Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dendyman
    na PS3 mám paltinu......na PC bych to nehrál ani za boha, je to stavěný na dualshock, na myši budete mít problémy s kamerou
    • ehm vis ty ze k PC se da pripojit vic veci nez mys a klavesnice? taky takovy joystick, volant, usb lampicka, ohrivac kafe a v neposladni rade taky ruzne druhy GAMEPADU. Porad je pro mne vyhodnejsi koupit si gamepad, nez celou konzoli kvuli par hram, ktere mne na konzolich zaujmou. Tak proto sem velmi rad, ze se rozhodli portovat a doufam, ze to nebude horsi nez zazitek na konzoli.
    • dualshock a xbox gamepad na PC normalne funguje takze nevidim problem i kdyz to bude staveny na dualshock
      • Kecáš. Dualshock na PC normálně nefunguje. Potřebuješ na to aplikačku třetí strany, se kterou si musíš chvíli hrát, abys ji rozchodil. A na wireless můžeš rovnou zapomenout. Máš šanci tak 1:20, že tvůj bluetooth dongle se ti podaří s DS spárovat. Zlatej XBOX controller v tomhle..
    • Žiadny problém s kamerou tam byť nemusí. Naopak. Tam kde si kôli presnosti na gamepade musia hráči nastaviť "fokus" na nepriateľa, aby vždy útočili na neho, s myšou to je presnejšie a takéto pomocné barličky nie sú potrebné. Dôležité bude, aby FromSoftware umožnili voľné mapovanie kláves a myši a hráči si to nastavia podľa seba. Najvačšiu obavu mám práve z toho, že nechajú ovládanie na gamepade, čo by hru na PC pochovalo. A to by bola škoda už len kôli úsiliu autorov.
  • prudislav
    Abych pravdu řek tak já bych radši počkal půl roku na optimalizovanou verzi než mít neoptimalizovanou s novym contentem :-( Ale snad něco opraví patche / komunita. Pořád nevím jestli do toho jít nebo ne :-(
    • To samé... jak oznámili, že bude PC verze zajásal jsem... tímto mi trochu zchladili žáhu *4*
  • No aby to nakonec nedopadlo jako pri pouzivani emulatoru PS3 na PC, tedy ze pro hrani potrebujete NASA PC.:-D
    • PS3 emulátor na PC není.
      Asi myslíš PCSX2, PS2 emulátor, na kterej ti stačí normál herní PC. Aj můj notebook v pohodě zvládá spoustu her.
      • Ale je chlapíku. EPS3E.... hraji na něm MTGS 4.
        • http://forums.pcsx2.net/Thread-Eps3e-PlayStation-3-Emulator-now-release

          Enjoy, bro. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit