Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po chvíli se to stává dost stereotypní a vykrádačka zvuků ze Starcraftu je více než zjevná. Jako budget to na chvíli zabaví, po vyblbnutí asi tak vše. Žádnej zázrak, ale ani vyloženě sr*čka. Na druhou stranu. Za ty prachy lye dnes dostat Warp, nebo jinou blbost.
  • Hodte sem pls nekdo, kdo si to predplatil zkusenosti se hrou. Taky o tom uvazuju, ale bojim se, ze to pro me bude po hardwarovy strance zase nehratelny jako, ostatni BI hry - jako treba ToH, army...
  • na hru samu sa velmi tesim pretoze mi pripomina tie skvele klasiky ako Battlezone I, Battlezone II, Uprising, atd. Do bety sa mi vsak velmi nechce aj za skvelu cenu 16.99 eur z BIStore. A to z tychto dovodov: CHCEM KRABICKU ;) som old skool. a za druhe, bojim sa ze si BETOU pokazim/znizim zazitok z plnej verzie. Nevi nekdo co s tim?
  • Preco mam pocit ze ty vojaci vo videu su takmer rovnaky ako v Tiberian sun za NOD, koli tomu sa mi to ale paci *3*
  • War.3 už ale jo. Navíc autor má prvdu, že blizzard svý strategie dělal podle praidel papírových stolních her. A myslim že ze SC a Warcraft 3 je to dost cítit. Ty hry jsou jiné, než westwoodacký RTSky.
  • Ale vyzera to brutaaalne, na tomto som bol ja kedysi skutočne zavisly, pokial človek môže byť zavisli na PC hre, ešte že vtedy nebolo takychto hier viac, lebo by som sa musel važne liečiť, je krasa vidieť tuto hru v novom kabate, pričom ten kabat vyzera fakt dobre...idem niekde zhaňať dvacku...stretneme sa v liečebni... *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=v8xonQd47Zc&feature=relmfu
  • Az to nekdo vyzkousite dejte vedet jestli to stoji za to. Dik
  • jindra.veliky
    to jsem teda zvedavej na ovladani... *8*
  • Na tohle bych se měl asi zeptat jinde ale nevíte někdo jestli se dá pořídit nejdřív ta základní předobjednávka a pak, když se mně to zalíbí tak upgradovat na tu P&C Support za ten litřík?
  • jindra.veliky
    rad bych se prihlasil do bety ale vzhledem k tomu ze jestli to bude kvalitni hra tak chci mit doma krabicku tak nemuzu. nebudu to prece kupoivat 2x... *4*
  • Cahir
    Warcraft žádná revoluční RTS teda nebyla...
  • Pokud se nepletu tak na konzole to stale vychazet ma.. asi jen betu maj vylucne pro PC.
  • Pro ty co spekulujete nad rozdily v cene jednotlivych verzich. Ta drazsi verze je drazsi protoze jednak dostanete soundtrack a jednak dostanete hry DVE (z BI store a ze Steamu). Jednu z nich muzete dat kamosovi nebo treba prodat dal. A jednak muzete mit dobrej pocit ze podporujete ceskou vyvojarskou firmu a taky muzete (dokonce byste zjevne meli) posilat feedback - hlasit bugy a mit navrhy na bugy.

    A ti co breci, ze platite za beru tak se trosku zamyslete. Je to regulerni predobednavka. Zaplatite predem, zaplatite min, dostanete beta verzi a nasledne i plnou hru po jejim vydani (opet zduraznuji, ze zaplatite min za vic).
  • spoock
    I přes můj názor, že si to můžou strčit za klobouk jsem si hru předobjednal, mám tu firmu rád, ale po tom, co jsem se přejedl Army jim dám šanci :)
  • No vidíš a my tomu říkali jednoduše duna s trolama a ...... ono se to jako duna taky hrálo ;)
  • puvodni har byla moc dobrá snad se to povede i teď.těším se a moc.
  • "Warcraft inspirovalo u Duny"...
    Tak to bys mohl chlapíku napsat na každou realtime-strategii, že je jako Duna :)

    A k tomu všemu, WarCraft je zajímavej jako strategie nejen díky příběhu (kterej je na strategie dost dobrej), ale taky hlavně tím, že se to odvinulo na jinou stranu než dříve jiných strategií co jasně kopírovaly Dunu (KKND, C&C, TA)
    - jiná hratelnost, úplně jiný systém stavění (budov, jednotek), možnosti různých schopností.
    Na jednu stranu to jsou miniaturní rozdíly, ale když je budeš hledat tak je WarCraft úplně jinou hrou, než zbytek rts :)
  • A to je právě ono. Kdysi by podobný přístup byl nemyslitelný . Dnes ? Sice nic dechberoucího ještě nevyšlo (Minecraft je stále sandbox) , ale každý chce nejprve zaplatit než vůbec něco splácá..
    A je smůla , že vývoj těch nejočekávanějších módů pro původní Flashpoint nakonec vyšuměl do ztracena, třeba by jim to pomohlo - a nebo taky vůbec ne. Bohužel pozdravem "Tak co už vyšel Cortex Command ?" se už nějaký ten rok s kamarády zdravíme ..... a pak plaťte předem .
  • Hostile Waters se inspirovala u původního Carrier Commandu a tenhle se zase dle screenů inspiruje u Hostile Waters .....(stejně jako se KKND či Warcraft inspirovalo u Duny .... )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit