Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    WTF????? To mělo bejt i na konzole *11* *11*
    • Pokud se nepletu tak na konzole to stale vychazet ma.. asi jen betu maj vylucne pro PC.
      • jindra.veliky
        to jsem teda zvedavej na ovladani... *8*
  • Původní hra mě minula, jestli to ale bude jako Hostile Waters, tak se moc těšim.
    • puvodni har byla moc dobrá snad se to povede i teď.těším se a moc.
    • Hostile Waters se inspirovala u původního Carrier Commandu a tenhle se zase dle screenů inspiruje u Hostile Waters .....(stejně jako se KKND či Warcraft inspirovalo u Duny .... )
      • "Warcraft inspirovalo u Duny"...
        Tak to bys mohl chlapíku napsat na každou realtime-strategii, že je jako Duna :)

        A k tomu všemu, WarCraft je zajímavej jako strategie nejen díky příběhu (kterej je na strategie dost dobrej), ale taky hlavně tím, že se to odvinulo na jinou stranu než dříve jiných strategií co jasně kopírovaly Dunu (KKND, C&C, TA)
        - jiná hratelnost, úplně jiný systém stavění (budov, jednotek), možnosti různých schopností.
        Na jednu stranu to jsou miniaturní rozdíly, ale když je budeš hledat tak je WarCraft úplně jinou hrou, než zbytek rts :)
        • Cahir
          Warcraft žádná revoluční RTS teda nebyla...
          • War.3 už ale jo. Navíc autor má prvdu, že blizzard svý strategie dělal podle praidel papírových stolních her. A myslim že ze SC a Warcraft 3 je to dost cítit. Ty hry jsou jiné, než westwoodacký RTSky.
        • No vidíš a my tomu říkali jednoduše duna s trolama a ...... ono se to jako duna taky hrálo ;)
    • Presne tohle me napdalo kdyz jsem videl ty screeny.
  • ach jo zase odklad
  • Ja sice nejsem zadny zkuseny manazer ani podnikatel v herni branzi, ale neni to nahodou normalni marketingova strategie nezavyslych vyvojeru? Ja myslim, ze to vetsina lidi chape spatne. Neni to placena beta, ale beta pro lidi, co si predobednali CC :P. Neni to primo "prodavani" nedodelane hry, ale proste alternativni zpusob jak sehnat potrebne finance od zakazniku a zaroven je nesidit (zaplatil jsi predem? Budes mit slevu a jeste si muzes zahrat betu, abysis to vyzkousel). Jak rekl Marek Rosa, Miner Wars ma take podobny zpusob bety a co treba Minecraft? To bylo take dlouhou dobu betaverze, pritom se to prodavalo :P.
    • A to je právě ono. Kdysi by podobný přístup byl nemyslitelný . Dnes ? Sice nic dechberoucího ještě nevyšlo (Minecraft je stále sandbox) , ale každý chce nejprve zaplatit než vůbec něco splácá..
      A je smůla , že vývoj těch nejočekávanějších módů pro původní Flashpoint nakonec vyšuměl do ztracena, třeba by jim to pomohlo - a nebo taky vůbec ne. Bohužel pozdravem "Tak co už vyšel Cortex Command ?" se už nějaký ten rok s kamarády zdravíme ..... a pak plaťte předem .
    • nebo jen neumí odhadnout co kdy bude hotové jako já :D
    • Mě to přijde stejný, jako když si lidé předobjednají hru jenom kvůli bonusovým dlc a do teď kvůli tomu taky nikdo nedělal humbuk.
    • MagicWalker
      přesně, naprosto běžná praxe na které neni nic špatného...
  • placenou betu neberu, především proto, že nevím, do čeho jdu, počkám si na demo
    • Prej demo, nebuď naivní hochu.
  • MagicWalker
    Ale exkrement pánové, naprosto bežná praxe která dává nadšencům šanci se podívat do brzké bety, pro fanouška té či oné hry to nejlepší... Spousty her stejně později spustí dočasně hru v Open Betě pro stress test...

    Já osobně přístup do bety za peníze vítam je to prostě další možnost navíc :)
  • Nahodou je to dobry sposob, my to tak robime s Miner Wars 2081 aj Miner Wars MMO a uz sme predali 15,000 kopii... takze zmysel to ma.

    Len mi neni uplne jasny rozdiel medzi verziou za $20 a $40. Ide tam len o ten sound-track?

    Aj tak je to jedno, na tuto hru sa tesim takze kupujem a cez vikend budem skusat.
    • Black_Hand
      ja si taky myslim, ze je to ok. nicmene takhle sandboxovita hra bude potrebovat hlubsi beta test a bez otevreneho to muze dopadnout tak jak pravidelne dopada arma, ktera prakticky vzdy vysla ve forme placene "open" bety vydavane za hotovy produkt.
    • :) Kdo chce kam ... mne tenhle přístup docela odrazuje . A u Bohemky to fakt zamrzí .
  • Došly peníze, tak se bude prodávat rozpracovaná hra - opravdu jsem zvědavý kolik na takovém přístupu vydělají a jestli to bude stačit na dokončení.
  • Placená beta ? OMGWTF ! ..... Hlouběj už je jen bahno .
    • smejki
      uzavřená beta. beta jen pro majitele hry. beta není demo.
      • Ale už vůbec ne hra za kterou by měli chtít příspěvky ....
        • smejki
          was?
          pro majitele hry. u nevyšlé hry je majitel ten, kdo předobjednal. kdo předobjednal, zaplatil. kdo zaplatil, má přístup do bety.
          • Hráč je maximálně tak kontributor a majitel licence či svolení že ji může hrát , ale hru nevlastní nikdy ;)
            • smejki
              vede tahle diskuse někam?
        • MagicWalker
          Nezapomínej že dostaneš plnou hru až vyjde, není v tom prostě žádná nevýhoda, hru jen můžeš hrát dříve a to i většinou za menší cenu.
          • Většinou hry kupuji po osobní zkušenosti , takže 20 OJRO za něco co možná ani nebudu chtít mi přijde .... jako podstatná nevýhoda .
            • MagicWalker
              Kde bereš osobní zkušenost? Z dema? piratské verze? Počkej si třeba na obojí, BI ti jen nabídlo přistup do bety s plnou hrou, nevyhovuje? Nech bejt a čekej:)
              Beta přístup za preorder je super věc jak pro hráče tak pro vývojáře, nadržení hráči dostanou svoji hru dříve a můžou se částečně podílet na vývojí hry a vývojářum se dostanou do kapes potřebné peníze :) WIN pro obě strany..
  • jindra.veliky
    skoda ze jen pro platici zakazniky....zustavam u pre-aplhy Heroes ans Generals *4*
    • MagicWalker
      Díky za info, budu to sledovat :)
      • jindra.veliky
        hraje se jen v utery a ctvrtek a v nedeli. jinak nevim jestli jeste posilaj klice. ja se prihlasil nekdy pred dvouma mesicema a key prisel na Aprila ale musim rict ze uz tahle pre-aplha mi nabizi vic zabavy nez BF3. jen je to stejne narocny. mozna i vic. kazdopadne takhle bych si predstavoval BF 1942 v novym kabatku *5*
        • MagicWalker
          klíče ještě posílají, co se týče náročnosti tak veřím že na tom zamakaj, je to přeci jen alpha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit