Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divotvurce
    Mají ode mě bludišťáka za Two Steps from Hell. Ale abych pravdu řekl, čekal jsem něco lepšího. Mohli aspoň víc spojit hudbu s obrazem.
  • Špatná i dobrá volba hudby, nevím proč tak bohatej kolos jako EA-BioWare si nenajme orchestr ať jim udělají speciální cyber-symfonii. Tato skladba je tuším z roku 2008 a slyšel jsem jí v nespošet filmů a "fragmovie" (tato skladba byla tuším obsažena jako titulní na Letopisy Narnie)
    Poslouchá se to hezky, pěkně sestříhané video, ale to že TWO STEPS FROM HELL za tu dobu vydaly už 2 CD jim asi uniklo.

    Jen klidně mínusujte, ale v tomhle odvětví by měla být originálnost a tu zde nevidím
    VÝSLEDEK: Kouká se nato hezky, když nezapojíte mozek... respektivě ho doslova vypnete.
    Na ME3 se těším, ale ne kvůli traileru, ale kvůli povedenému konci dvojky :)
    Tak já jdu nainstalovat oba předešlé díly, protože jsem nezálohoval :)
    • Lynch
      První song pochází přímo ze soundtracku Mass Effect 3 a ten druhý je „Protectors of the Earth“ od „Two Steps From Hell“ z alba které vyšlo v roce 2010. Nechci kecat, ale myslím si, že ta hudba ještě nikde jinde použita nebyla.
      • Protectors of the Earth byla už v albu Legend,které vyšlo v roce 2008 a bylo to použito už vícekrát.
      • To víš že byla, stačí jen hledat:
        http://en.wikipedia.org/wiki/Invincible_(Two_Steps_From_Hell_album)
        ..ale hlavně tuto hudbu používá hodně lidí na youtube ve svých videích.
    • Mayuri12
      Takže ti neva trailer ale hudba nu natom asi něco bude i když já o the steps from hell nevěděl dokud jsem neviděl nějakej trailer k ME 2 tzn. promě je každá jejích hudba nová
      ale jinak hudba je skvělá
      • TwoStepsFromHell jsou dobří maníci, maj nespočet nahraných filmů, her, trailerů.
        Jejich hudba byla použita snad všude, kde nechtěli platit lidi jako Zimmer, Williams, atd, atd.. I když třeba Zimmer s něma osobně spolupracuje, stejně tak jako s českou národní filharmonií (se kterou třeba nahrál hudbu pro Šifra mr.Leonarda)

        Série MassEffect mě hudebně bavili, protože tam z toho šlo cítit ten Cyber-Punk ala Blade Runner, nepopsatelná hudba dobře vystihující tmavej svět, špínu, chaos lidí mezi sebou..
        • Mayuri12
          Dík za info.
    • Tak zrovna u ME serie mi přijde hudba dokonalá a víc než vhodná. *3*
      • Nepochopils, ano hudba ve hrách je úžasná.
        Ale já tu mluvím o tomto traileru :)
  • fůů až mi běhal mráz po zádech. Ještě jsem to nehrál, ale už teď je mi líto že nám ta série končí. *14*
    • Malleth
      To končí asi tak jako Halo.
      Proč by zabíjeli dojnou krávu
    • Trol.diskuzni
      Nic nekončí, to ti mohu zaručit!

      Nejsem Nostradamus, to však ani není třeba!
  • kdyz se vam to tak nelibi tak si to nekupujte!
    • You don't say?
    • Je pravda, že Mass Effect 3 již unikl na torrenty? *10*
      • Lawliet
        bohužel/bohudík ? Pro některé lidi kteří si hru chtějí koupit ale za svoje prachy ji chtějí celou to bude možná alternativa..
      • rancor1223
        Jakási verze údajně stažená přímo z Originu se skutečně objevila a dokonce to vypadá že to není fake, ale crack stejně bude až s vydáním, tak jak je tomu u Steam her.
        • ta co unikla na internet je prý pre-Beta verze btw o prodejnost bych se nebál
      • Nechtěl jsem reagovat, my fault
  • MrSanta
    Ou jéé. Akorát na můj vkus je v tom traileru příliš málo Tali *2*
    A je tam sexuální scéna, to zas budou mít Fox News o čem povídat *15*
  • sonk
    Musim rict ze hodne solidni trailer, chtel bych to videt jako film
  • Danieledl
    Proč nemohou udělat i takovíhle film? V týhle grafice dlouhý jako ta hra. Žádný hollywood. *3*
    • Protože udělat v podobne kvalitě celovečerní snímek by je vyšlo velmi draho?
      Jo a udělat parminutovy trailer je něco úplně jiného ,než utáhnout celovečerní stopáž,kde potřebuješ více,než jen skvělé akční scény.
      Vážně si myslíš,že lidé co mají na starosti tvorbu cgi traileru nebo vyvojáři vědí,jak udělat kvalitní film?
      To ,co funguje ve hrách,nemusí fungovat ve filmu a naopak.
      • Danieledl
        Já to myslel obecně ty kokos. Nemusí to být zrovna oni. Ale myslím, že kdyby se toho někdo ujal, tak by na tom taky docela vydělal. Aspoň by měl na další tvorbu. *3*
  • Spis ne pusobivy mi prijde dost klisoidni a kycovity ;) Hra snad bude dobra, dojel jsem predchozi oba dily a za mne ok.
  • iiiiiii budu pistet :) filmy zacinaj dostavat pekne naprdel
    • Spatny filmy urcite *3*
      • no kdyz se podivam na ty co nejvic vydelavaj.... :) a takovej interaktivni film cemu se todle v podstate uz velmi blizi s 30h zazitkem coz zas davaj jen serialy (ale neinteraktivni)....to je proste evoluce :)
  • Ty zaporaci se mi nejak nelibej... to je sama modra ledka.
    • MarekTV
      Holt normální žárovky hřejí a žerou strašně moc energie. Kdybych byl Reaper, taky si na čelo namontuji ledku.
      • souhlas a hlavne s prihlednotim k tomu kolik tam tech ledek maji by s tema zarovkama museli este nosit na zadech nejaky fuzni reaktor aby ten odber vubec ustali :-P
        • God-of-War
          A nebo očichávat dámské rotopedy *1*
      • RIMMER: Červený poplach!

        KRYTON: Pane, jste si naprosto jistý? To znamená vyměnit žárovku.
        • Divotvurce
          Někdo by měl Shepardovi připomenout, že se zubní protézou by se neměl věnovat orálnímu sexu ve stavu beztíže :D
        • God-of-War
          Rimmer je rakovinovej polib na řiti lidstva *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit