Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw co je tohle koukam to už 2 minuty a porad nic nejakej nudnej moderator a nejaka hra s kostkovou grafikou
    • Miserius
      Prijde hodinu po zahajeni a jeste prska vsude okolo... dnesni teenageri...
  • tyhle kluky co delali zaklinace neberu moc vazne, chapu ze mainstreamu se mozna zaklinac libil nebo ho dokonce brali jako dobre rpg lol.
    • Tak mi řekni, jaké RPG lepší než Zaklínač 2 minulý rok vyšlo? Skyrim rovnou vynech....
      • Dark Souls a Tactics Ogre. A mozna Avadon, ten nevim kdy vysel.
      • dvojku sem nehrál ale jednička byla moc akční, nesympatickej hl. hrdina a ty volby kt. meli jako ovlyvnovat dej byli jen marketingovy tah, proste nasilu tam dali volby na kterou stranu se pridat. a takhle to videlo vic lidi nejen ja. Ale souhlasim v dnesni dobe neni z ceho moc vybírat ale alespon risen byl lepší
        • MikeKing
          No, tak pokud ti připadá hrdina z Risenu sympatičtější než Gerald tak asi není o čem. *15*
          • Asharak
            "Buď pozdraven, jsem Geralt z Rivie."
            "..."
            "Stalo se, něco?"
            "..."
            "Hmm."
            "..."
            "Sbohem."
            "..."
        • Asharak
          Dobrý pokus *15*
      • Trol.diskuzni
        Skyrimek.
    • Trol.diskuzni
      Přesně... Udělali haluz s jednou hrou a hardkoráři z toho mají přerod v herním průmyslu. *7*
      • Ringwraith
        Tak se nediv.

        "Hardcoráři" jsou už tak smutní z toho jaký je herní průmysl, že jim stačí našeptat pár sladkých slůvek a hned si bůh.
  • Keyz
    Ten černoch Mike Pondsmith měl dobrý hlas,navíc vypadal jako starší Det. William 'Bunk' Moreland z The Wire :)
    • Paul_cz
      Přesně to mě taky napadlo. Hlas má parádní. Celá ta konference byla úžasná.
  • Ma cenu na to jeste hledet? Nic noveho o te hre uz asi nereknou.
    • Asi ne :).
  • Trol.diskuzni
    Warhorse > CD Project
    • Hairy_Ass
      Warhorse ještě nic nevytvořil, takže je tohle hodnocení trochu předčasné. *15*
      • Trol.diskuzni
        Warhorse > CD Project a to Vávra ani nemusel nic vydávat!
    • Vávra>Vesmír
  • CD Projekt>Bioware,Blizzard,atd.
  • tak to byl proslov jako na koncích americkejch filmů s patriotickou vložkou před finální bitvou, "promises, promises..."
    • Trol.diskuzni
      Je to show a jak vidno, polovina hadrkór gejmerů právě zažila svůj největší orgasmus v životě... *5*
      • a tak třeba se jim to povede, třeba si skutečně zahrajem hru pro užší publikum u který si dnešní děcka bez trochy cviku jen tak neškrtnou, maj k tomu rozhodně nejlepší preference
    • Cahir
      Zatím nic nepodělali, takže není důvod nevěřit. A vypadá to, že jsou do toho opravdu zažraný.

      Připadá mi, že cynismus herního světa - jak ze strany hráčů, tak developerů, je úplně míjí.
      • všichni víme jak to většinou dopadá když je na stole velký očekávání...

        každopádně jim držim palce :)
        • Presne. Ale v podstate vse co slibili ted,meli uz v Zaklinaci(samozrejme az na rozdilne svety). Takze proc jim neverit.
          Ja se uz davno naucil prilis se netesit. Nemuzu tedy byt zklamany
      • Trol.diskuzni
        To není cynismus... Tomu se říká "být realistou".
  • super...kyberpunk miluju...!
  • Spadnul server?
  • Keyz
    Jestli potvrdí sliby tak vedle toho bude Deus Ex 3 vypadat jako obyčejná moderní střílečka.Věřím,že to budou dělat tak jak chtějí.
    A na E3 se mohu vykašlat :) Nepředpokládám,že by tam bylo něco tak zajímavého jako toto.

    -Super,že umí pracovat s produktem který vyrobí dlouhodobě.Hra na Mac,japonský dabing :)
    • Cahir
      Deus Ex je přece jen trochu akčnějšího rázu.

      Z té konference to na mě působilo tak, že chtějí udělat opravdu komplexní rpgéčko.
      • Keyz
        Právě,hlavně co jsem pochopil tak pro "dospělé" a dle papírové předlohy.To by mohlo být skvělé,když si vzpomenu na staré hry.
      • Trochu? Drive byl DE povazovan za klasickeho predstavitele tzv akcnich RPG. To teprve v dnesni dobe uz se to neuvadi,protoze prakticky kazde nove RPG je akcni.
        • Přitom je mnohem míň akční než prakticky jakýkoli "pravověrný" RPG...
        • No nevím, DE se dal pomocí stealth, hackování apod. dohrát i prakticky bez výstřelu.
        • Cahir
          Dobře, nechtěl jsem být neuctivý k fanouškům série Deus Ex. *1* Mně osobně totiž míjí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit