Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • more§ epic pls
  • Lawliet
    velmi pěkný klip ..chvilama mi z něho šel mráz po zádech ..
  • Vypadá to, že si konečně užijem epické bitvy jak na zemi, tak i ve vesmíru...
  • Veskoslav
    Trole, volal tvůj ošetřující lékař, že máme na Tebe dohlédnout, ať si vezmeš prášky na svou debilitu. Ale jak to tak čtu, zase jsi vynechal, že?
    • nechovej se jako fracek
      • Jazz
        Vždyť je...
    • Ztrácíš s tím trotlem jen čas. :)
      Stačí na něj nereagovat.
    • Teď si mu to teda nandal.
      • Veskoslav
        Ale no tak. Nemusíš se zastávat kamaráda, co máš na pokoji v léčebně;)
        • Hmm tak teď si to nandal aji mě.
        • Tak to bylo ze slabšího soudku. *3*
          • Veskoslav
            Pokud ty moje jsou ze slabšího, tak to opravdu nevím, z jakého jsou ty tvoje sr*čky.
            • Veskoslav
              Už nemám sílu. Musím do práce, tak pozdravuj ostatní blázny.....
            • Z toho nejostřejšího. *5*
    • Trol.diskuzni
      LOL, opět krutý zářez, bioboyi! *5*
      • bože ty si magor když si vzpomenu že jsem se tě v diskuzi na článek vávry o skyrimu zastal *10*
        • vlastik.plaminek
          Já před časem začal lepit hůl, co jsem nad ním kdysi zlomil, protože se mu povedlo napsat pár normálních postů. Teď hůl letí do kamen a lepidlo radši vyčuchám. Trol je prostě Trol. Jenom doufám, že ve skutečnosti to není takový kok*t, protože to by pomohlo asi jenom utratit.
      • Veskoslav
        Kdybych Tě mohl zaříznout, zaříznu....A jak se ty tupoune pozná bioboy? Že jsem hrál oba ME, KOTOR I a II a DA? Ou tak to je tak 1/3 hráčské obce bioboy....Ale co ti to vůbec píšu, šašek, co onanuje na dizkucíh a je čím dál trapnější.....
        • Trol.diskuzni
          Cry, my little bioboy, cry again... *5*
          • Veskoslav
            Little? Podle toho, jak píšeš, tak jsem minimálně o 10 let starší....A pokud ty jsi starší, tak to opravdu potěš....
            • Mechwarrior_bw
              neosvedčilo sa to pretože sa to nikdy nerobilo ... vždy sa nájde niekto kto na neho reaguje. Keby na neho aspoň mesiac nikdo nereagoval bol by od neho pokoj.
            • Cahir
              To se v jeho případě bohužel neosvědčilo. Je to takový osamělý bojovník *1*
            • Mechwarrior_bw
              keby tu neboli ľudia ktorí na neho reagujú (ako ty) tak by tu žiaden troll nebol, pretože títo retardi potrebujú feedback, ktorí ak nedostanú presunú sa inam.

              ... takže môžete si podať ruky.
            • rancor1223
              Dont feed the Troll... *7*
            • Potěš se sám. *3*
  • Shepard na Hrad!
  • Je to nejuvětší zhovadilost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit