, myslite si, ze tie vase reklamy ktore cpete do kazdeho videa aj niekto cita ?? akurat tak robite videa skoro nepozeratelne a to nehovorim o tej mega trapnej "beatboxovej" reklame na zaciatku KAZDEHO videa, z ktorej sa mi uz buri zlc a nebudem sa radsej rozculovat ani nad tym ze okrem toho, ze po kazdom kliknuti na casovu os mi vyskoci reklama tak uz vyskakuje aj permanentne kazdych par sekund. *16* *16*
    • Ty jeden slovenskej trotle (nemyšleno zle, slováky mam rád*1* ), kdyby tam ty reklamy nebyli a jinde tady tak by games nebyli z čeho se to asi platí web a lidi, kteří na něm pracujou? Z ničeho? To těžko *4* Neříkam, že mě to nevadí ty reklamy ve videích, ale nebudu řešit to co nezměnim, rači si poradim jinak a tobě radím totéž. Když tě to tak štve tak máš i jiné weby, kde jsou totožná videa bez reklam. Když tak máš youtube, tak si tady na games počti ty texty tady a na video se koukej jinde a všichni budem šťastný. *4*
    • adblock
  • To by nemuselo být zlé..mohla by být konečně i pořádná grafiku..uvidíme..
  • vipadalo to na pecku, ale ak to budem chciet hrat budem asi chciet maximalnu obtiaznost, nabehnut medzi skupinu nepriatelov a ty ma nevedia zabit, ubohe :( radsej nech natom pracuju par rokov ako na Diable 3 :D
  • schmauz
    Vydržel jsem to asi minutu. Takové hry mě bavily možná tak před deseti lety. Očividně se od té doby (kromě grafiky) skoro nic nezměnilo. *7*
  • Haha, tolik stěžováčků v jedné diskuzi, co takhle si mindráky ventilovat někde v odborné poradně, nevěřím tomu, že se video až tak nelíbilo - a nejsem žádnej fanda COD stylu či čehokoliv jiného! ;-)
  • Ať je to jaké to je, vypadá to hodně intenzivně a celkově to působí hodně nevídaně realisticky (nemyslím tím ten Rambo styl) ... fakt čučím!
  • Bóže co to zase je? To musejí d**** další hru? Proč, proč tohle dělají?
    Na obrázcích a prvních videijích to bylo gut ale tohle rambování a miliony nepřátel je nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit