Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naskriptované jak Marija.
    • A to je co? Nebo kdo? :)
      • Ja nevim, co je to za ty lidi, co se vyzivaj v minuskovani a neodpovi nic...
        • Izmæl
          Myslíš dementy? Z tich si hlavu nedělej.
    • sharapova ?
  • xixixao
    Tohle vypadá příliš dobře než aby to nebyl jasnej tunel + hodně neovladatelnejch sekvencí. I tak pěkný.
  • Hanzales
    Já se na TLoU těším hodně moc. U Naghty Dog je skvělé, že stále překonávají sami sebe a tenhle gameplay mně v tom jen utvrdil. V Uncharted 3 se třeba Nathan začal opírat o zdi atp. ale tady už se mi zdá ta pohybová interakce s prostředím i nepřáteli dotažena téměř k dokonalosti. No, přinejmenším mnohem dále.
    Námět a zpracování taky výborný a grafika, nasvícení... opět smekám nad schopnostmi tohoto studia. Nezbývá než čekat a doufat, že to dopadne tak, jak to zatím vypadá, že to dopadne.
    Survival, kde každý náboj nad zlato já můžu.
  • proč to video nejde přepnout do fulscreenu?
  • Vypadá to krásně, ale takový Call Of Duty by se od toho mohlo ještě hodně učit.
  • Cahir
    Já si snad tu pojeb*nou konzoli koupím...
    • Chtěl jsem napsat to samý. *4*
    • God-of-War
      Dobře děláš, ale na druhou stranu ti přeju, aby ti hned bouchla...za to ošklivé slovo.. *3*
      • Cahir
        To víš, tlučou se ve mně emoce. *1*
    • Náhodou je to jen slabej odvárek debility kteoru tady předvádí převážně hrdní majitelé PC *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      .. na tady máš pamlsek
      • fallout
        Létajícíkoule:

        Ty si šťastný člověk... takhle pobavit sám sebe, vlastním příspěvkem...
        • yeah
      • ...kua bylo k Jovano (skrytá identita)
        -12
    • fallout
      Neblbni, dočkej času... nikdy nevíš, jestli to nepřekopou na PC... *3*
      • Tak to chlape budes cekat do soudneho dne;):D
      • Hanzales
        Já bych si v rámci všeobecného blaha samozřejmě přál, aby to vyšlo později i na PC, ale u toho Naughty Dog to asi opravdu nebude reálné :/ Třeba u making of videí z Uncharted bylo vidět, že makají snad jen na Sony Devkitech přímo pro PSko a pořád se v tom jen zdokonalují. Pokud by měla vyjít PC verze, museli by najmout nějaké další lidi, nebo konverzi svěřit někomu jinému a i tak by to trvalo déle než třeba u hry která běží na Unreal enginu. V tomhle případě to nebude ani tak převážně o "exkluzivitě" jako spíše o technické překážce, ale ta exkluzivita (toho studia celkově) v tom samozřejmě hraje taky nějakou roli.
        Ale je fakt, že jeden nikdy neví. Rozhodně si přeju, aby aspoň ten The Last uf Us světlo PC světa spatřil.
        • fallout
          Už to tady někdo psal... pak nezbývá než dodat, že tuhle hru budu konzolistům fakt závidět.

          Když já ty konzole fakt prostě nemůžu... kdybych chtěl tak ji můžu mít doma na jak dlouho bych chtěl, už sem to i zkoušel... ale gamepad ve mě prostě vyvolává hrůzu, klaustrofobický pocit z rukou u sebe atd... *7*
          • mam to naprosto stejne , ale asi se fakt prekonam a tu krabicku k televizi koupim, pac tohle vypada famozne :)
  • Vypada to fakt naslapane, ale bude to jen na PS3 ne ? To je tak de*ilni dnes aby si clovek zahral kazdou dobrou hru ktera obcas vyjde to aby měl doma sklad herních konzolí + PC ktomu :/ chjo.
    • Nevím, co se ti na tom nezdá, Sony si vydržuje vývojáře, aby tvořili software prodávající jejich hardware. Vždycky tomu tak bylo, je a ještě nějakou dobu patrně bude. Chjochat si můžeš toho minima multiplatoformních her, které bezdůvodně minou PC, jako třeba RDR. Jinak má PC má vše, co jiné platformy a ještě hromadu vlastní tvorby...
      • Vše? tak např.

        Top Spin 4 :)
        NHL 12 :)

        Tohle jsou pro me TOP sportovni tituly o kterych si na Pc muzes nechat jen zdat :)

        Vlastnim PC/X360, tituly excluzive Ps3 me pekne prudi pac vypadaji fakt mocne :) Kupovat dalsi krabicy kvuli jedne hre za rok ale asi nema smysl.
        • Ano stále "vše" i proto, že pro mě a slušnou řádku lidí sportovní tituly neznamenaj vůbec nic.

          No pro ty PCčkáře které sporty baví, tu je třeba Football Manager, který zas není na konzolích pokud vím. A z nám PCčkáře, který ač maj třeba to 360, tak FM kupujou každej ročník a hrajou to měsíce.

          Já mám zase PS3 a ty mocně vypadající exkluzivky mě snad s výjimkou KZ nezajímaj.
          • Njn pro mě zase neznamená vůbec nic min 95% dnešní tovrby mimo sportovní žánr, chujovinka za chujovinkou.... Taže jsme tam kde jsme byli :) V manageru si asi moc nezasportuješ .) v Takovým NHL můžeš mít celej tým složenej z kámošů a zábava je to asi tak o 100000000000000000000% lepší než u kdejaké řitní hry na s SP na 5h za full prize :)

            peace.
        • *krabicY* *1* *13*
  • Synku ty jsi totalne zprdeleny!
  • Každý vydělávající člověk si za pár dní práce, může konzoli koupit, takže pokud si tohle bude chtít zahrát PC hráč, tak v tom nevidím nejmenší problém. Asi tak ...
    • Za par dni prace? Kdyz neji, neplati dane, pojisteni, alimenty... Ne?
      • Jím, paltím si zdrav i soc, alimenty neplatím, protože nemám dítě, platím nájem, internet, tv, subscription na grafických stránkách, daně nefejkuju. Podnikám a jako kolega nademnou za pár dní (spíš hodin) práce mám na konzoli. PS3 se dá sehnat funglovka za 5tis. X360 za 4tis. Pokud člověk má vzdělání nebo praxi a jde do slušného oboru, tak si to dovolit může. Student to má horší a člověk ve státní sféře na nízkých postech ještě horší.
        • Za par hodin..., taky dobry. Nekdo dalsi? Kdo se chce pochlubit svym vysokym mesicnim (dennim, hodinovym) prijmem? :)
          • Já si v dobách nejvyšší slávy na ps3 vydělala za pár minut!
          • Takto, i kdyby ne za několik dní ... tak snad každý kdo by si chtěl konzoli kvůli nějaké hry koupit, na ní za pár měsíců našetří. Datum dané hry ví snad každý předem, takže ví i kdy má začít šetřit. Není to auto, ale krabice za 5000,- a to rozhodně není nějaká obrovská částka, aby na ní člověk nedokázal našetřit.
            • Dyt at si nasetri, ja si taky nasetril a sem chudej. :)
      • Dělám z toho všechno až na ty alimenty a myslím si, že ta cena by odpovídala mzdě za pár dní práce, řekněme týden. Samozřejmě, že se člověk omezí v chození např. na pivo, apod. ... Já osobně každý měsíc podobnou částku co bych dal za PS3 odkládám bokem...na dovolenou atp. Takže bych v případné koupi konzole neviděl problém.
        • Osobně mám peněz dost a hraju PC, PS2, PS3, jenže znám docela dost lidí, co nepijí ani nemaj žádné levobočky, na které by museli platit a přesto maj stěží na to PC, nebo jednu konzoli. Proč? Protože ač maj školy, vejšky, učňáky a vyšší odborný, uplatnili se ve svým oboru a přesto často nemaj často ani tu pitomou průměrnou mzdu.

          Když už se hry a HW konečně začaly zlevňovat a například hry za 1500 se začaly pomalu stávat minulostí, ekonomika šla do háje a začly prudce růst životní náklady. Takže oni jsou rádi, že bydlí (na což si museli vzít třeba půjčku) a mají co jíst, do čeho se oblíkat a občas si můžou dovolit hru - bez keců. Každej zkrátka nežije v Praze a nemá 25 čistýho. :)
          • V Praze 25 čistého?? Jééé v takové realitě bych chtěl žít když mám za měsíc 15 tak se raduji
            • to nechapu, jak s tim muzes v Praze prezit. To dam vic za najem zaprdenyho bytu v blizkosti metra... *8* *8*
            • Tak jdi do takové reality. Začni jako elév a vypracuj se ;)
          • A ja pracuju v tom hernim prumyslu, a stejne bych na PS3 za par dni rozhodne nemel :) (i kdyz ji teda mam, ale setril jsem na ni dyl). A to ziju v Praze a tech 25 cistyho nemam. Zkratka pomery jsou ruzne.
            • No ja prave ale nevydelavam 25000. O neco min, a to si jeste sam platim zdravotni a socialni pojisteni.
            • K PS3 urcite ne. To jedine jak by vypadal Xbox720, oproti PS4, az se budu rozhodovat, kterou si vybrat, ale to zatim tezko rict.
            • Tak nejlevněji co jsem PS3 viděl bylo něco přes 5000,- , takže pokud vyděláváš 25000,- , tak bys na ní snad za týden vydělat měl. A pokud nemáš astronomické výdaje za byt apod. , tak by to snad taková obrovská rána být neměla ...

              /Anebo jak přejít od diskuze k hře, k diskuzi o platu v ČR *1*
            • Jo a proto je soudit dle sebe vždycky zrádný. Nicméně, proto jsem soudil hlavně podle jiných. Půjdeš taky někdy do Xboxu, Robe? *15*
        • No, tak to si vydelavas asi dost penez. Bohuzel to vsichni nemaji ;)
      • Asi tak, navíc u jedné hry to nezkončí, PC hráč bude chtít konzoli v ceně slušný grafický karty řádně vytížit, nakoupí další hry a najednou je ze 7 klacků i 15 a víc. 15 klacků, které mohl narvat do upgradu a do PC her. Pro většinu hráčů je to bohužel klasický buď a nebo, zvlášť dnes v době všeobecného ekonomického svrabu, kdy už to bude všechno jen a jen horší. *2*
        • Tak, tak máš pravdu. Buď si koupit to, ale pak není zase to. Dneska si člověk musí vybírat, já to dělám, ale někdy je to docela smutné :( člověk by se zahrál tolik věcí, ale nemůže. Tedy jestli nechce hru nelegálně stáhnou. Je to hold moje filozofie, hru kterou si chci zahrát, tak si jí i koupím a proto si řádně vybírám :)

          Werdes, alias Werde
    • To jen pro ty trolly co tu plácají holé nesmysly o tom, že si to PC hráči nezahrajou.
  • Izmæl
    A tohle byla teprve jen ochutnávka. A co teprve plná hra. *14* Naughty Dog, oznamte už prosím oficiální datum vydání!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit