Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anonymniemail
    Sympatak a pohodak- Asi mel rad pivko, zelicko :-) Poslech jsem si rozhovor a moc se mi libil. Mel nadhled a evidentne se snazil do nikoho nekopat a brat asi i zivot s nadhledem. Cau chlape.
  • No jo, tak se tam nahore mej hezky, doufam ze tam jsou jen same bozi hry, a diky.
  • Tak to je šok... :( Upřímnou soustrast všem příbuzným a kamarádům.
  • MidnighT91
    O tom člověku jsem nikdy neslyšel ale vzdávám mu svůj hold, requiescat in pace...
  • nyrthos
    Díky!
  • oleav
    Upřímnou soustrast. Na začátky herním magazínu u nás nelze zapomenout. Díky!
  • Největší ubohost v tom článku je to "R.I.P."

    Umře český občan a oni tam musí napsat tuhle píčovinu - to vám to není ani trochu trapné?...
    • Robotron3
      Ono kdybys napsal cesky "O.V.P", tak to tak nevyzni a jeste by malo kdo vedel, co to je ;)
    • zdeeneek
      Nejvetsi ubohost je, ze nekdo musi trolovat i v diskuzi pod timhle clankem.
    • requiescat in pace - neboli latinsky "odpočívej v pokoji" snad nemá s občanstvím nic společného...
      • ano je to z latiny ale spíš bych řekl že se to u nás používá z angličtiny : Rest in Peace...
    • bez s tema radoby vlasteneckyma kecama do p*dele. Clovek, co se zajimal o hry... R.I.P. je uplne v poradku.
  • Amylee.Anderson
    Vůbec jsem o něm nevěděla, ale je ho škoda...
  • Že nás opustí můj v podstatě kolega, to by mě ani ve snu... :( upřímnou soustrast
    Joe - ex-Excalibur, Score, Level, Amiga Review

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit