Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Tak pro připomenutí a pro možné srovnání:)

    Mass Effect 2 Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=Y2O-0-fQOOs
    Mass Effect Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=nqBpRJ7qgaM


    Osobně se mi nejvíce líbí k ME 3 a co Vy?:)
    • rancor1223
      Když to vidím takhle vedle sebe? Váhám mezi ME2 a ME3. ME1 nepřichází v úvahu, ten trailer je docela děsnej *1*, je tam ale dobře vidět jak se vývojáři naučili za tu dobu s konzolema pracovat. ME2 má skvělou hudbu a je dobře sestříhaný, ale to ME3 taky. Asi bych řekl ME3, ale je to opravdu jen o chloupek...
    • Trol.diskuzni
      Řekl bych, že remíza... Hrozný = děsný, nebo nikoliv? *4*
  • Umaroth
    pokud bych měl něco říci k traileru, tak není zlý, ale ten na Xboxového zaklínače je mnohem, ale mnohem lepší. Mluvím o tom traileru co se odehrává na lodi
  • Fantazie... konečně trailer hodný zakončení téhle výjimečné série. Konečně to byl taky Mass Effect - očividně trailer dělaný spíše pro fanoušky, než pro nové hráče, na rozdíl od těch minulých na Zemi, s kytičkama a holčičkou. Ale to je to, co Bioware umí - dávkovat.
  • trailer peknej, škoda že na špatnou hru :-D, ME1 byl užasnej, fakt užasnej, dvojku sem nedohral jaka to byla nuda, a 3 sem hral demo, a myslel jsem že to je jen naka parodie na jednu z "nejocekavanejších" her letoška, dost mě to znechudilo celou serii, ale trailer peknej, sice kýčovitej, snad ve všem co jde, ale i tak funkční, na epicke muzice od TSFH, a zběsilemu střihu akčních scen není nikdy co zkazit
    • Veskoslav
      Nuda? A demo parodie? A co jsi od toho čekal? Mně to vžycky zajímá od lidí jako ty, nakonec z nich člověk ani tu odpověď nedostane.
    • SORRY že ti to řeknu na plnou hubu ale co to sakra meleš? To že se ti nemuselo líbit demo neznamená že konečná hra bude špatná nebo si sand jasnovidec?
      p.s.pokud tě tak bralo mass effect 1 zahraj si dragon age nebo deus ex to jsou Klasická RPG
  • Tááááááááááák to bylo ultra monster hyper kůlovitej trajler...místní školní pubertáci se u toho určitě nejméně dvakrát vystříkali do trenek..k zblití tyhle americký s*ačky...
    • *9* *2* *15* *3* *14*
    • tak to jo *9*
    • *12* *12* *12* *12*
    • MrSanta
      No hlavně že ty vystupuješ jako vyspělý a rozumný člověk *7*
    • Bež si hrát pět proti jednomu ke svému CoDku a nepleť se mezi velké kluky o_-
      • reakce na BoReČeK: blůeee
        • Veskoslav
          Proč na něj reaguješ? Člověk, co má nick BOREČEK, to v hlavě moc v pořádku mít nebude:)
        • Tady podle těch negativních komentů bych řekl, že ten trailer byl vážně působivý. To je právě to, co trolové prostě nemohou snést.
      • Trol.diskuzni
        LOL, biodroni hltající ME se nazývají velkými kluky... Dobrý! *1*
        • Veskoslav
          A na Tebe poslat rodiče, že ještě nespíš....
          • Trol.diskuzni
            To Veskoslav - Říkají, že tam mají pro tebe volné místo, prej. *5*
            • *1* *1* *1* Obávám se, že s veškama tam Veškoslava nevemou *15* a dál zůstane tady naříkat s ostnem hluboko v pr... *5* . Au au au...
          • Trol.diskuzni
            Tak teď jsi mi to natřel, LOL. *1*
            • Veskoslav
              A přešli jsme do fáze robot CTRL+C a CTRL+V. Pozdravuj v ústavu;)S automaty se nehádám.
            • Trol.diskuzni
              Co tě to tak zajímá, ty jsi přece velkej BIOkluk, co se s takovou spodinou jako jsem já nemusí vůbec zahazovat. *5* *5* *5*
            • Veskoslav
              BIOkluk? A to jsi vyčetl z čeho? To, že jsi d*bil a snažíš se být vtipný a vyprovokovat ostatní, to jsem už pochopil dávno....Onanuješ ještě s Jindou a Borečkem? Inteligenčně si všichni odpovídáte....
            • Trol.diskuzni
              Co tě to tak zajímá, ty jsi přece velkej BIOkluk, co se s takovou spodinou jako jsem já nemusí vůbec zahazovat. *5*
            • Veskoslav
              LOL? To používají 14ti letí fracci, co se neumí vyjadřovat a většinou ani neví, co LOL znamená? Co u Tebe znamená? League of Legends?
        • MrSanta
          Nee, diskutující schopní napsat normální příspěvek bez rádoby kůl výkřiků a sprosťáren se nazývají velkými kluky *3*
          • Trol.diskuzni
            Kromě tebe tady teda žádné velké kluky nevidím. *3*
        • Tichučko, fanboyi, běž se koukat na svoje asiatkoviny s Ringwraithem, už jsi tu jen pro smích.
          • Trol.diskuzni
            To Veskoslav - Nepros, máš to marný. *2*
            • Mayuri12
              Spíš si občas říkám jestli tam je i někdo jinej každopádně stejně jako v tvém případě se ani jeho trolling nedá vyjádřit slovy.
              Vlastně spíš normální člověk to nedokáže vyjádřit slovy
            • Trol.diskuzni
              I tam figuruje nějaký troll? A jak to jeho trollení vypadá? *8*
            • Mayuri12
              Neznáš ty se náhodou z verbalem vrchním trollem na ČSFD jste si totiž dost podobní
            • Trol.diskuzni
              Posluš si. *3*
            • Veskoslav
              Jo na tebe akorát provaz a vysoký strom.....Nebo Tě napráskat, ať máš zase perma ban.....
          • Trol.diskuzni
            To, že jsem tady všem jen pro smích, mi již bylo řečeno tolikrát, že jsem to skutečně již zvládl vstřebat, přesto jsem rád, že máš tu péči mě o mé poníženosti neustále ubezpečovat. *3*
            • Veskoslav
              Nedělej prosím Tě ze sebe už debila, to není možné, co ty jsi za ocasa....
            • Trol.diskuzni
              Určitě se cítím lépe jako "trapák" než když bych hltal komerční srágory typu ME jako ty... *3*
            • Veskoslav
              Čím dál trapnější. Jestli ty jsi dospělý člověk, tak to opravdu potěš.....
            • Trol.diskuzni
              Spíš by bylo smutné, kdybych si názory místních odborníků připouštěl k srdci, než když jsem "smířen" s tím, že v TOP5 oblíbenosti zde na Games.cz nejsem. *4*
            • Vážně? Tak to už chápu, že se chováš tak, jak se chováš, když tě nikdo nemá rád. Byl bych taky smutnej, ne že ne. Ale soucítit s tebou nebudu, karma si tě našla a uhryzne ti paty. A ubezpečovat tě v tom budu stále, to se neboj, možná bys mi tak nevadil, kdybys nebyl taky jen smutnej fanboy, takhle už totiž působiíš, že nejsi jen troll ale reálný člověk a to je...to je...bolí mě z toho u srdce.
        • Mayuri12
          Na tebe poslat amarouna (nebo jak se ten vocas menuje) trolle jak se odjakživa říká zlí na zlí
          • Copak se ti chlapče na mně nelíbí? :-)
            • Mayuri12
              Na tédle diskuzi jsou i mnohem horší lidi než ty.
              Ou to neznělo zrovna pozitivně *3*
            • Tak sorry :-) Čekal jsem nějaké negativní reakce *4*
            • Hmm řekl jsem snad že se mi na tobě něco nelíbí.
              Aha řekl jsem že seš vocas (což taky seš) ale jinak kromě toho že trolluješ anime což mě spíš pobavilo tak si mi krásně u zadku.
              PS To je nějakej novej způsob jak někoho na.ss.rat když ho označíš za chlapce?
          • Trol.diskuzni
            Jj, Amaroun, to je taková moje chůva tady. *5*
            • Mayuri12
              Pro všechny trolli na games POZOR pořádám speciální zájezd k největší drtičce odpadu v ČR s možností si toto zařízení prohlédnout zevnitř.
  • Mayuri12
    Po pátým zhlédnutí musím říct ME 2 trailer byl lepší.
    I když tento za ním nijak nezaostává.
    • Souhlasím, u mě také stále vede Launch trailer k ME2.
  • Kocy
    Teď, ale vážně lidi.... Z TOHOHLE JEDNOU SAKRA MUSÍ UDĚLAT FILM!!! *4*
    Žádná hra mě doposud nikdy nechytila tak za srdce jako trilogie ME!
    • rancor1223
      Proboha proč? Chceš další stupidní sr*čku? Já snad radši ne... *7*
  • Divotvurce
    Mají ode mě bludišťáka za Two Steps from Hell. Ale abych pravdu řekl, čekal jsem něco lepšího. Mohli aspoň víc spojit hudbu s obrazem.
  • sonk
    Musim rict ze hodne solidni trailer, chtel bych to videt jako film
  • Kur*a. Mě tahleta stupidní, hollywoodsko-apokalyptická kýčovitá a šablonovitá muzika tak neskutečně irituje už...v každém rádoby velkolepém traileru hraje ta stejná symfonická sra*ka s posranými sborovými vokály. Předvídatelnost a opatrnost - to ve mě strhující zážitek rozhodně nevyvolává. Šeď a nuda.
    • Mayuri12
      Pravda příště by tam měla být písnička od 50centa nebo třebas rythnuse to by se do epických scifi a fantasy hodilo nejvíc. *7*
      • vlastik.plaminek
        Náhodou řiťhnus je nejvíc sci-fi, řekl bych až UFO.
        • Mayuri12
          Čo tě jebe, čo tě jebe *1* *1*
    • Kyčovitá a šablonovitá?Hudba od TSFH je všechno možnný,jen ne kyčovitá a šablonovitá.
      • Tak to máme asi oba jiný kvalitativní standard a hudební přehled...
    • si hlupák......
      • Proč? Mohl to vyjádřit sice lépe, ale všechna tahle epičnost je už docela hodně kýčovitá. Podle mě se spíš měli víc soustředit na mystičnost a na charaktery postav, než na nějakou mega-ultra akci.
        • MarekTV
          Krom toho, na charaktery postav se soustředí ve hře samotné, nemusí to házet do traileru. Vlastně si myslím, že prokreslenost a interaktivita s posádkou (a nejen s ní) bude ze všech dílů nejsilnější. Ale konec spekulací, já tu už chci Reapery!
        • MrSanta
          Je to trailer na akční hru, ve které zabraňuješ pyramidální pohromě. Zde ta akce má své opodstatnění.
        • Mayuri12
          To jo ale musej tam taky nějak vecpat tu záchranu galaxie odhalování a odkrývání bylo v předchozích dílech. Navíc je to trailer ty musí být mega ultra super moc akční a navíc on nemluvil o hře ale shazoval hudbu která je prostě skvělá kdyby tam místo toho byl záběr na důchodce co zametá chodník a dotoho hrál tenhle soundtrack stejně by to bylo epic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit