Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Mi to připadá spíš jako traihler na druhý díl, protože tohle všechno jsem už ve dvojce viděl a to jsem teprve na začátku.
  • K debatě bych dodal dvě věci:

    1) jsem strašně rád, že se najde někdo (EA/Bioware), kdo se pustí do scifi RPGčka, i když je pro masy (otázka po demu: zdá se vám rpg systém nějak příliš omezený na akční RPG? a je vůbec něco špatného na tom dělat hry, které se můžou líbit 2M hráčů místo 150k?).

    2) zkuste se podívat na launch trailery k ME1 a ME2. Tenhle trailer sice není nejlepší video v historii, ale když se na něj dívám jako vyvrcholení video kampaně (femshep trailer, CGI trailery), tak uspěl na 100 procent. Je lepší než předchozí launch trailery? Nemám ani tušení.
  • Jo jedna věc: Martin Sheen je v tom traileru naprosto úžasnej, z jeho jedné věty jde člověku mráz po zádech. To jsem zvědav, co předvede příští týden.
  • Amim
    Ale jo, pěknej trailer. Two steps from hell prostě nic nepřekoná a Garruse taky ne. Začínám být mírně nedočkavý.
  • Masa-san
    JJ tohle je zatím jediná trilogie her, u které nemám závažnější důvod být skeptický v očekávání a tak se po dlouhé době popravdě řečeno těším jako malý kluk na vánoce. Už jsem na tenhle pocit skoro zapomněl *4*
  • smejki
    No taková sluišně zvládnutá epičná tucťárna. U hry si počkám si na recenze.
    • Pethulla
      čekat na recenze? Ta hra už má teď minimálně devítku jistou.
      • smejki
        Co je mi po číslech? Já chci popis. Když někdo bude vřískat nad tím, jak je to epické a badassovité a vlepí 9, nekoupím to. Když někdo vychválí dialogy, zpracování konsekvencí hráčova jednání, logičnost příběhu a vlepí tomu 7, protože mu to přijde zbytečně akční, pak o koupi budu uvažovat.
      • Masa-san
        Je fakt, že má dobrou marketingovou kampaň *1*
        Ale zároveň si myslím a doufám, že ME3 dostane vysoké hodnocení, ale ne díky kampani nýbrž obsahu *4*
        • smejki
          marketingová kampaň je podle mě naprosto příšerná. stoprocentně se ztotožňuji s tímto: http://www.escapistmagazine.com/articles/view/columns/experienced-points/9452-Marketing-Effect-3
    • Taky nechapu co na tomhle ingame traileru s recyklovanymi zabery je tak bozskeho.
  • DarkHawk
    EPIC! Po vydání Mass Effect 3 by už mohlo BioWare servírovat nějaké info a trailery z Dragon Age 3.
    • Joha
      Po DA2? Radšej nech sa snažia... veľmi snažia...
  • Veskoslav
    Proklínám laboratoře ve škole (povinné) a svou práci. Ale zase na druhou stranu aspoň u toho nebudu sedět 4 dny v kuse a hned to nedojedu:)

    A ten trailer, no už dlouho jsem neviděl takový, který by se mnou trochu hnul:)
  • Sem zvědavej co za ultimátní zbraň porazí Reapery.
    • miker17
      chcete link na ending cutscene hry
      • Každej víme, že Sheppard na konci bude se nalodí na velitelskou řídící jednotku, kde bude otec a bude mu řikat jak se tento cyklus opakuje každých 3215let, že i když se zachová jak zachová, lidstvo zahyne a znova kvůli evoluci povstane.....

        On vykopne dveře, skočí do Normandy, odletí do jiné galaxie a tam bude žít hezky s Mirandou na planetě, která je podobná Zemi a udělají novou populaci :-D

        ME3 endign... CREDITS... bla bla bla... hodinové credits a pak to vypnete a řeknete, hmm... že jsem se raději nekoukl na MATRIX :-D
        • matrix, lol, to uz jsi moh napsat treba gumidky
      • miker17
        tady je ale pouze na vlastní nebezpečí(je to z nejhoršího konce):
        http://www.youtube.com/watch?v=0QIQf2DpZnQ&list=FLo4PMRNE6i3U0W4nMOs-NDw&index=2&feature=plpp_video
        • dobrej konec, ideální pro mě
    • No přeci Sheppard(ová) :)) Kdo jiný
      • Ten musí mít ale ukrutnou sílu.
    • Shepard? *3*
      • Koukám, že lidi maj stejné nápady ve stejný čas :-))
  • Nebýt tohle na originu, skáču 10 metrů vysoko, že je to konečně už za dveřmi, takhle se "jenom" těším a zároveň se dohráním ME3 rozloučím s hrami od "new-activision-style-ea" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit