Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samotny vrahovia v Japonsku ty nejnebezpenejsi, rozhodne nuda nie su. Resp. taky assasin pri nich vyzera ako skolkar. V tej ci onej historickej dobe by ho dali dolu rychlostou, ze by sa cudoval.
  • A jestli sem to spravne pochopil, tak se uvazovalo i o Indii? Tu bych mnohem radsi, nez Ameriku. Indie by byla primo perfektni! Kdyby byla treba ctyrka v Indii, to bych se vubec nezlobil.
    • vlastik.plaminek
      Jenom nevím, jestli bych chtěl celou dobu poslouchat ten šílený indický přízvuk.
  • Krudanze
    bral bych nakej scifi assassins creed z futuristickyho mesta ve stylu blade runnera. kdyz to vypada ze prey 2 nevyjde :(
  • Co může bejt nudnější naž profláklá Amerika? Idioti...

    Egypt je podle mě mnohem zajímavější už jen proto že toho o jeho minulosti zase tolik nevíme, takže by si tam mohli spoustu věcí doplnit podle vlastní fantasie a bylo by to mnohem zajímavější...

    Hlavně je jasný že se tý Ameriky hned tak nezbavíme, protože tu bude novej hrdina, takže se začne zase ždímat a čekají nás minimálně další dvě pokračování...
    • Hmm jasný a po čem tam chceš skákat? Po jednopatrovým budovách?
      • smejki
        Damašek byl takový z 90% *1*
        • Aha tak to pak jo.. Jestli nemyslej Egypt za doby Faraonů...
    • Tak se těším na Assassina od tebe, jebáku, když jsi tak chytrej. Fascinuje mě, jak si nějakej usmrkanej parchant myslí, že vývojáři jsou idioti, ale on pobral všechen rozum světa. Ach, ta dnešní výchova...
      • Zase budes brecet ze te nekdo urazi?
        • Hairy_Ass
          Přesný zásah! *3* +1
        • Klidni hormon, mladej.
          • kostejnesmrtelny
            Internetovej hrdina *1*
            • Jazz
              Internetovej kok©t
    • Prečo si myslíš, že sa datadisky budú odohrávať v Amerike?
      AC 3 má trvať celú vojnu za nezávislosť, takže netuším čo by tam Connor ešte robil. Je oveľa pravdepodobnejšia možnosť, že si s Napoleonom vylezie na pyramídu.
    • Máš pravdu. Musím přiznat, že když poprvé ohlásili, že velká část hry se bude odehrávat v přírodě, tak první co mě napadlo, byla skutečnost, že chtěli velkou část urychlit. Kdyby hra byla třeba z toho feudálního Japonska nebo starověkého Egypta, tak by vývoj trval určitě mnohem déle než do konce roku 2012. Už v době, kdy oznámili, že další hra výjde tak brzy, věděl jsem, že něco bude v nepořádku. Na druhou stranu jsem někde slyšel, že na předváděčce hry někdo animace hlavního hrdiny a akrobacii mezi stromy přirovnal k sérii Uncharted. (a ne nějaký fanda, ale několik novinářů) Ale i když hra bude sebelepší, nedokážu se zbavit dojmu, že pokud by nebyli svázáni tou Mayskou apokalypsou, tak to mohlo být mnohem zajímavější. Nejhorší věc, která mi na jejich tvrzení vadí, je fakt, že tím akorát provokují. Ne proč Vám dávat "nudná období" jako starověký Egypt, když Vám můžeme předhodit hru ala Patriot. *16*
      • Jako na Assassins Creed 3 z boje o nezavislost se taky tesim. Ale Egypt bylo moje vysneny prostredi uz od jednicky, kdy jsem si predstavoval, ktery historicky epochy by se dali pouzit. A prohlaseni toho pana z Ubisoftu me teda skoro urazilo. Prej nudna obdobi. Ze si to nejdriv poradne nepromyslej, nez neco vypustej do eteru :)
  • Nevim jak z hlediska gameplaye, ale z historickeho hlediska a pocatku vsech moznych spiknuti, mysterii, nabozenstvi a tajnych spolku je prece Egypt jasna volba. Tam se vsechny cesty sbihaji. Jak tohle muzou rict? Prd tomu rozumej. ;)
  • je to magořina proč se teda ptaly kde to lidi chteji a stejne to tam neudelaj
  • no a podle me je zase blbost indiansky assassin
  • Souhlas.

    Znovu říkám, Japonsko je moc provařený.
    • Sarcasm?
      • Dát AC do japonska? no to poteš dobre by bylo, kdyby byl zasazen do feudalního japonska kde by třeba soupeřili s ninja klany a snažili se ovlivnit tehdejší politiku to OK ale do dnešního to bych asi nevydejchal :D
        • ja mam japonsko rad :o) dokonce tak ze uz se 2 roky japonsky ucim a to ze jsou to uchylove kdo znas neni? xD krom toho si myslim ze to lidi az prilis prehani jedine co mi na japonsku vadi je lov velryb nicmene je to ostrovni stat
          • Kytovce loví kde kdo, třeba ve velkém je chytá Kanada či Zelánd, ale ukazuje se jenom na Nippon aby odvedli pozornost od sebe. Tahle jednoduchá strategie funguje pořád a ve všem.
    • Mozna pro Japonce. Pro nas ne :)
    • Proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit