Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    pokud bych měl něco říci k traileru, tak není zlý, ale ten na Xboxového zaklínače je mnohem, ale mnohem lepší. Mluvím o tom traileru co se odehrává na lodi
  • Veskoslav
    Tak pro připomenutí a pro možné srovnání:)

    Mass Effect 2 Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=Y2O-0-fQOOs
    Mass Effect Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=nqBpRJ7qgaM


    Osobně se mi nejvíce líbí k ME 3 a co Vy?:)
    • rancor1223
      Když to vidím takhle vedle sebe? Váhám mezi ME2 a ME3. ME1 nepřichází v úvahu, ten trailer je docela děsnej *1*, je tam ale dobře vidět jak se vývojáři naučili za tu dobu s konzolema pracovat. ME2 má skvělou hudbu a je dobře sestříhaný, ale to ME3 taky. Asi bych řekl ME3, ale je to opravdu jen o chloupek...
    • Trol.diskuzni
      Řekl bych, že remíza... Hrozný = děsný, nebo nikoliv? *4*
  • MarekTV
    Come get some, Reapers! Není to sice ten nerdgasmus, kterej jsem zažil u ME2 (Mimochodem, nevíte, jak se jmenuje ta epická skladba z cinematicu dvojky, hrající na konci?), ale rozhodně jsem uspokojen. Do pátku to už zvládnu.
    • Umaroth
      jack wall- suicide mision?
      • MarekTV
        Nene, část té skladby sice byla, ale pak se přepla do jiné skladby. Myslím tu část traileru, kde přiběhne Shepard s Gruntem a Thanem ke kolektorské lodi, která vesele svítí na lidskou kolonii. Zní to nějak takto: tudum, tudum, tudududududum, tudum, tudum, tudududududum ;-)
  • Trol.diskuzni
    Jo a jinak teda nechápu, proč musí pan Smutný uměle rozdělovat novinky k AC a ME do vícero článků, aby tím posouval novinky o jiných (daleko zajímavějších) hrách dolů, kde si jich tolik lidí nevšimne...

    Jakoby tomu nestačilo nacpat 10ky, aby byl konečně pokoj. *5*
    • Už si tu na nic nehraj, Ringwraithodrone, když to napíšeš ke každé diskusi, nebudeš působit inteligentněji, osvíceněji a víc nad věcí..když každý ví, že jsi taky jen uslintaný fanboy. :)
  • bezte do pi..ceeeeee uzzzzzz :D ty kono jaka trailer to bude pecka snad :)
  • Nooooo, launch trailer na dvojku byl sice lepší (to asi proto, že byl prostě mega hustě úžasňákovitě nářezovej), ale tohle taky není špatný. Dávkování hlášek bych si tedy uměl představit mnohem lépe (gaurusova i TIMova jsou docela zabité) ale ta hudba to vytahuje. Těšme se .)
  • Trol.diskuzni
    Pro ty, co nejsou spokojeni se silně komerčním nádechem trailerů zjevně určených pro masy konzumentů z řad biodronů a jiných sort:

    Proč si myslíte, že se ta herní série jmenuje MASS EFFECT, pro srandu králikům? *5*
    • Walldstein
      Eh...takže pokud jsi tak nízkého intelektu, že posuzuješ kvalitu podle názvu tak to upřímnou soustrast, protože to pak nemůžeš na nic koukat, nic hrát ani nic číst. Jelikož: Červený trpaslík v tobě evokuje představu o jakémsi malém stvoření které má červenou barvu a bloudí po širém světě. Star Trek, je o nějaký sondě co letí ke slunci. Star Wars, je jen zfilmovaný tajný projekt USA na obranu. Dead Island, je o hřbitově na ostrově, nebo případně o nějakém sopečném ostrově kde nic nežije. atd..Je mi tě opravdu líto....
    • smejki
      nevěřím tomu, že tobě, který umíš dobře anglicky, by unikl význam slova mass ve smyslu hmoty, nikoliv masy.
      • Neunikl - primární význam (z hlav marketingového oddělení) vidím takhle. *3*
        • smejki
          *3* ekvivalentem takto *3* dokonalého *14* marketingu by byl v případě *5* bankovnictví *12* to, že by *4* *5* účet nazvali třeba *9* "socanův ráj". ka-boom! *5*
          • Hlavní*5* prosím tě je*5* že se to šíří*5* mimosmyslově - Edward Bernays by pukl závistí *1* *5* Ok?*5* *1*
    • Cahir
      Název je vysvětlen v intru v prvním díle.
      • Trol.diskuzni
        PR kecy mě nezajímají... Název je podle mě čistě prozaická záležitost. *4*
        • No jasne a serie Kane a Lynch se takhle jmenuje jenom proto aby jsi mohl v jednicce hrat za Kana a ve dvojce za Lynche....urcite to planuji roky dopredu aby si tim potom mohl kdejaky trolsky vosoust honit tricko na internetu kdyz se mu to nahodou nelibi.....takovych jako ty je na netu spousta nemysli si ze jsi necim vyjmecny
        • Veskoslav
          Tebe nezajímá více věcí. Jestli se chováš i v životě jako tady na diskuzi, tak musíš být hodně osamělý člověk.
          • Nedělej si starosti, mám se více než dobře. *4*
    • Hairy_Ass
      1) Se tak nazývá období expanze lidstva do vesmíru po objevu mimozemské technologie na Marsu.
      2) Je to kvůli fyzikálnímu jevu, jak píše Stoneboy. *7*
    • Pravděpodobně kvůli efektu elementu zero na hmotu. Bez elementu zero by nefungovaly mimo jiné mass relaye a celá ME trilogie by se mohla odehrávat maximálně ve sluneční soustavě.
      • Trol.diskuzni
        Bionerd? *1*
        • To neni bionerd, to je prece stredoskolska fyzika!
          • Hairy_Ass
            To je poněkud chybné tvrzení, neb ani Element Zero ani Mass Relay nemají s reálnou fyzikou nic společného. Asi jako kdybys se pokoušel světelný meč napasovat na současnou fyziku.
        • Mám rád scifi a Mass Effect. Od Bioware jsem vlastně ještě nehrál DA2, BG2 a Jade Empire (není čas). Takže Bionerd asi nebudu. *3*
          • Trol.diskuzni
            Tak to pak beru... Moje teorie každopádně je, že udělali hru a přirozeně si na ni přáli masovou odezvu, takže to nazvali Mass Effect, čímž v podstatě lidem mimosmyslově vsugerovávají, že tohle je hra, která si ty obludné prodeje zaslouží, protože je prostě EPIC. *3*
            • Trol.diskuzni
              Nepros, Amaroune, máš to marný... *4*
            • Mayuri12
              Ne každý se nechá odrovnat PR kecáma, neměl bys proto všechny srovnávát se sebou to by pak úroveň v ČR poklesla do nečekaných hloubek.
              A říct že je ME jen o EPIC momentech hmm to člověk může říct jen podle traileru ale žádná hra co má hratelnost déle než 5 hodin nevydží být bezpřestání epic a právě ty neepické pasáže jsou pro mě ještě mnohem zajímavějš.
              Dále bude následovat dlouhá řada urážek doplňte dle libosti:*********************************************************************************
            • mimosmyslově *1*?... Když už aspoň vyplodíš nějakou sra*ku, tak prosím ať to má smysl a nějakou logiku
            • Trol.diskuzni
              Já bych naopak řekl, že ME je vyloženě ztělesněním toho, co většina dnešních sratchek má. *5*

              Jo a lidi ji kupujou, protože si Bioware můžou dovolit kontinuální PR masáž...
            • Tu hru ovšem nikdo nekupuje proto že je epic.
              Ale protože má něco co většina dnešních shitů nemá.
              Tohle trochu nahrává na ironickou odpověď ale to je my celkem fuk
  • Na mě je to je trošku spoiler trailer,ale jinak super:-)
  • http://www.youtube.com/watch?v=0DSCFQcR08E tendle je taky dobrej ... jestli to už někde tady je postnutý tak sorry , jinak enjoy *3*
  • Hudba dobra, ukradli zo serialu "Game of Thrones"
    zvysok klasicka vojnova propaganda NWO
    • Hudba dobra, ukradli zo serialu "Game of Thrones" .... Má cenu na to reagovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit