Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dodneška jsem nevěděl jak to Diablo III vypadá v běhu (ne, že bych o tom neměl žádnou představu, přeci jenom Diblo I a II jsem hrál) a musím říct, že to není úplně můj šálek RPG. Já radši Dragon Age, nebo pro mne dosud nepřekonané KOTOR. Chápu, že se to může někomu líbit, ale takovéhle "mašlovačky" mě moc neoslovují. Jinak recenze kvalitní *3*
  • Lukáš umí, děkujeme.
  • Hmm, ok takže recenzi dělá člověk, kterého ten žánr nebaví a Diablo 2 ani nehrál... No nevím kdyby šlo o jinou hru asi byste si ho pěkne podali (viz treba diskuze k legend of grimrock). Hodnotit pribeh jako skvely muze jen človek, ktereho bavi pribeh ordinace v ruzove zahrade (nebo nevim jaky serial ted v cechach chodi). Jinak super predstavení hry pro lidi kterí v živote o diablu neslyšeli (jakože tam mame 3 společníky, 5 class atd). Ale pro nas co tu hru zname recenze postrada jakoukoliv hloubku a pridanou hodnotu.
    na tenhle prispevek nemusíte reagovat, nezajíma me to
    • Pokud hru znáš, proč se vůbec díváš na videorecenzi na webu, který je určen pro všechny? Přidanou hodnotu najdeš na fanstránkách. Naopak to, že recenzent není zatížen předchozími díly, dává střízlivý a nezaujatý pohled.
    • GuruSerpent
      V tom případě nechápu proč ho sem dáváš, když tě ani nezajímá reakce ostatních *8* Jinak s tebou ale celkem souhlasím
  • Servry jsou dole, tak aspoň mám čas čučnout na Recenzi *1*
    • přímo.. *1*
  • Lukáši, mám Tě jako novináře hrozně rád - jsi zábavný i profesionální a vážně oceňuji věci, co děláš. Tahle videorecenze není výjimkou - jen malá výtka. Definice "her na hrdiny" (tedy předpokládám RPG) je dost ošidná záležitost, v prapůvodu jde totiž opravdu o "hru na hrdinu" a tak je dost ošidné tvrdit, že ji ta nebo jiná hra nenaplňuje. Ty tohle všechno stoprocentně víš a chápu, že jsi tím chtěl říct, jak se spíš jedná o akční hru s rpg prvky a že určitě neobstojí jako plnokrevné rpg tak, jak je chápeme ze staré školy od BioWare (protože ať je Diablo jakékoliv, takové určitě ne).. ale i přesto.. diskutabilní slovíčkaření na závěr. Rozhodně to ale nemyslím ve zlém..jen takový nitpicking.. a už teď sám trochu přemýšlím, jestli nejsem moc velký detailista.. :)
    • Každý trochu zkušenější RPGer by imho měl vědět, že hack and slash aka powergaming pochází z papírových RPG. Diablo je hack and slash RPG.
  • Nůůůdááá tak jsem vyděl kámoše jak tu srač*u hraje a říkám mu ,,čéče tos ty peníze mohl rovno spláchnout do hajz*u alespoň bys jednou klikl na splachovač a nemusel bys ted klikat jak kkt pořád dokola'' jinak blizsr*č opět nesklamal za mě 0/10 a ty směšný filmečky jak pro retardov*ný amíky to je největší fekál
    • Já se třeba zasmál takže za mě palec na horu. *15*
    • GGG má pravdu - D3 je stejná sr*čka jako D1 + D2...
      • GGG a xxx :-D super dvojka
    • GuruSerpent
      0/10 ? *15* *15* Asi ještě směšnější je tvuj povrchní pohled na američany. Jsi hloupej...
      • a je to tak neuvěřitelně trapné klišé filmečky kde běhaj prsatý elfky nebo co to bylo za srač*u a střílej z kulometo kuše a dotoho melou rádoby drsné kecy o záchraně světa jsou skoro stejně trapný jak ty filmečky ze SC II kde mariňáci musej mejt v tlamě doutník aby byly jako fakt drsní. To je prostě fantasy ala USA a to samí blioware jejich představa o středověku jak to předvedli v DA je ubohá (vím je to fantasy ale ať proboha blioware a blizsr*či nevedou ty keci o drsným a temným fantasy).
    • Umaroth
      Mě třeba Diablo osobně nezajmá, ale taková hov*a bych z huby nevypustil, to ze ta hra tobe nesedne, nebo te nezajma stejne jako me neznamena, ze to je spatna hra a ze ji budes urazet na kazdem rohu !!!
      • gert
        Přesně tak!
    • gert
      Takovejhle komentář muže napsat jen úplnej blb. *3*
      • Že sis dal brko a hooodně se nudil? Jasný... to se dá pochopit bro.
      • Trol.diskuzni
        Ale minimálně se cinematics má pravdu - jsou k uzoufání zoufalé...
        • *8* *8* *8* jako v čem?
          • Trol.diskuzni
            Jsou trapně patetické a nesedí k barvičkovitosti samotného gameplaye...
            • ty jsi fakt ztracenej případ...
  • nehrat dvojku je hrich
    • PreidaQ
      Pak se tedy budu hrdě smažit v pekle!
  • kotty
    Skvela recenze, ktera me celkem nenasilne donutila zmenit nazor na hru. No, treba ji dam casem sanci, ale uvidime, s cim se predvede Torchlight II.
    • torchlight sem zkusil tento víkend v bete a je mi z toho na blití, troch 1 ušel ale ta dvojka je sracka, teple barevné, neprehledné, hnus.

      sem rad že mám D3 a mužu v klidu všecky tyhle nahražky hodit zahlavu
  • Výborná recenze, thumbs up +1
  • Moc pěkná videorecenze, fakt tleskám....;)
    Tehle pohled na hru mě jen utvrdil v tom, že by byla škoda tenhle titul minout a proto do toho zainvestuji...
    Jestli budou další videorecenze stejné kvality budu zachvíli na mizině :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit