Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fargo nic neudelal ? to spis Helboy :(

    http://www.mobygames.com/developer/sheet/view/developerId,339/
  • Mě by jenom zajímalo, on je Vávra muslim?
  • Velmi prijemny rozhovor, myslim že ten Vavra ma celkom spravne nazory, neviem prečo sa musel do Skyrimu tak strašne navažať... len preto že tu hra dostala 10, tak ja vam dokažem, že je to p*čovina a bludy bludy bludyyy...20 veci čo mu naozaj vadili previedol na 100, ale tych 1000 čo sa mu určite pačili nespomenul, tak trošku triezvejšie nabuduce...
    • Udělal to do jisté míry jako protiváhu celosvětovému názoru. Tak jako 90% recenzentů zavíralo oči, přikreslovalo i to co není rozhazovalo absolutní hodnocení, tak on zase vytknul i to co není. Jeden proti zbytku, a jaký poprask z toho je ^_^.
      • Ja to chapem, urobil to, čo mu ide najlepšie, ako aj pri Fallout 3 a inych a inych hrach, on sa boji, že ked niečo pochvali, tak dostane rakovinu... Teda okrem Fallout 1,2 lebo Šialena brahmina...
        Ale tvrdiť, že odvtedy nevyšla hra čo zasluži 10, je fakt sila, ako sa ten človek môže najesť...ked mu všetko vadi ??
        • To nevím, ale sám za sebe mívám podobné stavy taky. Vidíš že je něco pokřivené, ale když s tím chceš něco udělat tak si vysloužíš maximálně udivené pohledy - proč to rovnat, je to křivé no a co, všichni to víme a kdo to neví tak je blbý. A když jakýsi pan Vávra prohlásí že to křivé je, tak si vyslouží posměch že neumí ocenit titul a jenom nadává.

          Ano, kritizuje. A proč? Protože ta kritika často (ne vždy, to souhlasím) míří do černého. A nejedná se o malé problémy, viz Kickstarter. Čekám, kdy si na Kickstarteru hodí jako "indie bokovku" svůj projekt někdo z EA - to aby podnik ušetřil náklady a lidé platili nadvakrát, napřed vývoj samotný a potom hru v obchodě.
          • Suhlasim, svet vyvoja hier je riadne prehnity a skorumpovany, je vela toho na kritiku, hlavne ked všetkemu šefuju kravaťaci a predali by aj vlastnu mater, len aby z toho boli dake eury a pod...
            Ale ku Skyrimu mi to proste nesedi, aj ked tiež som nasrdeny kôli grafike, ktoru dali na PC rovnaku ako na konzole, lebo sa im vooobec nechcelo niečo prerabať -kravaťaci povedali že je to tak dobreee a že nebudu financovať nejake prerabky...a moderi to dorobia, tak to hopla... *1*
            Inak je Skyrim obrovska hra, po všetkych strankach, už len ten herny čas hovori sam o sebe, šak kravaťaci povedali, že dnes 8-12 hodin herneho času stači, ludia by si mali každy mesiac kupiť viac hier, nie len jednu a za 50€...
  • Jo, tyhle dva hosty muzu. Rozhodne se jim neda uprit, ze maji o hrach prehled a navic jsou vtipny. Jen tak dal, panove! :)
  • Kombinacia Vavra - Grigar... ako za starych dobrych casov... Pri tejto zostave je prakticky jedno ake budu temy... ako fakt, mna napr. ten kickstarter moc nezaujima, ale v podani Dana Vavru a Grigarovych vtipkov...

    Petre ty ako big boss, ved musis vidiet, ze toto na ludi (na mna zvlast :) ) dobre funguje, prosim skus tam tychto ludi mat castejsie. ;)... To je 100 a jedno oproti podcastom kde nie su... To je ako Ferrary a Skoda 105.... To predsa musi vidiet kazdy...
    • sleepless
      Ono to bohuzel do znacne miry nezalezi jenom na tom, co chci, ale jak maji kluci cas. Drive Dan mohl chodit casto, ted ma holt spoustu jine prace a ono to nataceni i se vsim okolo ty skoro tri hodinky trva, i pro hosta. :)
  • Trol.diskuzni
    Vávra na hrad! Díky němu se svět změní k lepšímu!
    • Skôr si myslim, že svet zmeni Vavru *1*
      Vravi sa že nesudte a nebudete sudeny a Vavra velmi rad sudi a odsudzuje a kritizuje, uvidime ako dopadne ta jeho slavna gameska, už si vela ludi zuby brusi... *3*
  • tie fight cluby aj niekto pozera?
    • blahorodie
      Jasnacka : Fetaci, deti a gayove *12*
      • Som nezletilí homosexuálny narokoman a dávam ti za pravdu !!!
    • Tvoj nick ta vystuhuje
  • blahorodie
    Ty si zvladol pocuvat a pozerat cele ???
    GRATULUJEM !!! *11* *11* *11*
  • sugyn
    Skvelej podcast.Jen chlapi, zkuste pro priste srovnat uroven hlasitosti.Je to zlo kdyz tu musim kazdou minutu laborovat s volume, protoze jeden z vas mluvi potichu a druhy zase rve.Thanks.
  • kaliamiry
    Vávra, Grygar, Poláček, Rybka. Parádní sestava, suprovej podcast *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit