Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jezis kdyz jdu do televize, tak se aspon oholim ne a proc maji proboha vsichni stejny kalhoty? i kdyz ty tri jsou porad lepsi nez ty, co ma ten neoholenej a jeste si knim veme oracske boty
    • Je to Danova image, aspoň si nehraje na nějakého rádobyinteligenta s mastnou offinou/pěšinkou *3*
      • Ježiš marja pánové.. že ho řešíte. Očividně je to buzer*nt nebo vás trollí. Tak ho ještě nakrmte. *11*
    • Lepší neupravený Vávra a Rybka v podcastu než noblesní pindy o romantice Mass effect 3. Navíc, u ajťáků, je tento styl oblíkání celkem běžný, tak nevím co se tak žhavíš...
      • Každý normálně smýšlející člověk chodí v tom, co je mu nejvíce pohodlné a co si o tom myslí ostatní, je mu u prd*le........tedy pokud zrovna nejde na ples nebo pracovní pohovor, nevím co na tom nechápeš.

        (reakce na asdf, už se to nevešlo do vlákna)
      • Mechwarrior_bw
        presne tak, aj tak som mal radšej staršie podcasty, kde sa nikdo s ničim nes*al *1* čím väčšia profesionalita, tým viac sa mení atmosféra k horšiemu. I keď tento diel bol fajn, takto by to mohlo zostať...

        a Rybka na hrad ! ten by tam mal byť furt...
        • Souhlas. Jak já byl rád za každý sprostý slovo co tam ujelo, považuji to za známku toho, že je to opravdu upřímná diskuze a ne nějaký korektní tlachání o ničem typu "Hlavně neurazit, neříct názor abysme se někoho nedotkli". Je to přece jen podcast ne? Korektnost ať si nechají pro Gamepage.
          • No jestli je pro tebe používání vulgarismů známkou kvalitní a upřimné diskuze...
    • Modna policia utoci!
    • Hairy_Ass
      Prej do televize... *15*
    • Phillios191
      Jestli myslíš Dana, tak toho nech bejt, ten i kdyby na sobě měl jen tanga a na hlavě kozy tak by to byla pořád osobnost!! Krom toho není to žádná TV, ale jen podcast. Navíc je to jeho styl a mě to taky nevadí...
  • Darkest
    zdar, ke kvalite podcastu nemam co dodat. Opet sem se bavil dost (ostatne jako vzdy). Ale spis sem se chtel jen tak mimo tema zeptat Lukase jak hodnoti letosni vykon Habs v zakladni casti :D
    • Výkon. :D .. říkat se tomu dá všelijak ale výkon bych tímto neurážel.
  • diky uzil sem si to.. najit si chvili treba i pri brouzdani a poslouchat se urcite neda brat jako ztraceny cas
  • Naprosto dokonalý podcast. Strhlo mě to tak, že jsem si přál tam být a reagovat na probíraná témata. Dan si to jako vždy ukradl pro sebe. I když s ním ne vždy souhlasím, dokáže do debaty přinést ten správný náboj. Jen mám pocit, že do křížku se sním už nikdo moc pouštět nechce :) Doufám že si to ve stejné sestavě někdy zopakujete ;)
    • blahorodie
      *1* Boze
  • Ač velký fanda série TES a Skyrimu obzvlášť, moc si takových lidí jako je Dan Vávra cením. Jednak, že se pouští do takových peněžně nebezpečných projektů, u kterých neví na stopro jestli mu vyjdou, a jednak, že on je jedna z mála osob, díky které aspoň trochu ten herní svět ví o ČR. Měli bychom si skutečně vážit lidí, co se snaží dělat hry v ČR ve velkém. Ono je totiž úspěch už něco takového aspoň odstartovat (Warhorse). Být milionář/miliardář, bez váhání bych jeho projekt financoval zisk nezisk... *5*
    • Hanzales
      Dan Vávra je náhodou v pohodě ;) Já se od Skyrimu taky neodsek 80 hodin (teď mám jen pauzu) ale Dan je jeden z mála, kteří si dokážou "otevřít hubu" na hru, která je světově vychvalována, ale nedostatky v základu trpí (záchody musí být kurňa). Každopádně se nebojí vytasit s názorem, který má svou kritiku jistou (protože Skyrim je přece prostě boží).
      Mimoto kohokoli, kdo cokoli vytvořil a obvzláště pokud to dílo mělo šťávu, si neskutečně vážím a i kdybych se s nějakým jeho názorem náhodou nestotožňoval, pořád ho budu brát jako plnohodnotný názor. (no.. radši nebudu rýpat do....) ;o)
      Danovi v další tvorbě přeji rozhodně štěstí, úspěch a pevně věřím, že "my češi" ještě světu ukážeme ;o)
      • Pod tohle se podepisuju. Já sem to nemyslel tak, že si cením jen těch, kteří pracují na VELKÝCH věcech. Cením si úplně každého, kdo nějakym způsobem přispívá české herní scéně. Jen sem chtěl zdůraznit, že se prostě nebojí jít do něčeho takového.
        A co se týká Skyrimu, tak ono je to všechno subjektivní záležitost, já si taky myslím, že Skyrim na tom určitě není nejlépe po technické stránce, že je tam plno nelogických věcí apod. (tu desítku si asi taky nezasloužil, ale jak říkám, všechno je to subjektivní). S mnoha věci s Danem v tomto směru souhlasím a je to čistě jeho subjektivní věc. To, že jsem fanda Skyrimu sem psal jen tak naokraj, Danovi ten článek nemám vůbec za zlé. *4*
        Taky přeji mu hodně štěstí *4*
  • Phillios191
    jo, Lukáše jsem taky párkrát potkal v metru (Dejvická) :)
    • Hanzales
      ....paráda, teď se to tam (mimo turistama) zacpe ještě načekanýma fanynkama ;o)
      • Lynch
        No, pro mě to jsou všichni polobozi takže potkat někoho z nich, tak asi začnu skákat radostí a poběžím si říct o autogram.
        • Mopped
          Rouhači! Jsou jen dva polobozi, Ice a Andrew. Stihnou tě pekelná muka. Budeš se smažit vedle doktora Úhera.
          • Lynch
            re: Mopped Z důvodu?
            • Mopped
              Nemusíš se bát, nikdo tě nepřijde upálit. Jen si vzal herní poloboží jméno nadarmo. Jestli to nechápeš, tak jsi četl Level a proto se na tebe zákony sekty Scorenežpřišelzvelebilatuček(pracovní název) nevztahují.
    • RavenHolm
      Já už stanici radši uvádět nebudu...to by bylo už asi moc informací, nicméně jsem čuměl jak jeptiška na samopal:D
  • RavenHolm
    Tattoo na ruce prozradilo, že to co jsem viděl v metru nebyl klon, ale skutečný Lukáš:) Nicméně podcast vám ještě nezdrbu, šetřím na zítřejší směnu.
    • Co to tam ma vlastne vytetovane?
      • RavenHolm
        Nemám ponětí. Zdálo se mi, že to je něco co bych v noci nechtěl najít na na peřině:)
        • Tak ho v nabuducom pocaste vyspovedame *5*
          • Slotermeyer
            Určitě se ho na to už někdo někdy v minulých podcastech ptal, ale bohužel jsem zapomněl, co odpověděl.

            Jinak jsem nedávno koukal na jedničku American Pie a při pohledu na Sherminátora se mi okamžitě vybavil Lukáš. *15*
  • Phillios191
    Plně souhlasím s Danem, myslím že má ve všem jasno a jsem rád že se nenechá zastrčit do kouta a dokáže to natřít médiím. Doufám že jeho týmový projekt bude stejně zajímavý jako Mafia, pokud ano, vrátí mě zpět do mládí a opět propadnu kouzlu PC her :)
  • koukam eon ryba je asi uz dobre krmena
    http://mrakoplash.wz.cz/games/pritmi4.jpg
    aneb mezi slepymi jednooky kralem *16* *12*
    • Blue.Shark
      ...nepřipadáš si trochu uboze?
  • Docela škoda, že jste pozvali dvě takhle silné osobnosti do jednoho dílu. Rybka se moc ke slovu nedostal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit