Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nj milion zbrani je fajn ted jen vyresit problem aby mne to snima bavilo hrat i po 10 hodinach a to se jim u 1 az tak nepovedlo
    • Tak si zahraj s partou kamarádů a hned zvládneš dalších 50 hodin :D
  • No ja se uz nemuzu dockat! To zas bude zabityho casu... A co se tyce probiranejch kvalit hry, tak podle me to uplne nejvic stoji na tom co-opu... samotnyho me to moc nebavilo, ale s kamaradem pres net to bylo bozi...
  • zasrnej cellshade
    • Paradni cellshade! *14*
  • Urobte nieco s tym videoplayerom, nie je mozne ako dlho sa tie videa nacitavaju. Mate posraty buffer, alebo nieco podobne.. Doporucujem pouzit klasicky youtube player.. toto je katastrofa! *16*
    • Proč vlastně používaj takovou sračku? Má z toho Games prachy za klik nebo co?
    • Připojuji se, bohužel se mi zdá že stížnosti na player začali ignorovat po tom co nedodali nový co slíbili.
      • Pánové, nevím, co používáte na prohlížení internetových stránek, já odjakživa Firefox a NIKDY jsem neměl problém s pouštěním zdejších videí.
        • Já používám netbook, youtube 1080 na něm v pohodě rozjedu, tiscali 720 mám lehce, někdy více trhaně(v nejhorším se na to nedá dívat) a dlouhé načítání.
  • nejlepsi trailer za...no hodne dlouhou dobu, fakt brutal :D
    • Presne tak! Trailer nadupany akci a vsim tim ostatnim,co dela Borderlands zabavnou hrou.
      Po Mass Effectu 3 dalsi jasna koupe,aspon z meho pohledu.
      Ty nove postavy sice z casti vypadaji jenom jako evoluce tech predchozich,ale to nakonec vubec nevadi. Pritomnost splitscreenu je prijemnym bonusem.
  • Perfektní trailer.
  • Malleth
    Nějaký náčiní na blízko by mohli udělat....když už je tam bazillion střelných zbraní
    • Mě v pohodě stačí meele attack (nevim jestli sem to napsal správně :D).
    • katanu jsi tam náhodou neviděl?
      • jesusek
        Řekl bych, že to bude nějaká speciální schopnost toho Zera. Pochybuju, že to půjde vzít do ruky místo guny.
  • rancor1223
    Především ten co-op, bez něj to přichází o polovinu zážitku.

    EDIT: to měla být reakce na @kubikrafikzamik
  • montatatana
    Zacatek dalsi vykradacka traileru na The Girl with the Dragon Tattoo? Muppeti to aspon priznali :))
  • A já myslel, že se mi zase rozjelo video s "Nero - Doomsday" na pozadí v prohlížeči *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit