Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to chci od Warhorse *9* *9*
  • dinggo
    I když mě za to asi zlynčujete, tak byť s ním často v momentech kdy mám pocit že mluví vážně nesouhlasím, je troll diskuzní můj velkej idol tady na games.cz. Jako rejpal od přírody dokážu ocenit ty momenty kdy vás tu tahá za nos a každej mínus co mu dáte je chvilka kroucení hlavou s úsměvem na rtech navíc. *1*
    • Asharak
      To dělal dřív. *3*
    • Kdyby tomu nasemu trollikovi ten trolling alespon sel,tak proc ne.
      Jenze on je ve vetsine pripadu spis k smichu.
      O jeho tendenci tahat do kazde diskuse jeho averze vuci bioware,cdprojektu,bethesde a jinym ani nemluve.
      To pak clovek nevi,jestli se smat,nebo brecet. *1* A jeho panackujici tajtrlici jako je ringwraith a jini ,jsou to same ,v blede modrem. *1*
      • dinggo
        Jsou dvě možnosti. Buď je to jak říkáš a nebo je trollí král protože mu na to všichni skočíte :D
        • Takze bud je to mizerny trol a nebo je to genialni trol,diky tomu,ze se maskuje za mizerneho trola? *1*
          Mno nevim,co by bylo vice k placi *1*
  • Keyz
    20.000 Prodaných kopií Legend of Grimrock na gog za první dva měsíce(tuším tak to bylo)?Jak moc to je?
    Čísla nesleduji tak nevím jak moc to je oproti ostatním hrám.
    • Celkove by to bylo moc malo, ale je to jen jeden z prodejnich kanalu, takze to nema zadnou vypovidaci hodnotu.
  • a cenu za nej D*bilnejší komentaře vyhrává GAYskirim trol... *7* Btw CD projekt je firma s budoucností určite stejně jako Warhorse.Osobně z nich mam lepší pocit jak z EA, ktera je posledních několik let spíše pro srandu..
  • Aaa dva mistři světa v kritice a originalitě dorazili i do diskuze kolem Cd projekt... Anime addicted Ringwraith a prostě Trol... To je pak vždy jak jsme všichni vymazaný mozky zatímco oni stojí z nadhledem nad celou společností... Minule tu byla pěkná diskuze k Zaklínači 2. Jedna z nejkvalitnějších co jsem tady zažil... Tak jim to moc ty jejich plky nežerte, ať si moc nepošušňaj na odpovědích *3*.
    • jindra.veliky
      Dekuji za uznani mich kvalit. *14* dneska jakmile clovek nejde s davem tak je to Trol. *11*
      • Jindrisek opet mimo,jako vzdy *1*
      • ehm....nechci být ten co ti kazí tvou rozvernou "badass"náladu, ale je ti jasné, že Amaroun se v komentáři nezmiňuje o tobě...
  • Ach jo, to je otrava. Každej druhej příspěvek je od toho blbečka trola.diskuzniho, diskuze na Games.cz jde pomalu do hajzlu....
    • IP ban tu nefunguje?
    • Trol.diskuzni
      Narozdíl od ostatních způsobně diskutuji - a k tématu.
      • Asharak
        Kdyby ses tak na sebe mohl podívat ne-vlastníma očima *7*
      • Vtip dne? *1*
      • S tebou se jinak diskutovat nedá, protože si idiotskej tapetář, nic jinýho.
        • Da, ale musis umet diskutovat.
          • Asharak
            A držet si vysoký nadhled. *1*
  • jindra.veliky
    cekal jsem aspon trailer, screeny nebo treba i gameplay kdyz by buh dal. Ale jen kecy o tom ze to bude dospela hra me nedostanou na kolena jak ostatni ovce. To ze tam budou moderni hracicky je snad jasne kdyz si davno vedelo ze to bude v budoucnosti. Zklamani *7*
  • To jsme se toho dozvěděli :D
    • Trol.diskuzni
      Velké kulové... Kdybych anglicky neuměl ani slovo, dozvím se úplně to samé. *6*
      • Cahir
        V tom případě neumíš.
        • Trol.diskuzni
          Jako rodilý mluvčí určitě ne, ale jelikož jsem v anglickém jazyce v rámci zahraniční vysokoškolské stáže studoval, tak si troufám říci, že alespoň trošku jo. *5*
      • Ringwraith
        A CDPRdroni mínuskujou jak najatí.

        Ale aspoň hry a praktiky CD Projektu RED za to dronování stojí.
        • Trol.diskuzni
          Zatím ano, pravda...
  • Bez funkčních záchodů to nechci
    • Trol.diskuzni
      Na to má patent Vávra, proto Warhorse > CD Project!
  • Ringwraith
    Jó, to zase bude CDRP circlejerk všude po netu.

    Musím ocenit, že moc dobře vědí, jaká slovíčka použít, aby chytli určitou skupinu hráčů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit