Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konzolova sraacka pro decka! ze napeti a strach lol *1* *2* *11*
    • Tak takovej příspěvek dokáže opravdu napsat jenom děcko nebo dementek
    • Konzolisti pocituji strach a napeti ve hre a PCckari zase jestli jim hra pujde spustit, maji na ni dostatecny hardware, nebude se sekat, pujde zaregistrovat na steamu z kodu, ktery nejde poradne vylustit, atd. Kazdy to ma jiny no :)
  • Tak doufam v nejakou brzkou slevu na steamu *4* Na tuhle hru se moc tesim a po recenzi jeste vic
    • Erien
      Na Xzone jde předobjednat za 699,- kč a "hra obsahuje oba přídavky The Signal a The Writer a bonusový tištěný obsah: oboustranný plakát, 7 samolepek s různými postavami ze hry, uživatelská příručka a soundtrack na druhém DVD". Navíc je to CZ krabicová verze.
    • Jazz
      Jasný a za 5 Korun bys to nechtěl ?
      • Jj...
    • v Datartu se dá koupit verze na Xbox za 50 korun *1*
      • Za 30, ale nikde neni skladem, takze klasicka reklamni kachna.
        BTW Vysvetli me jednu vec, co ma x-box verze z Datartu spolecnyho se Steamem?
        • slevu?
  • deridon
    za mě 9/10.. super atmosféra, graficky parádní (obzvlášť, když se temnota začala probouzet a stíny se začaly rychle pohybovat, to mě dostalo nejvíc), hratelnost super, hrál jsem na střední obtížnost na poprvé, jsou tam místa "na to nemám nervy", což já rád s mírou, není to bezmyšlenkovíte pew pew, světlice, pew pew, tak od poloviny hry jsou tam doopravdy težší místa.. příběh super a ta serialovost je fajn (podobné jako u Alone in The Dark (2008)), dabing a postavy fajné, obzvlášť Barry :D humor typický z Max Payna tam byl taky celkem cítit u televizního pořadu Night Springs.. :D ani nevim co tomu vytknout.. možná při dalším zahrání si začnu víc všímat některých chybek..
  • Mam intel quad 6600 (2,4ghz), 4GB, ati 4870 1GB. Nie je to ziadna novinka ale doteraz mi islo skoro vsetko na vyssie detaily. Preto mi je divne ze ma na mojom pc alan wake, ktory neni super mega ultra krasny, celkom malo fps. Nastavenia som musel mat na low a rozlisko 1280*720 tusim aby mi to islo normalne. Pri hocicom vyssom mi myska plavala. Bolo to na zaciatku jak vystupil z auta, dalej som to ani nezkusal hrat lebo to nechcem drtit v naprd grafike. Som jediny s takymto problemom?
    • Doporucuji vypnout motion blur. Hra pak vypada lepe a rekl bych ze fps docela povylezlo. Staci dopsat parametr -noblur do cile v zastupci hry.
    • Erien
      Podívej tady podle PCtuningu jedna z nejnáročnějších her. http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/23334-alan-wake-krasny-temny-a-krvave-narocny-thriller
    • Nejsi. Mám sice lepší procesor a ramku, ale celkem jsem se divil na ty FPS, když jsem to poprvé zapnul, a to mi Battlefield 3 běží bez problému na vysoké detaily. :) Ale myslím že už na to vyšly nějaké patche.
      • vyskusam...
  • "Ovládání na klávesnici není vůbec špatné, i když někdy může mít hráč špatný pocit, že mu některé pohyby nepřijdou úplně logické. Lze si však bez problémů zvyknout."

    Tahle věta a nebo rovnou celý 2 odstavec by si zasloužil vlastní rastr. Vzhledem, že se jedná o port, tak to může znamenat, že se u toho buď budu bavit nebo vztekat.
    • yuri337
      Mě ze začátku hodně vadilo, že kamera není za zády, ale kousek na stranu:

      http://www.youtube.com/watch?v=eLDfUvl1seM&feature=related

      Ale dalo se zvyknout. Komu vadí levá strana, lze přepnout klávesou TAB na pravou.
      • budeš se vztekat, kamera je totiž epic fail!
  • dělá někdo na cz??
    • DarkHawk
      CZ už je, ale nejsou přelozeny DLC. Oficiální komplet čeština vyjde se hrou někdy začátkem března.
    • Bude oficialni cestina pry asi koncem brezna a neoficialni uz je nejaky cas venku(ma ale problem s fonty)
      • Problém s fonty už je vyřešen, ale chybí překlad DLC, tan bude až v tý oficiální.
        • nn neni po patchy na steamu 1.02...opet fonty nefunguju.
          • Včera jsem na to někde koukal na fóru, jde to dostat zpět přepsáním názvů souborů, i když tím vlastně odstraníš ten patch. Tak na to zkus mrknout. Osobně hraju v polštině, takže přesný detaily neznám.
  • To je aspoň recenze a né jak ten článek (čti recenze nebo ani ne, nedá se to považovat za recenzi) co napsal "DD"
    • DD hru sice hodne sepsul, nicmene v dost vecech mel pravdu, monotonni az po case stereotypni hratelnost jedouci podle stale stejnyho mustru, vsude samy script, absence hadanek a adventurnich prvku jako takovych, vicemene je hra oproti puvodne zamyslenemu konceptu tunel, vadily mi i nektere designerske kroky jako ztrata arzenalu a to nejen na konci jednotlivych kapitol apod. Pribeh, audiovizual (i pres mensi zastaralost jako celek pusobi dobre), dabing i postavy jsou jednoznacne plusem hry, nicmene vyse zmineny vytky hru dle meho pohledu strhavaji a hodnoceni kolem 85-90 % si dle meho nazoru AW v zadnem pripade nezaslouzi. Za me solidni nadprumer - 7/10.
    • Taky sem na ten clanek vcera narazil a doted sa popadam za bricho. DD by psat recenze na hry nemel, pise do nich totiz hrozne sra*ky.
  • Ze začátku je to celkem zajimavý, ale v poslední době jsem neviděl hru, která by byla víc stereotypní.
    • Ja by som povedal že taký Dead Island bol ovela ovela viac
  • zdravim parany , musim tez zareagovat, tato hra me dost chytla a nepustila, hrano v noci a ze sluchatky, potom je to zazitek jak ma byt, jsem uz starsi paran, takze pamatuji jak pocatky hrani tak mam odehrano dost her, a nehodnotim hry podle grafiky, pribehu ci zda je to koridovka anebo neni, ale pouze podle jednoho meritka, ktere je pro me nejdulezitejsi a to zda me hra bavi a zda ji dohraji, a alana jsem dohral a kralovsky jsem se bavil,sam osobne bych ji udelil nejvyssi hodnoceni, doporucuji vsem, jen tak na okraj, mass effect , oba dily me casem prestali bavit a hracskou komunitou jsou chvaleny, takze jasne a jednoduse hra musi bavit jinak jde do propadliste dejin:)
    • to co bavi tebe jednoduse, ale nemusi bavit nekoho jineho ;) Alana jsem nehral, takze se zdrzuju zatim hodnoceni
      • to ja si uvedomuji, take ji pouze doporucuji:)jenom se obcas divim jak lidi moc resi, jde prece o zabavu, ktera tam je ci nikoliv:)
  • DarkHawk
    Hodně se mi líbí ty předěly z každé epizody.. to je jako seriál.

    Alana sem projel hned po Darkness 2. Najednou dva tituly, které jsou o temnotě. V jedné tě ovládne temnota musíš ničit světla a zachránit Jenny. V druhé utíkaš před temnotou a ničíš ji světlem a musíš zachránit Alici. *1* Je to podobné, ale po příběhové stránce uplně odlišné.
    • Jazz
      Přesně to jsem si říkal taky *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit