Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Fajnova recenze. Na hru se prozatim porad tesim, ale jsem zvedavy na dojmy od jinych autoru (hlavne by me zajimalo, jak se libi Tukanovi). Do Diabla 3 urcite jako fanousek dvojky casem pujdu. Snad do te doby trosku zlevni a Blizzardu se podari vychytat tech par chybek, kvuli kterym jsou nekteri uzivatele schopni hazet na Metacritics ty demostrativni nuly... :-)
    • Ellendway
      Pokud myslíš problémy se servery, tak ty již jedou bez větších chyb. Ano, někdy je lag na pár sekund, ale přežít se to dá i na Hell obtížnost :)
      • Jo, jako třeba v neděli, kdy to půl dne nejelo :))))
  • Diablo 3 se mi líbí. Nahráno za hlavní char nějakých 25 hodin a jsem na nightmare ve druhém aktu. Založeny další dvě postavy pro zkoumání možností a rozhodně nekončím. Povedlo se jim to.
    • I used to play this game, then i took an error to the knee...
      • jindra.veliky
        OMG, you write in english on czech site! LIKE A BOSS *16*
      • Danny_TheSavior_Vavra
        AK-47 will help you to rest in peace, dear boy...
  • Koukám, že tu převažují negativní názory na hru, to bude asi tím, že lidi co jsi hru koupily nemají čas tu brečet jak je hra příšerná, protože se u ní právě teď královsky baví. Ti ostatní tu kňučí a rozhazují sem a tam pořad ty 2-3 stejné argumenty proč je tohle největší fail roku. Ale tady je zvykem nadávat na všechno co má podle zdejších hardcore pařanů jen trochu větší reklamu a nutí hráče si hru koupit, místo aby jí ukradl.
    Z recenze ale nechápu, proč nedostala o bodík víc, protože jsem nevyčetl snad jediný zápor, ale hlavní je text tak je to nakonec docela jedno.
    • Vidíš to, já si hned před půlnočkou aktivoval D3 přes battle.net, dohrál jsem to za pár dní a teď prsotě mám čas remcat.
      • No prostě typická čecha *1*
    • Danny_TheSavior_Vavra
      No vidíš to - Skyrim recenze překypovala negativy a dostalo to deset, tady na v podstatě velmi pozitivní recenzi bylo naroubováno jen nadprůměrné hodnocení.

      Welcome to Games.cz... *4*
  • Osobne som s Diablom 3 veľmi spokojný, po víkende aj napriek hokeju nahratých viac ako 30 hodín. Môžem odporučiť každému, čo má rád arpg. Obtiažnosť je určite vyššia ako v dvojke a krásne stúpa až po šialené inferno (je to naozaj len pre skutočných Hráčov), technické spracovanie neurazí, no neoslní. Hrateľnosť je úžasná.

    8/10 hru celkom dobre vystihuje, ak máte pár ľudí, s ktorými to môžete pravidelne hrávať (nemyslím public hry) pridajte si bodík, ak ste fanatik na vytváranie buildov do posledného kusu gearu kľudne ďalší bodík. Ak hru plánujete prejsť len na normal odoberte bod, ak len s jednou postavou, odoberte ďalší bod.

    S pár patchmi a expansion packom má táto hra dosť dobré šance dostať sa tam, kde je dnes d2lod, alebo ešte ďalej. U mňa je ďalej už teraz a dnes je to rozhodne najlepšie izometrické arpg na trhu.
  • Ja musel udělat sophiinu volbu - Diablo 3 vs. Max Payne 3. Vyhrál Max, Diablo bohužel musí pár měsíců počkat.
    • Jaký je Max?
      • Miserius
        Max je...SUPER! Naprosto dokonala postava Maxe z toho dela temer dokonalou hru :)
  • Na recenzi teto hry jsem byl zvedavy jako uz dlouho ne. Osobne jsem odehral D1 i D2, ale za tech deset let od D2 se hry posunuly mnohem dal a ja i pres trochu nostalgie jsem nepremyslel, ze bych zkusil D3. Klikani tohoto typu, kdy zabijim potvory po 10k me uz proste nebavi. Vice by me prekvapilo hodnoceni 10/10 nez 6/10. Podle toho, jakou hra dostala znamku, to nebude spatna hra, ale jestli se chcete opravdu kralovsky bavit, tak zkuste nejaky propracovanejsi hry RPG, jako napr. Zaklinac, kdy vam udela zabiti par nepratel mnohem vetsi radost nez koseni nepratel po stovkach. At mi skalni priznivci D prominou... *7*
    • Kinet1c
      ja nie len ze nesuhlasim stym, tu mas pocit hlavne pri vyssom pocte mobov ako by si bol boh :) skoro nim aj si, prave co je v recenzii, rozhadzovanie nepriatelov ako hadry alebo pritiahnutie na jedno miesto potom zavirit okolo nich whirlwindom a vydiet len rozsekane potvory, to vie tiez uspokojit z kosenia nepriatelov, tak ako tazke suboje v BG2 no prvykrat tazke neskor rutina :) alebo aj zaklinac atp. takze nesuhlasim, kto je fanusik diabla ostane nim navzdy, kto kritizuje grafiku a skill system je sprepacenim hlupak, bud to nehral este a nevie co hovori alebo naopak hral a nepacilo sa mu ani tak, ten nie je pravy fanatik, je len taky aky hrac, co je zabedneny do D2 a jeho skill tree, co osobne nepovazujem za nic zle, ale za zle povazujem kritizovat to co nechcu hrat, preco ty ludia tu nariekaju nechapem, ja by som mohol tiez nariekat o tom ze musis byt nonstop pripojeny a stane sa my obcas ze ma to len tak odpoji a zanadavam si, ale aj napriek tomu a napriek zlej optimalizacie grafiky, ktora aj z najnovsimi ovladacmy a na roznych detailoch a rozliseniach skratka poviem to mierne, nejde idealne, tak aj napriek tymto zlym veciam, ktore recenzentovy asi nevadili alebo bol zaslepeny hrou neviem, tak je fajna a hra sa jedna basen a milujem BARBARA :D
      • Si boh kým ťa prvý zombík na inferno neodprcne jedným úderom. *15*
      • S hodne vecma co pises souhlasim. Ja jsem jenom konstatoval, ze herne uz pro me D3 neni zajimavy, prave kvuli prilis jednoduchemu systemu, ktery vsak vypada velmi pusobive, diky ruznym hezky provedenym grafickym kouzlum/kombum.
        Treba grafika pro me uz neni peknou radu let vubec podstatna, spise mi jde o herni system a pribeh. Proto uprednostnuji zminovaneho Zaklinace nebo BG1,2. Kazdopadne ti preji, at si tu hru uzijes. Ja uz nemam tolik casu jako driv hravat, takze si rad kolikrat prectu jenom recenzi a porovnavam ji s predchozimy hrami serie, ktere jsem hral.
    • Ale pýýýýču :D
    • "citation needed"
    • Trol.diskuzni
      WOWkařská grafika prostě nestárne... *5*
      • Ty taky musíš mít reakci naprosto na všechno...
        • Danny_TheSavior_Vavra
          To se naučil ode mě... Pokud všechno vím, s radostí to projevím! *5*
          • Ringwraith
            Democracy!
            • smejki
              "system, ktory dava vsetku moc ludu je spatny, lebo lud <>kokot" ?
            • Cahir
              Zhouba lidstva.
            • Danny_TheSavior_Vavra
              in China!
          • Pokud by to mělo jakoukoli hodnotu a ne jen ublížené "Skyrim dostal 10" a "Diablo je druhé WoW" tak neřeknu...
            • Danny_TheSavior_Vavra
              Diablo 3 je jakýsi skoro-pohrobek WoWka, řekněme... Bohužel to už nemá s odkazem Diabla nic moc společného, už je to jen zjednodušená ptákovina pro WoWkaře.
  • Muzu mit dotaz? Kolik casu Vam zabralo napsani te recenze - clovek se z toho nedozvedel VUBEC nic a jestli koupit nebo ne uz vubec ne.

    Pokud na metacritic hra ziskala 4,1/10, tak bych cekal ze budete sypat jeden argument za druhym, abyste si obhajili tu osmicku.

    A vubec - proc ta recenze je tak dlouha? Jste mohli udelat jeden odstavec dat tomu klidne 9/10 a je posekano...
    • Ach, hloupoučký to tvor jenž se nechá obalamutit čísílky a krásou písma opomíjí. Však jsou to písmena, slova a myšlenky převedené do vět, jenž hodnotí a ne čísla, jenž jsou jakousi zkratkou pro ty, kteří nemají čas nebo jsou moc cool na to, aby si četli recenzi. Kdyby sis pročetl co lidé píší ke svému -999/10 not even worth piratying , zjistil by jsi, že všichni nadávají na ERROR 37 (ergo nemožnost dostat se do hry).
      A vubec: proč sem píšeš, když se ti recenze a hodnocení nelíbí? Asi to zde pro tebe nebude to pravé ořechové.
      • Ty si taky básník, viď?
        Posuzovat hru podle hráčského hodnocení na metacritic je blbost, jasně. A o tom, že "číselný bych zakázal" nám tu už mele taky každej druhej. Ale chlapec má point, ta recenze je opravdu... divná. špatná. O systému jsem se nedozvěděl, jak funguje. Okey, nerozděluju body, ale co teda dělám? O stylech jedotlivých povolání a jejich vyvážení nic... neříkám, že v ní nebyly žádné informace, ale bylo jich tam málo a mám dojem, že právě ty nejdůležitější byly vynechány. Nemluvě o překombinovaných souvětích a překlepech ve spojovacích výrazech.
        • P.S.: když není spokojený, tak to samozřejmě řekne, ne? Jak jinak by se potom serverům zvedala úroveň, když ne bez zpětných vazeb?
          • Jistě, má právo se vyjádřit, ovšem to jak se vyjádřil je spíše urážka či pokus o flame. Stačí se podívat o pár řádku níže na Codyho, který ačkoliv nesouhlasí s recenzí (a já do značné míry s ním), alespoň slibuje, že se rozepíše o tom, co se mu na recenzi nelíbilo a proč nesouhlasí.
        • Veskoslav
          Pokud se ti toto zdá špatná recenze, tak jaká je pak na Bonuswebu? Tragická?
    • 4.1 je od hracu za povetsinou za nutnost byt pripojen k netu... spolu s pretizenim serveru to vytocilo hrace do ruda. Recenzentske skore je 89/100.
    • Diablo ma na metacritic 89. Ale tys myslel hracske skore, ze? Tzn. skore kde lidi davaji z nastvani 0. VELMI smerodatne.
      • Kr.Pa
        dnes se neda verit zadnemu hodnoceni, polovina na MC od tech super portalu ma 100
        takze je nejlepsi si udelat prumer z 4 a 9 a tam je mozna pravda

        a tech 100 a 10 tento rok pada sakra hodne, takze nejak ztraci svoji unikatnost ...
        • janchor
          Mám za to, že nejlepší je číst a přečtenou informaci vztahovat kromě čísla především k vlastnímu vkusu / hráčskejm preferencím. "Věřit" má člověk svému úsudku.
          • Kr.Pa
            dle vas si mam hru zwarezit a pak zkusit ? dema a bety jsou v dnesni dobe skoro unikat
            nebo jsou nejake jine reseni, a typ: kup, zkus a pak vyhod penize je to nejhoris
          • Danny_TheSavior_Vavra
            Aha, takže vy jste profíci a vymlouváte se na to, že vaše recenze vlastně nejsou moc vypovídající? Pěkné...
            • Trol.diskuzni
              To Cahir - To, co píšeš, je samozřejmě založeno na reálných základech... Také proto některá číselná hodnocení patřičně kritizuju, neboť nejsou příliš reálně položená. Myslím si, že kdyby se každý recenzent na Games.cz skutečně řídil danou komentovanou škálou, vypadalo by to jinak. I přesto však číselné hodnocení zůstává jediným absolutním ukazatelem a s jistou rezervou se dá říci, že splňuje to, co jsem psal výše...
            • Cahir
              To by Trolíku byla pravda v ideálním světě. Faktem ale je, že číslo všechny tebou zmíněné aspekty ztráci ve chvíli, kdy jednotliví recenzenti nakládají se stupnicí odlišně. Někdo zdaleka nepoužívá celou škálu, a tak napálí 5 pouze té největší srág*ře, njevyšší hodnocení pak dává hře čistě nadprůměrné, jiný se zase nebojí sáhnout po hodnoceních nižších atd. atd. Z toho plyne, že číselné hodnocení taktéž podléhá individuální interpretaci, a proto ztrácí status, který mu ty přisuzuješ...
            • Trol.diskuzni
              Jenže číselné hodnocení je nejdůležitější součástí každé recenze - celou recenzi uceluje, udává jí ráz, je srozumitelné pro každého bez rozdílu a narozdíl od textu nepodléhá individuální interpretaci... Je to absolutní ukazatel, nezpochybnitelný, navíc statisticky použitelný. Bylo by velmi pošetilé to přehlížet a ještě více se vymlouvat, že na to lidé nemají hledět.
            • ucho
              ne, vymlouvají se na to, že si mají lidi přečíst i ty písmenka pod názvem článku, ne jen číslo hodnocení. inteligentní člověk by měl pak z toho textu poznat, jaký pocit by měl z té hry on...
        • Stačí si přečíst "recenze" uživatelů a pochopíte proč jim nevěřit. Dát hře 0 bodů za to že 20 minut nejedou herní servery z náporu lidí, to umí jen děti na MetaCritics.
          • hm, ale kolik by ta hra mela dostat pokud nefunguje? Ja bych rekl ze ta nula je naprosto opravnena - pak to vlastne neni hra, ale neco co zabira na HDD misto :)
            • Kr.Pa
              .
          • Kr.Pa
            a kdyz das 100 tak je to opravnene ?
            hodnoceni 0 a 100 jsou bez premysleni a bezcenne
            • Cahir
              Bez "přemýšlení a zcestné" je jakékoliv hodnocení bez argumentů. Recenzent má představit jednotlivé aspekty hry tak, jak na tom doopravdy jsou. Pak začíná jeho nejdůležitější úkol, čímž je argumentování pro, resp proti daným aspektům hry. Tehdy a jenom tehdy má jedna povedená recenze mnohem blíže "pravdě" a je mnohem hodnotnější než 3000 anonymních číslíček na Metacritics...

              "takze je nejlepsi si udelat prumer z 4 a 9 a tam je mozna pravda " - tohle je naprosto zcestné.

              Mimochodem, připadá mi, že v poslední době se hodně rozmachuje "poetický" typ recenzí vyjadřující emocionální rozpoložení recenzenta, jenž často přemítá o tak mlhavých pojmech jako je atmosféra, tvůrčí rukopis apod. Člověk pak po přečtení zjistí, že FAKTICKY se skoro nic nedozvěděl. Chybí mi nějaké věcnější a střízlivější recenze stavící na faktech.
  • tak Lord of Hell konečně povstal, máme tu "perfektní" DRM ochranu a ta si už vytváří svoji armádu skřetů a zombíků, co se vrhne do aukcí *7*
    neheldě na DRM, je tahle hra prázdná, nenáročná, odreagovávačka/sračka za 6/10max. Dojede to opravdu každej za pár hodin... už ani nemá smysl se někde chlubit, že si to zvládl dohrát, to dává větší smysl se chlubit výkony v angry birds, čeče
    tfuj
    • Veskoslav
      Až dojedeš za pár hodin Inferno od koupi hry, tak ti koupím barák, auto, letadlo a budu ti platit doživotní rentu 300000 dollarů...
      • Někteří lidi profičí normál a tím pro ně D3 končí...
        • Teď je otázka, jestli to má jenom kvůli normalu cenu kupovat... A to platí obecně snad pro všechny ARPG.
    • Takže ty to dohraješ za těch pár hodin na Inferno?To jsi opravdu maník.A v Diablo 3 se člověk nechlubí tím,že to dohrál na Normal.Ale že udělal nějaké achievmenty podle mě, které jen tak někdo nezvládne. Neříkám,že hra je bezkonkurenční.Ale jako velmi dobrá odreagovačka mě baví týden a pořád mě to ani trochu neomrzelo.V partě s kamarády je to senzační zábava.A pokud někdo rád krvavá jatka, tak je to hra právě pro něj.Časem přibude PvP,datadisky což zase prodlouží dobu hraní.Která už teď je podle mě slušná (tím nemyslím dohrání Normal,který je spíš takový tutorial)
    • Lady of Hell.
  • Tak zlo se nám po 10 letech vrátilo. Ano vrátilo, ale je barevnější, "masovější" a dost se nám svým stylem "poWoWčilo".. Nováčkům v sérii to přijde super a famózní. Občasným Diablákům ucházející a zábavné, ale zarytým hardcore Diablistům to přijde jako nádherný sen, který se rozplynul když vás najednou někdo ve spánku polil kýblem studené vody. **** 6/10 ****
    • Podpis.
    • Úplně mi mluvíš z duše. Dneska jsem dohrál Normal s barbarem a dál nepokračuju.
      Strašlivý zklamání. Tohle nemá s Diablem nic společnýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit