Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo proč po tom co si vylepším zbraně je mám v misi bez vylepšení??
  • Tak nějak mi dochází, kdy naposledy byla na pc možnost "tunit" si do detailu kvér? RS Vegas 2 ?
    • Mechwarrior_bw
      skoro v každej *3*
    • hitman blood money, graw, crysis (tam ne do detailu)
  • tak ruzove bych to nevidel, ze zacatku nebudete mit nic az pak po odehrani x hodin se vam odemkne dalsi vylepseni, a to uz hrace pak omrzi
  • ja jsem na to skladani alergickej už ted kvuli tomu ovladaní, misto abych mohl nejakou součastku vybrat okamžite, bude mi trvat zlomek vteriny nez pootočím to menu a snad vterinu nebo vic, kym to otočím cele pokud ta součastka bude na opačnem konci *11* nasr.t
  • tak jsem to, v dlouhe zachodove chvili, vyzkousel .. a normalka, nic nadstandartniho .. dulezite je jak moc se projevi jednotlive zmeny v konfiguraci v samotnem hrani .. urcite ale lepsi mit tuhle moznost nez napevno dane zbrane ..
  • Mechwarrior_bw
    detailná úprava zbraní je samozrejme výborná vec a kto hovorí že nie, by sa mal trochu zamyslieť ... totiž vždy je dobré mať možnosť volby a ten kto o to nestojí môže používať ponúknuté presety. Ale do tejto hry je toho škoda *1*
  • DavRed
    No když tam bude možnost připevnění motorové pily pod hlaveň jako v GoW, tak si teda vůbec nebudu stěžovat! *1*
    Ale zas je pravda, že z taktického stealth hlediska je motorovka celkem nepraktická *1*
  • Hmm , stejně si nemůžu udělat vlastní zbraň a musím vycházet z dílů co mi přichystají vývojáři ... super na mikroplatby .
  • montatatana
    Dle bety se to hraje jako obycejna strilecka, ale bez aspon naznaku taktiky tam clovek nevydrzi. Grafika je stejne hnusna jako na videiich, ale animace pohybu jsou rek bych v zanru bezkonkurencni. A ta uprava zbrani z videa je ve hre fakt povedena, lidi posahani do zbrani se v tom musi rochnit.
    • navim proč ja žadne video nevidim
      • :) Že by proto že jsi na mobilu ?
  • nevím proč není možné se prepínat z 1st person do third, me se third líbí ale občas to bude neprehledne.
    možnost upravy zbrani z videa vypadala hodne otravne, takove konzoloidne menu, ty položky se točí do takového velkeho kruhu a je to dost pomale. treba kdyz budu chtít porovnat dve součastky to budu točit tím kruhem?
    jinak na hru se teším
    • Mechwarrior_bw
      ale tak pochop že dnes nie je v móde, že vystrčíš hlavu a niekto ti ju odstrelý, dnes chcú byť hráči schovaný za prekážkou a napriek tomu vidieť všetko ...a keď k tomu môžeš zapnúť ešte aj nejaký ten cloak tak sú kompletne happy :)
    • DavRed
      Tak to bude asi něco mezi Gears of War a Rainbow Six: Vegas 2...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit