Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem špatně pochopil jednu větu z recenze a moc si přeju aby to byla pravda tak se zeptám a bojím se odpovědi. V režimu ko-op je možné aby hráli dva hráči na rozdílných platformách současně? tzn. PC+PS3 nebo PS3+XBOX atd.???
    • Takže pecka můžu pařit doma s kamošem protože mám jak PC tak PS3 ted už jen origo do obou verzí.
    • ano i ne... multiplatformě funguje, ovšem mimo Xbox... tzn. společně mohou hrát hráči mezi PC, PS3 a MAC... hráči na 360 mohou hrát pouze s hráči na 360...
    • kostejnesmrtelny
      Jo.
      • Určitě? Portal 2 Online multiplatformně???????
        • kostejnesmrtelny
          Prý ano. Osobně jsem to nezkoušel, ale cross-platform multiplayer prý funguje parádně.
          • Je to tak, ale Xbox stojí stranou. Multiplatformita proudí v trojúhleníku PS3-PC-Mac.
  • Nemůžu si pomoct ale Portal 2 bych rozeslal 80% dnešních vývojářů těch nejkomerčnějších her aby se podívali jak se dělá atmosféra a hratelnost která nemá ani náznak sterility které je většina posledních her plná. U jakéhokoliv SP poslední doby jsem nevydžel ani hodinu. Od tohodle jsem se musel vnoci odlepovat protoe někdy taky musím trochu spát :D......... awesome.
    • Jinými slovy:

      "Co tvůrci křesají ze sedm let starého jádra má grády, o jakých se pionýrům žánru Muž s bouchačkou bohužel asi nesní. Hra přitom vypadá parádně a především díky práci s osvětlením otevírá monitor naprosto dechberoucím scénám."

      :)
  • looks boring. NUDA.
    • And AA doesnt look stupid. He is.
    • trolololoooo
    • Vše hodnotíš na první pohled? :) Tohle je nejlepší hra co jsem měl možnost za dlouhou dobu zkusit............................. a to že to není FPS či něco čeho se vydávají 3 pr**** tě asi odradilo .) Každopádně osobně taky 10/10 Atmosfére/Hratelnost/Spracování.

      VALVE - RESPEKT a díky za připomenutí toho jak vypadá super gamesa!
  • Práve som to dohral.dávam za seba 10 z 10.a prečo? -lebo valve zasa raz dokázalo že umenie v hrách nie je len abstraktný pojem.je to schopnosť dať umelej inteligencií charakter.je to schopnosť dať obyčajnej koridorovke epický a otvorený vizuál.dať jej intelekt a seriózny náboj.a hlavne zakončiť to tak aby na to nikto nezabudol.+ songom ktorý konkuruje skladbe still alive .. ďakujem.
  • !!POZOR SPOILER!!

    No, GLADoS byla puvodne zena a nahraly ji do pameti robota, ale zda se ze se nejak casem vytratila, proto si pak GLADoS spomela kdyz si prochazel tima test chamberama v podzemi. Lidi nevym pac se to odehrava o 100 let pozdeji od portal(nevim kdy probihal ten, ale tusim ze nekdy na urovni HL1-2) tak sou 2 moznosti: 1) Bud uz je lidstvo zniceno Combinama, 2)Lidstvo znicilo Combiny. Aspon tak sem to pobral ja :)
    • janchor
      Je i třetí možnost: legrace s Combine běží dál a na otlučenou boudu někde uprostřed pole se dávno zapomnělo..
      • Spades
        podle me se portal 1 odehraval nekdy pred HL1 a portal 2 je nekde mezi episodou 2 a 3 a v episode 3 se oba svety setkaji :D
        • Ne pri 7 hodinove valce byly evakuovany budovy Aperture Science a v ty dobe zacina Portal 1, to bylo v roce 2010. A proto Portal 2 se odehrava cca 2100-2120 :). Info z : http://half-life.cleverweb.cz/historie-half-life/
      • Nebo tak :D
    • Omlouvam se, nevim co se stalo, ale tohle je reakce na NegrArmot. Nevim proc to udelal jako novej koment :)
  • Ještě jsem to nehrál, ale dávám 85%.
    • janchor
      Tak hlavně, že to rozběhne i méně zkušený komp.
  • Nevite jak se ve hre zapinaji titulky? :-D nevidim nikde moznost a docela me to se.e
    • Moznosti -> Zvuk -> Skryte titulky -> Kompletni titulky
      • pravda, jsem blbec, ptal se na něco jinýho. :-)
    • v konzoli zadej příkaz: cc_lang "czech". Ale funguje jen na closed captions a ty prý hlavně ve finále (sám jsem s nimi neměl problém jinde) nějak úplně nefungují. Takže čistější je přepnout Steam na českou verzi a hra bude automaticky česky.
  • Pozor Tento příspěvek bude obsahovat SPOILER!!!!
    Zdar měl bych otázku na někoho z vás kdo to už dohrál. Nevim jestli sem ten konec dobře pochopil, to jako glados byla původně nějaká normální mařka, jejíž mozek nahráli do computeru? Ostatní lidi jsou kde, nebo už nejsou. Nebo celýmu světu šéfujou turreti, sorry bylo toho na mně dneska nějak moc a rad bych sel spat s pocitem ujasněných okolností.
  • Ach škoda, že to video neviem nájsť. Chlapík prešiel portal 2, celý čas som to pozeral a na konci vypol steam a pozrel sa ako dlho to hral. Do dvoch hodín to bolo.
    • janchor
      Pokud někdo napoprvé zmákne Portal 2 za něco málo přes hodinu, je to bez jakejchkoliv pochyb nadčlověk, jehož zážitek je pro nás obyčejný smrtelníky zcela irelevantní.
      • Drom
        ted jsem dohral s casem 10 hodin, ale je pravda, ze ja se rad koukam po okoli a prohledavam vsechny zakouti levelu :)
    • Ach kua, to malo byť pre "hmm"
  • Hmmm...jak vypnu ty nápovědy kde mám co zmáčknout a kde jsou portály?
    • to snad ukazuje jen na začátku, ne? A zobrazování protálů přes zdi ti hodně často ulehčí práci a orientaci, to mi věř.
      • Zobrazuje se to pokaždé, když je něco nového. A o žádné ulehčovaní v už tak jednoduché (tedy ne úplně tak jednoduché z pohledu dnešních trendů) hře opravdu nestojím.
        • Jenže ve Valve se rozhodli, že nepůjdou cestou zjednodušování, na druhou stranu ale nechtějí hráče znechutit. A když zapomeneš, kde máš jakej protál a musíš se složitě na nějaké místo dostat znova, aby ses na tu barvu podíval, to brzo otráví. Tuplem u některých rozsáhlejších lokací je "průhlednost" k nezaplacení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit