Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smrťák se s tím neštval a šel rovnou na věc *4*
  • MickeyMutant
    Moc hezky okomentované video, díky.
  • Duckface.....
  • vsetko v pohode ale dost stare video :D kazdopadne na hru sa tesim
  • xixixao
    Pochvala za Cimrmana .)
  • Tohle fantasy klišé jsem nikdy nepochopil. Jak můžete zabít ohnivého-kameného nebo jinak odolného elementu s obyčejným ostřím jako je v tomto případě kosa. Zkoušeli jste někdy kosit louku kosou? Jakmile tam byl menší kamínek, tak kosa se otupila, nebo mohla se i zlomit.

    Nemluvím jen o této hře, ale je to v každém fantasy...
    • Lawliet
      zas jeden realista.. :D zkoušel sis někdy představit smrtku? chodit nebo běhat..? a tím elementu jsi asi myslel elementala? ten ti taky příjde okey?
      • Nejsem realista, ale zase nějaké zásady musí být :)
        Klidně ať si skáče 50metrů do výšky, nebo ať usekává všem ruce.. Ale jak můžeš useknou skálu kosou (golemovu ruku)... Proč ten Golem vypadá tak strašlivě, když jen nějakej smrťák k němu přijde, jednou máchne a je bez ruky... Stejně tak, že Smrtka by měla mít super-moc jen na živé - umírající... Na neživé (golemy atd atd) by měla být ve stejné lize jako každej jinej bojovník...
        • Snazim se respektovat tvuj nazor....ale jde to vazne ztuha *4*
      • pro Ghastyk: Je to nereálný jak si může smrtka udržovat vlasy tak krásně rovné, lesklé a pevné
        • používá kyselinový šampón hlava & ramena
    • to není kosa od babičky...to je smrťákova kosa-a-a--a muuheeehheeeee, ta přesekne i obří traverzu z titanu
    • Inquisitor
      Tak to viš to je kouzelný ostří. To není kosa na pole, tohle prostě přesekne všechno :)
    • BoB.2
      To je jako by ses ptal jak to že čarodějka v Diablu čaruje prostě fantasy,tohle jsou hry a NÉ realita tam můžeš rozsekat kamennýho elementála třeba lžičkou na kafe a bude to OK. *3*
    • Ústupek hratelnosti.
  • Jazz
    Ten oblek s kapucí a křidlama má být něco jako Válkův Chaos Form ?
  • kubi-wan
    První díl mě docela (mile) překvapil svou tuhostí... Nestává se často, že bych hrál hry na easy, ale když jsem odehrál první půlhodinku a už jsem neskutečně dostával na p*del? uff... ale je to dobře, navíc časem už to bylo lepší, taky po tom, co jsem si koupil gamepad.
    • claymen
      první půlku komentáře jsem nechápavě kroutil hlavou, ale ten konec to vysvětlil :D na xboxu na normal uplně bez problémů..
  • Co s tím přehráváním je? Tady to přehraji ale nejde to dát přes celou obrazovku a přímo na stránce youtube to zase přehrát nejde. Pěkný video. Trochu mi toho obra bylo líto.
  • *1* *15* ja si nemůžu pomoct, ale na mě to video působilo tak směšně *15* a stupidně
    • Nevím proč je to fantasy a videojko vypadalo dobře jestli ti připadají všechny fantasy špatný tak zas nevím cos čekal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit