Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 dny zpět jsem hrál poprve dead space 2, prvnímu dílu jsem se vyhl ale ten druhej mě tak chytl že jsem ho dohrál jen s pár přestávkama.. ta atmosfera je tam paradni, dobry lekacky, hezká grafika, plynulost, upgrade zbrani a obleku, obcas me to hodne nervlo ale pro me je to jedna z nejlepsich hororovych her.. tak doufam ze 3 díl nas mile prekvapi a nastaví laťku hodně vysoko v žánru hororových her.
    • Pokud chces dobrou hororovou hru ,nevadi ti mirne obstarozni grafika a prakticky absence strileni a souboju,tak rozhodne toporucuju Amnesiu nebo Penumbru(obcas i nejake souboje).
      Obe hry minimalne o tridu hororovejsi nez DS.
      DS mel dobrou atmosferu ,par dobrych lekacek a pocit napeti,ale pocit strachu u me moc nevyvolal,zatimco vyse zminene hry ano.
    • Zahraj první díl...o stupeň lepší jak dvojka...až na bosse teda...ale stále pecka...Ishimura má obecně mnohem lepší atmosféru jak Sprawl
      • díky za radu, už jdu sosat.. snad budu mít nervy večer jako u dvojky :P:D
        • Ale je možné...že protože to hraješ v opačnym pořadí, tak díky tomu, že víš co "tě čeká" tak to nebude mít takovej učinek...no uvidíš...ale za zahrání to každopádně stojí už jenom kvuli příběhu
          • to nevadí, nemám na xboxu co hrát tak si to zahraju, pak si stejně zahraju znovu dvojku na to New Game + abych měl ty lepší obleky atd.. :) díky za doporučení.. teď hlavně aby nezmrvily tu trojku..
          • Ja myslim,ze ucinek to bude mit stejne.To prostredi ishimury a mene akcni pojeti dela sve,i kdyz vis co zhruba cekat.
  • Gears of Dead Space, Coming in 2013
  • MrSanta
    Už ve dvojce byl Isaac hodně drsnej, jsem zvědav jak jeho vývoj půjde dál.
  • S coop jděte někam, nepotřebuju aby mi tam poskakoval nějaký ocas a kazil mi tu parádní atmosféru a styl hry.
    • Hanzales
      já žádný ocasy kamarády neznám ;o)
    • Spades
      ehm... tak nehrej coop ? :D:D:D:D:D:D
      • čím víc smajlíků tím hloupější puberťák nebo jak ? Evidentně vůbec nechápeš pointu.
        • Jazz
          Běž si radši stěžovat, že u toho nebude čeština.
          • Jazz
            @MiKot: Měl bych být hrdý na to, že mluvím jazykem, kterým mluvěj největší kokhoti ?
            Ano, patříš tam hlavně ty a ostatní píčusové, co jsem poznal.
          • Rad si pockam na ceske titulky od fandu. Ovsem take na min. 30% slevu. Protoze platit plnou cenu za polotovar, tak to ani omylem. *5*
          • Jsem Čech, miluju svůj překrásný rodný jazyk, který mimochodem patří mezi 5 nejtěžších na světě, jeho rozmanitostí se dají vyjádřit věci tak, že angličtinou (mimochodem absolutně stupidním jazykem) je zdaleka tak nevyjádříš. Opravdu nechápu lidi jako Ty, měl bys být hrdý na to kdo jsi a jakou řečí mluvíš a ne sympatizovat s otrokářškýma praktikama rádoby světového jazyka.
            • ROFL:D takuto p*covinu som uz dlho necital.
              1. 5ty najtazsi my ass. Slovencina je udajne najtazsia. Som preto vacsi pan jak ty pretoze si cech? Aj ludia co hovoria ostatnymi tromi co us pred cestinou su lepsi jak vy cesi? Male decko nacionalisticke retardovane
              2. Ty mozno nevyjadris, ked anglictinu neovladas. Vzhladom na to ze anglictina ma podstatne sirsiu slovnu zasobu ako cestina, tak to asi urcite pravda nebude.
              3. Nie, anglictina nie je stupidny jazyk. Anglictina je krasna. Slovencina a cestina su nechutne.
              4. Jo, hladat hrdost v niecom na com nemas ziadny podiel, to je to najlepsie. Je to tvoj najvacsi zivotny uspech ZE SI SA NARODIL AKO NACIONALISTA.
              Gratulujem

              Svoju neschopnost naucit sa cudzy jazyk sice mozes skryvat za co chces, ale na veci to nic nemeni.
            • Wow, to je hodně divnej stupeň vlastenectví. Jasně, češtinu mám rád, ale angličtina je krásnej jazyk, rozšířený, snadno naučitelný a vyjádříš jím jednodušše cokoli chceš. nechápu to haterství *7*
            • poslouchas Landu?
            • Bože
            • Vždy je nejlepší původní znění viz Warcraft 3. Děkuji. Přestaňte tleskat, odcházím.
          • Mistni EA fanboy razne zakrocil....tvrdy utok ,jen tak dal.V EA na tebe musi byt radne hrdi.
            • sorry ze reagujem sem ale pod mi uz nejde.

              este by som teda doplnil, ked sa o tej uzasnej cestine bavime, a vasich/naisch prekladoch.

              It's like my body's developed this massive drug deficiency - To vono spis jakoby to my telo bylo postizeny timhletim masivnim drogovym deficitem

              Od profesionalneho ceskeho prekladatela. Myslim ze viac uz povedat nemusim. Naozaj krasna rozmanita rec. Pre rednecks a hillbilly
  • Super ,už dlouho hledame s kamošem horror coop hru.Snad tam bude víc atmosféry než střílení !!!
    • Jak zname EA a jejich BIGGER,LOUDER,BETTER AND MORE COOL,tak bych na to moc nespolehal *3* .
  • Ten chlapík v skafandri má asi ťažký spánok *4*
  • Mno nevim,uz dvojka byla mene atmosfericka nez jednicka diky vetsimu priklonu k akci.A ted kdyz tam narvou jeste spoluhrace,tak se obavam,ze atmosfera strachu bude uplne pryc.
    • JohnyTheZik
      nooo.. rek bych, ze to i tak melo skvelou atmosferu.. Nicole byla jeste o neco hustejsi :D a pruchodaky v mrazaku.. bomba :D
      tesim se, DS 1 i 2 byly pecky a 3 se snad taky podari.. Nicmene to asi projedu solo, bez co-opu, je pravda, ze to vetsinou trochu ztrati na atmosfere..
  • Snad to bude další kvalitní snímek jako předešlé.
    I když se bojím té možnosti co-op. Dead Space jsem si vždycky rád zahrál sám a vychutnal tu pěkně lekající atmosféru a ani neřešil kdy na mě něco bafne nebo ne. Prostě jsem si hru užíval. Proto mám oba díly ve své top 20. Takže pro mě osobně co-op ne.

    Dead Island je fajn s co-opem, ale to je snad jediný. F.3.A.R se nedal hrát v kooperaci, neboť mi to přišlo tuctové a ani chvilku jsem se nebál, spíš jsme dělali kraviny typu převtělení se do explodujících potvor :-D
  • Veskoslav
    Jestli tuhle sérii dokáže pokurvit EA, tak! Vlastně nevím, co budu dělat:(
    • zacni hrat starsie fasa hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit