Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To dopadne jako s mafii2 :D
    • u mafie se už měsíc dopředu vědělo, že to nedopadne
    • snad ne.... i když poslední dobou právě hypované tituly nedopadly zrovna moc dobře... (tímto zdravím activision a právě ea)
  • Fantazie... konečně trailer hodný zakončení téhle výjimečné série. Konečně to byl taky Mass Effect - očividně trailer dělaný spíše pro fanoušky, než pro nové hráče, na rozdíl od těch minulých na Zemi, s kytičkama a holčičkou. Ale to je to, co Bioware umí - dávkovat.
  • Dobre dobre tak ja to jdu teda predobjednat :-) (btw. hustej naslech tohle videjko)
  • God-of-War
    Kdo má rád songy od two steps from hell... tady je jeden masakrózníhttp://www.youtube.com/watch?v=O-jrFcobLQM&feature=related hlavně od 1:31. urve vám vejce
    • Divotvurce
      http://www.youtube.com/watch?v=19nnlbpU11M ... taky parádní

      Jinak podle mě je nejlepší Serenata Immortale od Immediate Music: http://www.youtube.com/watch?v=1HtCquBppTc
    • Amylee.Anderson
      Urvalo mi to vejce :D ale jinak : http://www.youtube.com/watch?v=u1GSklnTsHs
      • God-of-War
        Znáš moc *5*
    • N7N7
      Znám lepší http://www.youtube.com/watch?v=1uUHamXmUAI
      • God-of-War
        Zombieland a Metallica je dobrý kombo:)..Dobrej movie
  • Dobře povedený trailer co na více říci.
    Sice to to nepřekoná mé oblíbení intro z Dungeon Keeper ale de to no :)
    Škoda jen,že dobré akční trailery rostou jako houby po dešti, když počítám i filmy.Pak si řeknu "super pěkné" a za pár let si nevzpomenu co tam vlastně bylo přesně bylo.Zato Dugeon Keepera si budu pamatovat pořád :)
  • Po dlouhe dobe trailer na hru u kteryho jsem si rekl "wau" . Sice takovy maly kratky, ale rekl... *2*
  • Lawliet
    Mm jak asi Šépy dopadne.. umře/neumře.. podle mě ano a nedivil bych se kdyby jeden možný renegadeský konec byl na styl mého oblíbeného ikdyž už ve 2ce málo zminovaného Sarena zničí reapry přitom ovšem odpráskne někoho ze svého týmu a obětuje svoji milovanou ..něco na styl né příliž kladného hrdiny ..šilence jež pro zničení nepřitele "obětuje vlastni duši" Byl by to hezky konec pro někoho kdo se snažil byl první dva díly slušný antihrdina
  • michaliuz18
    jediny trailer na hru z ktorej je citi nieco epicke a hlavne emocie, to vie jedine me3 a cela trilogia a degesi co povedia ze je to blbost nech idu hrat mw3
    • Mayuri12
      Vůbec bych je neřešil i když pravda člověk se nějak do 9. 3. zabavit musí tak proč neodpálkovat pár trollíků.
    • Libi se mi ME3 predchozi dily me bavily, ale tenhle trailer me nechava chladnym nic tak uzasnyho to neni.
      • rhaegar
        Pro děti před spaním je to vynikající!!Takový moderní Večerníček
  • Paul_cz
    Stejně to je zajímavý...jedničku i dvojku vlastním, líbily se mi a dohrál jsem je, ale na trojku se nějak ne a ne začít těšit, a žádný, ani tento, trailer to prostě nedokáže změnit.

    Možná to bude tím že jsem v poslední době shlédnul Farscape a Babylon 5, a vidím jak nehorázný rip-off ten Mass Effect vlastně je *4* .
    • MarekTV
      Všechno je teď rip-off, kupodivu mi to ani nevadí. Taky proč by, když ta hra je prostě dobrá a universum propracované. Jasně, čerpá z Babylon 5, Star Treku, Star Wars a dalších všemožných značek, ale když to stejně parádně funguje? Sám jsem Babylon 5 nikdy neviděl, ale nečerpá i on odněkud?
    • babylon jsem sledoval a žadný ripoff nevidim
    • Babylon 5 to zas bude nějáký 150 let starý moralizující nuda scifi
    • kok*t
  • Přijde mi, že v reklamní kampani ME3 EA testují kde mají hráči hranici toho, co je působivé, a co už je hloupý nevkusný kýč. Pro mě už je tohle bohužel dost za hranicí (ačkoli to není až tak strašný jako ta holčička v poli slunečnic).
    • Malleth
      Mluvíš mi z duše
    • Veskoslav
      Neber to jako provokaci. Můžu se zeptat, co se ti na tom nelíbí?:)
      • To, jak je to všechno strašně na efekt. Záběry na dětičky před smrtí za doprovodu tesknivé hudby, drsňák Shepard, kterej trousí samý naprosto prázdný fráze, jejichž jedinej smysl je, aby zněly hollywoodsky cool, to samý u ostatních postav - takový ty kraviny jako "you were born to do this" apod. Ono v podstatě celý to zbožštění Sheparda je prostě k smíchu, a to i kdyby tam nebyly tak strašně napsaný ty dialogy/monology.
        • A to jsi před bitvou o zachování galaxie čekal tohle? http://www.youtube.com/watch?v=k2mGwNQnxqE *6* *3*
        • Pravdou je že hra samotná to do hráče takto netlačí je v ní trocha klišé a cool hlášek jinak je ale v tomto směru na mnohem vyšší úrovni než většina jiných dnešních scifi her. Do traileru to co vám ve hře (která trvá kolem 30 hodin) normálně nevadí nahustily do minuty nebo dvou tak je potom jasné že to může působit hloupě.
        • Pethulla
          nemůžu nesouhlasit. Poprvé jsem to po minutě vypl, protože ten trailer byl fakt nuda, po těch natěšených komentech jsem to teda zkoukl znovu a...nic. Všude to bouchá, Sheppard hláškuje ostošest, srdcebolný záběr na děcko. V podstatě jedno klišé vedle druhého.
          • takže to radši v první minutě vypneš a řekneš že to stojí za kulový.
            Klišé sem klišé tam... who cares .. to si začni stěžovat na cokoliv jiného.
            Hlavně největší stupidita soudit to, po první minutě ...
            • Vzhledem k tomu ze trailer ma neco malo pres dve minuty,tak mi to stupidni neprijde. To spise tvuj post.
        • Veskoslav
          No nechci ti kazit tvoje představy, ale trailer má být na efekt.
          • Na efekt. Ne hloupy a cileny...ja vlastne nevim na koho. Na ''prvohrace''? Vzdyt tohle je treti dil,ne nova serie.
            • Víc mínusu dětska. Asi se mi zbortí svět díky tomu.
              Já beru že se to někomu nelíbí, nebo mu nesedí třeba styl hry či zpracování.
              ALe Trailer má být trailer. účel splnil, nabudil a pořádně.
              Je tam klišé ? A kde dneska není.
              Ještě říkás že si vypnul po minutě a trailer má 3 .. takže jsi viděl kulový,ale hlavně že je to plné klišé. Grow up ...
              Navíc je to opravdu trailer k 3
              tímu dílu, tak nevím na co si stěžujete.
              Proste games. cz .. mraky ubrecenej spammerů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší