Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubikrafikzamik
    Já nevím z čeho byli všichni tak posraní z Borderlands, prostě možná že ta hra je v něčem dobrá a revoluční, ale já tyto prvky prostě nenašel na 1. díl jsem se dost těšil a byl jsem velice zklamany - asi po 2 hod... jsem to vypl a vypadá to že 2jka v tom hodlá pokračovat, takže ze mně zklamaní.
    • u me to bylo ze zacatku podobne, po dvou hodinach to slo na policku cekajic na vymenu. Ale dal jsem tomu jese jednu sanci, a voala spustila se kalkulace citajici desitky hodin, dnu :) a to jsem hral sam. Spousta lidi soudi knihu podle obalu...
      Po dvou hodinach, to jses tak akorad dostal k prvni misi :)...
    • Lawliet
      no revoluce bych tuto hru nenazval spíš správnou kombinací dobrých ingrediencí.. Střílečka založená na lehkých RPG prvcích s lootovaním zbraní inspirovaných raritou podle diabla/wow.. čučavá post-apokaliptická grafika spojená s claptrapem.. někomu tento styl arkádové,rpg,lootovací,coop,class-bassed FPS prostě sedne *5*

      PS:a tímto vlastně se dá říct je originální a žádná podobná zatím není ,
    • Veskoslav
      Tak určitě řekneš nějakou alternativu k této hře:-D Aspoň dvě, které by se rozsahem či arsenálem zbraní, zbrojí atd alespoň přiblížily Borderlands:)
      • tisíc lžic z vlažné vody polévku neudělá
  • Ihned potřebuju ten ovladač z filmu "Click" :D
  • Luxus! Neskutečně se těším! S objednávkou ale čekám na Sběratelskou edici. ZERO!
    • Jj, pro mě také jasná koupě. Jednička byla perfektní. Jsem zvědavý, co nakonec po diskuzích s fanoušky na ofic. fóru do sběratelské edice dají, uvidíme. Kruci, takový claptrap v měřítku 1:1 by se krásně vyjímal před barákem *1*
      • Uvědomuješ si, že by ti ho nepřizpůsobiví ukradli a prodali do sběrny? *1*
  • Fov na ho..Ovladani na ho..Kamera na ho..Milion DLC na ho..jako vsechno co se dnes nazyva PC hra
    • v zari tu nebrecte :)
    • Fov? Konzolovej command. Ovladani? Unreal engine, zadny port z konzole. Kamera? First person. DLC? I bez nich jsme se v coopu docela bavili. Jako jedna z mala PC her ma opravdovy coop.

      Z mojeho pohledu je to presne opak toho co se dnes nazyva PC hry. Zabavny, neni port, dobry ovladani, atd.
    • Veskoslav
      Aspoň, že nick wasd není na hovno, že?....
    • Troll alert :)
  • Joha
    87 bazillion guns just got... bazillionder :D

    Teším sa jak malé decko :D
    • Hlásí se děcko 2 *1*
      • Koccourr
        i 3 *5*
  • Lawliet
    Zatím?.. Splňuje požadavky na pořádnou řež! A ten claptrap nemá chybu! *15*
  • XorxoxTalarius
    Ma to splitscreen .... MA TO SPLITSCREEN !!!!! Uz jenom kvuli tomuhle to koupim ... neni nad to koupit piva, lahev neceho ostrejsiho a s kamosem parit ve dvou na jednom komplu ... beloved ♥
    • JohnyTheZik
      jses si jistej, ze to plati i o PC? Na konzolich byl i v 1 a na PC ne..
      Jinak trailer paradni, nicmene se celkem tesim, az prestanou do traileru davat jen dubstep..
      (hudebne mam radsi bordel 1 trailer)
      • XorxoxTalarius
        No jako kdyby to nemelo na PC splitscreen, tak to by mne teda pekne nasraly ... a uz jen kvuli tomu by ta hra ode mne dostala BAN :D
      • Nevim co ti vadí na dubstepu, je to dost dobrý do akčních scén..
        • JohnyTheZik
          Nemam nic proti dubstepu, ale do akcnich scen si dokazu predstavit i jinou hudbu :)..
          Tzn. ne jen dubstep, kterej je posledni dobou ve vetsine traileru.
    • Lawliet
      noo lepší přece jenom na dvou(4 *1* ) .. s lahví něčeho ostřejšího *1*
  • MrSanta
    Axton a Zero *14*
    Jednotku jsem kupoval v akci na Steamu za 10 €, dvojka už bude krabicovka za plnou cenu.
    EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSulnro YouTube 1080p.
    • Kdepak, jedině Maya *14*
  • ZERO *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit