Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak pod ERROREM 3006 se mi nejde připojit pouze na EUROPA server ale na ostatní mi to jde kua ! ale já chcu na EVROPU mám tam barbara na 13 LVL
    • Veskoslav
      Problémem je bohužel někdy to, že Vy Slováci máte problému už i se Sc II. Nevím proč, neber to jako urážku, ale občas si Battlenet myslí, že jsi Asie a pak zase Evropa. Ale blbne to tak jenom u Vás.....
      • Lawliet
        veskoslavova odborná technická pomoc S.R.O. hele platí tě vůbec zato?
        • Veskoslav
          Kéž by. Ne, ale kdysi mě platili za odhalování chyb ve hrách:)
          • Lawliet
            nebudu ti lhát to by mě bavilo
            • Veskoslav
              Jako jo e to zábava, ale pak už to znáš nazpameť jelikož dostáváš jenom daný úsek, kde hledáš případné chyby.
      • DarkHawk
        Kdyby Blizzard nevymyšlel ty kokot*ny jako online single apod. Tak si každý hraje a nikdo se nerozčiluje a jedno z jakého kouta světa by si byl.
        • "Kdyby Blizzard nevymyšlel ty kokot*ny jako online single apod.... "

          Tak už je teď D3 na torrentech a další týden tu máme nahackované itemy, editory, trainery. Ne, díky.
        • Veskoslav
          Mě vyhovují online hry od Blizzardu, nikdy mi neblbly, vždy šly, servry když měli odstávku, tak byly náhradní. Kdo tohle neumí dělat je Ubisoft se svou ochranou MRD.
  • Kurňa ja bez problémově hrál od 6 ránna a pak mito spadlo teď když se přihlašuji naskakuje mi ERROR 3006 ale až u poslední fajfky :-)
    Kua doufám že se to rozjede!
  • Lawliet
    Ser*m na zkoušky!!!!
    • Lawliet
      Hell on the Earth just begun..
  • DarkHawk
    Tohle dělalo už betě eror37 atd. To si Blizzard nemohl ošefovat servery a zátěž?! když věděli, že D3 bude hrát tolik lidi?! Na torrentech je už verze, ale zatím bez cracku, tak pujde potom hrát v klidu oflline single. To je největší poděl, když chce někdo hrát jenom single a stejně mu to bude házet erory, protože i kvůli singlu musí být online.
    • Na torrentu může být verzí klidně 50. Plnou verzi si může kdokoli stáhnout z battlenetu (nebo odkudkoli kde schrastí klienta).
      • je mozne ze na ten torrent to umistil sam blizzard, aby tim odlehcil svym serverum
        • client jede peer-to-peer
        • lol
    • Veskoslav
      Pokud ti házi error37 máš nastavený americký server, zmeň si to a pojedeš v pořádku.

      P.S: Diablo III nikdy nepůjde hrát offline!!!!!Už se vzpamatujte a smiřte se s tím, že to upirátit nejde.....
      • Noo ja co som skusal Moege emulator tak jedina cesta vedie asi tadialto, teda ziadny crack ale emulator servera. Problem je ale to, ze potom to uz nie je Blizzard Diablo, ale Moege Diablo. Ja si kazdopadne idem poobede po original a beriem to tak, ze ak sa nebude pacit tak tych 50€ venujem Blizzardu za Diabla 2 ktoreho som roky hral "neoriginal" *4*
      • DarkHawk
        Ja to ještě nemám. Vyjadřuju se jen k tomu článku, že to full verzi hazí zase ty errory jako v betě.

        P.S: Nikdy neříkej nikdy. Všechno jde.. Hackeři nebo crakeři ti prolomí a zprovozní všechno. A aspon to pro ně bude větší výzva.
        • Veskoslav
          Zprovoznit zprovozní, až ukradnou kódy na tvorbu servrů, ale nikdy to nedosáhne originálu.
          • Tvl, tak teď jsem z toho jelen, jaky bude rozdíl mezi cracklym singlem a originál singlem.
            • Na principu wow to určitě bude. :-)
            • taky ze Blizzard si vymyslia ze spravia nejaku zmenu a od tej sekundy je tam rozdiel.
            • Veskoslav
              No pokud to bude na principu WoW, tak prostě někdo nejprve musí ukrást kódy na tvorbu servrů, vytvořit emulátorem kompletní svět Diabla III a poté spustit server, kam se s "ukradenou" hrou dostaneš. Crack jako takový nebude potřeba, nic se nebude přepisovat, prostě se budeš ale moci vytvořit na "ukradených" servrech, které nespadají pod Blizzard.
      • Lawliet
        upirátit jde všechno..
        • Upirátit ano, hrát ne. Alespoň ne verzi D3 od Blizzardu...

          /thread
        • hm smula tohle ne.
      • ale to víš že bude, jen někdo musí p o d ě l a t (ukrást, proč je poděl zakázané slovo?) serverovou část od activisonu, jak se tomu stalo u wow... sic to bude stát za starou bačkoru, ale stejně se najdou miliony šílenců kteří budou rádi i za toto
        • Veskoslav
          Ale to už není craclá verze, to už prostě někdo vytvoří zcela "nový" server, který ale nikdy nemůže dosáhnout kvality originálu. U craclých her naopak mnohdy craclá verze překoná necraclou verzi.
          • A proč by vlastní server nemohl překonat originál? Záleží jakou cestou se vydá, pokud kopírováním originálu tak určitě ne. Ale může se vydat cestou vlastní, která může připadat některým hráčům lepší...třeba by mohli vyměnit tu parodii Diabla Lady of Terror a dát tam skutečného :-D
            • Hezká teorie. Můžeš se do doho hned pustit. Gl & Thx & Bye.
      • Hej hej a teraz tu o cervenej karkulke.
        • Veskoslav
          Co to žvaníš? O tom, že Diablo nepůjde carcnout? Znáš Darkspore? Podobný princip jako Diablo III, musel by jsi vytvořit server pro Diablo III jako jsou pro WoW, už to chápeš? Diablo nemůžeš hrát offline ani kdyby jsi prosil všechny svaté!!!Tedy pokud nejsi takový borec jako Cody, ten dokázal, že i WoW jde "hrát" offline (ironie)
        • Proč. Vždyť má pravdu. Bylo to řečené stokrát a ještě asi bude ale dokud nebude emulovaný server, nebude D3 pro warez. A ani poté nejspíš nebude plnohodnotné. To bych se raději poptal lidí co koupili a zažádal si od nich o Guest Pass.
    • No nevím, s crackem to asi nebude tak slavné. Je pravděpodobné, že se hodně věcí vypočítává na serveru a to jim cracknout nějakou chvíli potrvá...
  • Že to bude padat se dalo čekat , bez ohledu na všechny stress testy co by udělali. Přímo ve dvanáct byl problém se tam dostat, ale poté už jsem žádné problémy neměl...dnes ráno jsem se tam přihlásil jak já, tak i několik kamarádů a hráli jsme bez potíží cca 4 hod. Přihlášení okamžité a žádný problém nebyl... Není to ani zdaleka tak hrozný, jak tu někteří mají tendence vykřikovat...a co je hlavní...ty co to vůbec nezajímá vykřikují nejvíce...zajímavé :)
  • Veskoslav
    Servry jedou v pořádku. Dneska jsem se ve škole bavil. Od 1:30 ráno jela Evropa na plná kotel bez jakéhokoliv lagování. Jo, ale kdo čekal, že se ve 00:00 přihlásí a hned pojede na plný kotel, tak je s prominutím naivní.
    • No mne to blblo aj rano, potom v pohode a teraz k veceru zas.Chapem ze prve napory su najtazsie ale nie kazdy ma tolko casu aby sa prisposoboval.Skoda no, za cas sa to urcite zlepsi len som nemusel vyhodit tolko € hned.
  • Nechápem, načo potom boli tie beta stress testy.
    • Abych si to mohl zahrat a ujistit se ze si za svym nazorem stojim. :-)
      • Veskoslav
        No když Tě čtu, ty jsi to odsoudil už dávno a jediné informace, co čerpáš nejsou tvé vlastní zkušenosti, ale zkušenosti jiných.
        • Reaguješ na příspěvek ve kterém jsem napsal, že jsem hrál betu. Já sleduji informace neboj. Nepíšu ke hrám o kterých nic nevím. Bohužel Blizzard a jejich tvorba se nedá ignorovat. A možná jsou mé názory na tebe moc silné a občas přehnané, ano přeháním rád, ale jsou založené skutečnostech.
          • Veskoslav
            To mělo být na někoho jiného:-X Nevím, proč to hodilo sem.
            • Ještě že tak. Těžko bych se s Tebou mohl dohadovat, když by jsi neuměl ani pořádně číst. *1*
  • Koukám že YouTube je plný live streamů z hraní Diabla III které ale končí takhle: http://www.youtube.com/watch?v=ZbtekCpQWWU
    • Hairy_Ass
      V pohodě jedou třeba tihle: http://cs.twitch.tv/nl_kripp/
  • Shaker
    no, nechci bejt ten co si dela p*del ze vsech ostatnich, ale... co to kecam, vlastne chci!

    ------====== JA TO RIKAL ======------

    PS: den dva a budete moct parit jako o zavod, tak mi tohle doprejte :D
  • Že vůbec měli potřebu to dělat formou mmo hybridu. Spousta hráčů by si stejně koupila originálku kvůli multiplayeru. Takhle mají zbytečně zahlcený servery. Nu což, odpoledne se už snad lognu... :)
    • zase je ale prima, mit save na jejich serveru ... kolikrat sem rozjizdel postavu znova proto, ze sem si neudelal zalohu savu pri reinstalu pocitace *1*
      • vlastik.plaminek
        Záloha savu na server jde udělat i v čistě SP hře, jenom to chce klienta, přes kterého se hráč naloguje.
      • a až se ztratí jim tak budeš muset rozjíždět novou kvůli chybě cizí který nezabraníš, gratuluji
        • Ano blizzard ma vsechny postavy na jednom PC v jednom souboru a nedela zalohy na nekolika mistech....
          • dira
            ano a proto se vyrojila tuna topicu kde lidi breci jak spadnul server a zmizel jim dosavadni progress achivementy a vse po znovunahozeni serveru :o)

            p.s. taky jsem se tesil a rozhodl jsem se vyckat az tadle kanonada pocatecni ustoupi a myslim ze to byla dobra volba :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit