Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co může bejt nudnější naž profláklá Amerika? Idioti...

    Egypt je podle mě mnohem zajímavější už jen proto že toho o jeho minulosti zase tolik nevíme, takže by si tam mohli spoustu věcí doplnit podle vlastní fantasie a bylo by to mnohem zajímavější...

    Hlavně je jasný že se tý Ameriky hned tak nezbavíme, protože tu bude novej hrdina, takže se začne zase ždímat a čekají nás minimálně další dvě pokračování...
    • Hmm jasný a po čem tam chceš skákat? Po jednopatrovým budovách?
      • smejki
        Damašek byl takový z 90% *1*
        • Aha tak to pak jo.. Jestli nemyslej Egypt za doby Faraonů...
    • Tak se těším na Assassina od tebe, jebáku, když jsi tak chytrej. Fascinuje mě, jak si nějakej usmrkanej parchant myslí, že vývojáři jsou idioti, ale on pobral všechen rozum světa. Ach, ta dnešní výchova...
      • Zase budes brecet ze te nekdo urazi?
        • Hairy_Ass
          Přesný zásah! *3* +1
        • Klidni hormon, mladej.
          • kostejnesmrtelny
            Internetovej hrdina *1*
            • Jazz
              Internetovej kok©t
    • Prečo si myslíš, že sa datadisky budú odohrávať v Amerike?
      AC 3 má trvať celú vojnu za nezávislosť, takže netuším čo by tam Connor ešte robil. Je oveľa pravdepodobnejšia možnosť, že si s Napoleonom vylezie na pyramídu.
    • Máš pravdu. Musím přiznat, že když poprvé ohlásili, že velká část hry se bude odehrávat v přírodě, tak první co mě napadlo, byla skutečnost, že chtěli velkou část urychlit. Kdyby hra byla třeba z toho feudálního Japonska nebo starověkého Egypta, tak by vývoj trval určitě mnohem déle než do konce roku 2012. Už v době, kdy oznámili, že další hra výjde tak brzy, věděl jsem, že něco bude v nepořádku. Na druhou stranu jsem někde slyšel, že na předváděčce hry někdo animace hlavního hrdiny a akrobacii mezi stromy přirovnal k sérii Uncharted. (a ne nějaký fanda, ale několik novinářů) Ale i když hra bude sebelepší, nedokážu se zbavit dojmu, že pokud by nebyli svázáni tou Mayskou apokalypsou, tak to mohlo být mnohem zajímavější. Nejhorší věc, která mi na jejich tvrzení vadí, je fakt, že tím akorát provokují. Ne proč Vám dávat "nudná období" jako starověký Egypt, když Vám můžeme předhodit hru ala Patriot. *16*
      • Jako na Assassins Creed 3 z boje o nezavislost se taky tesim. Ale Egypt bylo moje vysneny prostredi uz od jednicky, kdy jsem si predstavoval, ktery historicky epochy by se dali pouzit. A prohlaseni toho pana z Ubisoftu me teda skoro urazilo. Prej nudna obdobi. Ze si to nejdriv poradne nepromyslej, nez neco vypustej do eteru :)
  • Tvrdit, že období feudálního Japonska bylo nudné, to může jen i...t.
    • Tvrdit, že období kolonizace ameriky i boj o nezávislost byla nuda může taky jen kret*n
      • Veskoslav
        Jedna válčička. Super. Japonsko válčilo skoro 400 let vkuse. Má historii, kulturu. Co má USA? H*vno.....
        • Jazz
          H©vno máš ty, čůrá-u.
  • Khanemis
    Tak co se týče toho Japonska, tak i když je to zprofanované, tak zasadit hru do období v jakém se zrovna odehrává nový Shogun 2: The Fall of Samurai by bylo naopak pro Assassin's Creed ideální prostředí. Šlo by o posun do téměř moderní doby, byly by tam všechny ty střelné zbraně a jiné blbinky jako v jejich americké verzi, a zároveň by tam měli výraznou tradici v těch samurajích a shinobi (ninjové), kteří by prostě byli skvělým materiálem pro jejich assassinský řád. Naopak císařská vojska pod vlivem západních mocností úplně volají po tom, že za nimi stojí jejich oblíbení Templáři. Pro jejich hru by to opravdu sedělo, jenže právě vyšel ten výše zmíněný nový Shogun a tak už si nedovolí zasadit další hru do stejného prostředí a tak to raději budou celé veřejně odmítat jako že je to blbý nápad. Navíc nějak musí ty Desmondovi předky narvat do Ameriky, aby ve středobodu Země mohl konečně správně klišovitě vyvrcholit příběh:-)
  • je to magořina proč se teda ptaly kde to lidi chteji a stejne to tam neudelaj
  • Hairy_Ass
    Tvrdit o Egyptu, že je nudný může jen naprostý ignorant. Egyptská civilizace existovala nepřetržitě po minimálně 3000 let. A neméně významné místo zastávala později pod římskou a arabskou nadvládou. USA mají vlastní historii sotva 300 let. Předtím tam běhalo pár osadníků a Vinnetou a jeho rudí bratři. Proti zasazení hry do Americké revoluce nic nemám, ale říkat o ostatních obdobích, že jsou nudná?
    • oni neřikaj že daná období sou nuda ale že jsou nuda pro hru AC a její principy.
      Egypt:problém je třeba ten že kromě pyramid a pár chrámů pro bohy a nějáký ten palác pro faraóna či krále (záleží na období) nebyly v té době města na moc velké úrovni co se týče budov a proto typický rys AC (lezení pro budovách) by byl výrazně ořezaný.
      Další problém je ten že série si zakládá na historických podkladech a do nich zasazuje děj ale ze starověkého Egypta toho moc nevíme. víme jen pár informací o činech těch nejvýznamějších osob (jako faraónů nebo některých architektů) pak následuje desítky dokonce i stovky let kdy se nedochovaly žádné poznatky pouze existují čiré hypotézy různých dějepisců a z toho udělat zajímavý příběh založený na nerovnoměrné situaci a činech lidí v dané době by bylo dost těžké pro Ubisoft který vždy dává sérii do historického období s nelehkou situací a mnoha zajímavých lidí
    • On to asi neprohlásil úplně klidný a já to beru... Fanoušci jsou někdy otravná verbež (viz Sir Conan Dyole a Sherlock)
      • Jaka verbez! Bez nich by nebyly zadny dalsi pribehy a Sherlock by skonal nekde tam na tom utesu (nebo kde to bylo). Nahodou dobre fanousci! O dobry cteni vic :)
        • Čtení by bylo jen ne o Sherlockovy *4*
        • jo já to musel na střední císt asi napíšu 100 duvodu proč nenávidět fanoušky
  • Samotny vrahovia v Japonsku ty nejnebezpenejsi, rozhodne nuda nie su. Resp. taky assasin pri nich vyzera ako skolkar. V tej ci onej historickej dobe by ho dali dolu rychlostou, ze by sa cudoval.
  • no a podle me je zase blbost indiansky assassin
  • Podle mého nejzajímavější by byla ta Británie která byla v "možnostech" toho kde bude další díl myslím také. Amerika (v tomto období) mi naopak také přijde poměrně nezajímavá. Japonsko by se mi moc nelíbilo ale Egypt je dle mého dost zajímavý.. Druhá světová je pak také blbost (dle mého)..

    Ale přijde mi že Hutchinson a Ubisoft zase trpí syndromem arogance. Prostě říká že to co vybrali oni (Ubisoft) je super a to co chtěli hráči je vůbec nezajímá. Tento arogantní přístup se mi vůbec nelíbí.
  • Japonsko prej ze je nuda, no boze, tusi ten clovek vubec NECO o te zemi? Zasadit pribeh nekam do obdobi sengoku jidai, kdy se naprosto vsichni navzajem vrazdili, k tomu vizualne uzasne prostredi a uprimne si nedovedu predstavit, co by jako setting sedelo creedum vic. Meh. Amerika. Hura.
  • A co boj vakoveverkovatýho předka o přežití proti dinosaurům? To bych si rád zahrál já. *1*
    • Nebo taky homo sapiens vs neandrtalci :)
      • Masa-san
        Uplně vidím ten vysouvací pazourek přivázaný k zápěstí pravé ruky *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit