Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Herdek filek, pánové, já se těšim!
  • Nevím jaký názor mají ostatní ale mně se to prostě líbí ! *3*
  • ME 2 launch trailer stále neprekonaný
  • Z traileru jsem se neudělal, ale musím říct že filmy mají dost velkou konkurenci *3* . Nicméně za 7 dní je to tady!!! *14*
    • už s klepu na to jako třaslák
  • Celkem slabota,Launch trailer k Mass Effect 2 byl o několik tříd lepší imho.
    • u mě to je nastejno téměř ikdyž ME2 trailer je opravdu krapet lepší ale toto je taky velmi pěkné.
  • Mayuri12
    perfektní trailer, už zbýva jen pár dní a je to tady
  • Mayuri12
    Po pátým zhlédnutí musím říct ME 2 trailer byl lepší.
    I když tento za ním nijak nezaostává.
    • Souhlasím, u mě také stále vede Launch trailer k ME2.
  • Graficky se me teda ME2 libil vic, ty postavy jsou nejaky flekaty, hlavne lidi. A ty Shepardovy "proslovy" jsou podle me uz prehnany, zacina to byt kycovity. Uvidime jak to dopadne, treti dil bude doufam jeste OK, dalsi by uz byla by byla tragedie - bohuzel penize jsou nejdulezitejsi, tak je ta hra cilena pro co nejvetsi masy a kvalita klesa...
  • Umaroth
    Podle traileru si volit člena týmu ??? Upřímě řečeno, já jsem do teamu vybíral vždy jen jednoho cloveka, protože Garrus má u mě permici od dob, co sem poprvé zapnul Mass effekt 1, je mi prostě nějak sympatický a ne, nejsem turianofil *5*
    • ales.smutny
      Volba týmu je pro mě vždycky těžká :) Ale řekněme, že po dvou hrách člověk Garra zná, takže to klidně řeknu. Jedničku jsem dojel s tandemem Garrus - Ashley, v dvojce to byla úderná grupa Grunt - Thane... :)
      • Umaroth
        U takového složení předpokládám, žes byl adept (cistej biotic), já to měl totiz velice podobne, 1ku sem priojel s Garrem a Wrexem (vyjmecne sem vzal ashley) a dvojku s Garrem a Gruntem (vyjmecne tam sel thane ci legion). Celkove pokud nekdo hraje za cisteho biotika tak dle mého názoru neni na kombinaci Krogan&turian moc co řešit, krogan všechno přežije a ''kick ass'' a Garrus zase dává tech. dmg. ale ve vysledku by tam mohl byt jiny technik, ale nikdo neumí sniperku tak jako garrus...
        • ales.smutny
          Nebyl, právě, že jserm praktikoval metodu čistého útočného kladiva, byl jsem Assault, a fungovalo to. Tedy zvlášť ve dvojce, kde mašina "I AM KROGAN" byla možná až přesílená :) Tam šlo o to, že jeden měl Mattock a druhý sniperku, což se mnou vyvářelo těžkou palebnou převahu. Grunt mi vlastně padnul jen jednou, když se nechal obklíčit před koncem husky.

          Ale občas, pro chuť jsem vzal Jack, Wrexe atd :)
          • Umaroth
            Tak doporucuji si zahrát za biotika, nejlépe na konzoli. Já hrál 1&2 na PC prvně za assaulta, poté 1&2 za tech. a ted nedávno 1&2 na x360 za biotika a to byla pro me bez debat nejvetsi zábava, a to jsem kazdou hru hrál už po třetí *5* Tak ono pokud clovek hraje na normal, tak na slozeni tymu asi moc nesejde...
      • Já jsem hrál jedničku ve složení Wrex, Garrus, občas Mordin.

        Ale dvojka... Joo tam ty ženský jsou .."pěkný" :-D
        Tak jasná volba: Miranda, Samara.. a je pravda, že jsem si ke konci dost oblíbil Legiona, nevim proč, ale bavil mě ze všech nejvíc.. tajemnej, všechno co řekl mělo fakt zajímavej podtext
        • Umaroth
          nic proti, ale v 1 Mordin vůbec nebyl, ani zadnej jinej salarian
          • Ne? Nevím, už je to nějaká doba co jsem to hrál... tak se omlouvám pokuď jsem ti způsobil nějaké trauma :)
            Ale nevadí, už zase instaluju první díl :)) A jak to dohraju tak tam mrskám dvojku a tu božskou Samaru, Mirandu :-D
            Ta Yvonne Strahovski je i sama o sobě dost dost pěkná :))
  • sankuri
    Moc se jim tam tu hudbu dopasovat nepodarilo, tady to fanousek doma na kolene zvladl daleko lepe:
    http://www.youtube.com/watch?v=vOYP4ViTYzU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit