Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne akcna hra s prvkami strategie?
  • Tohle už nebudu ani stahovat.
  • ta grafika to je uz strasne cosi ....
  • Kupim si to iba v tom pripade ze daju RC model toho 4 rotoroveho "lietadla"
  • na bonuswebu sem čet že některý myse budou jako multiplayer mapy (nelineární ale nejspíš omezené) a budete se přepínat do různých vojáků a robotů na různých částech mapy takže tak trochu FPS strategie (když to přeženu)... bylo by fajn zavést to i do mp... třeba obří mapa a proti sobě třeba 4x4 velitelé kteří se podporují a z jednoho místa mohou bojovat na více místech naráz... nebo aspoň to bych si přál :-DDD
    • obmedzene mapy budu asi vzdy! technicky to akosi nieje mozne totiz to:)
    • taky sem čet že se maj hodně zaměřit na hc hru a zombíky... taky maj přibít vozidla a potápění
  • "Už ze samotné podstaty hry je ale nutné, aby byl Menendez v prvé řadě pořádně pošahané h*vado – jinak nebude na hráče fungovat jako červený hadr na býka, což je pro CoD hry a jejich silně vyeskalované scénáře prostě nutné."
    WTF? z prsta vycucane.

    Taky dlhy clanok o hre ktora bude prakticky totozna so vsetkymi predchadzajucimi, hentie zmeny stoja tak za 5 viet, nie takuto rozsiahlu ... nieco.

    A neviem co mas s tym deus exom (ak teda myslis Human Revolution), rozhodovanie na konci bolo prostrednictvo stlacenia styroch roznych tlacitiek. To mi je teda ale vyhra

    lol "Příspěvek obsahuje zakázané slovo h*vado" - cenzuruje text z vaseho vlastneho clanku. trololoool
    • h*vado je v dizkuzi cenzurováno jenom proto, že lidi se chovaji jak dobytek, nic víc, nic míň... A nevim podle čeho soudíš že hra bude stejná jako předtím? Hrál jsi to? Ne... A pokud naopak dodrží co slibují (RTS režim, rozáshlejší mapy, postranní mise a aspoň malá možnost ovlivnit děj), tak se hra konečně někam posune. Ale chápu že se lidi snaží nahnat plusy, aby si asi pohonili ego. Na CoD, kterej všichni nenáviděj se to dělá opravdu dobře.
  • videl jsem nahodou na youtube nejake vyvojarske video, a ten hlavni dizajner/vyvojar nebo kdo to byl, skratka hlavni tvar cod vypadal tak jak jsem si ho predstavoval = tupe. ani se nedivim ze ta serie vypada tak jak vypada kdyz tomu sefuje takovej ... to mate jak s mediami, nejsledovanejsi je bulvar a žumpa
  • braien
    Jsem na to zvědav je toho tam namícháno dost.
  • Já v tom traileru vidím terminátora, deus ex, sydicate a CoD splácané do jednoho nevábně působícího celku. Největší pr*ser je, že vezmou to co se libílo minulý rok (viz. deus ex) a upraví do pro potřeby CoD. Sprostá recyklace a zabíjení kreativity.
  • To je neuveritelny jak maji nekteri autori veliky voci kdyz sni o budoucnosti. Musim se smat. *1*
    Za trinact let nebude svet vypadat o moc futuristicteji. Stejne tak jako nevypada ten dnesni oproti svetu pred trinacti lety. Kdyby to soupli alespon o 50 let mozna bych jim to zkousnul. Tohle je fakt pohadka. Ale vlastne deti jsou cilovou skupinou takze to bude asi v poradku. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit