Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Optical mask...no je to jasný no, a přitom je to taková hodná duše. *1*
    • :D jj
      jenak super video
  • S titulky: http://www.youtube.com/watch?v=UO7eG1BeXx4
  • Amylee.Anderson
    Valve jsou prostě mistři :D
  • spook.y
    Když jsem si kupoval Orange box tak jsem si tohle nainstaloval a hrál asi 20 minut a vůbec mě to nebavilo ale všechny videjka "Meet the" jsou naprosto luxusní !!! Všechny jsou vlastně trošku ujeté a to je právě super. Tohle video mě zase dostalo.
    • Shaker
      presne, stejne jako jednicku, hral sem to proste jen chvilku a nebavilo me to, ale kdyz inzenyr ve videu zacal resit "prakticky problemy" tak sem se smal jak malej :)
  • autobusar
    Po tomto som si uvedomil, že možno ludia v autobuse niesu spokojný ak pustím v lete kurenie naplno.
  • Gabe na hrad
  • RockStar
    Škoda jen té hry... Od té doby co je free to play je v podstatě nehratelná. Asi mě každý ukamenuje, ale prostě to, že tam může jít každý jí znehodnocuje. I ty jejich zbraně... Dřív to byla do každičkýho detailu vyvážená hra. Dnes je to jak deadmatch Q3
    • Další takový, co si myslí, že když si za to zaplatil, tak je hned lepší než ostatní, jak často píší někteří lidi přío ve hře, a pak se plácají někde na konci pole hráčů. Podle mě je skvělé, že je tam teď více lidí a hlavně větší různorodost zbraní. Každý si může vybrat, co mu nejvíc sedí a střídat zbraně podle situace. Podle mě byl přechod na F2P jedině plus.
      • JohnyTheZik
        Jenze on ma pravdu.. Ta hra se hrozne zhorsila/zjednodusila. Driv si item dostal splnenim 10 achievementu, coz byla nekdy opravdu fuska, ale ted? Existujou afk mapy, kde proste jen cekas, az neco dostanes a pak to sesrotujes, nebo vymenis.. To fakt neni znamka dobre vymyslenyho principu ziskavani zbrani.
        Vetsi ruznorodost zbrani tam je od zacatku, neplacej nesmysly. Po kazdym "Meet The" videu byly do hry pridany achievementy pro danou classu a ty zbrane jsou tam stejny dodnes. Ted se tam jen pridavaj awesome kloboucky.

        To, ze si hru muze zahrat vic lidi, je jedine dobre, ackoliv je fakt, ze my, co jsme si to zaplatili, jsme vlastne nic nedostali, coz je trosku.. unfair, ale to nic nemeni na tom, ze urcita rozhodnuti Valve, ktery byly pridany do hry po prechodu na f2p, byly vylozene spatny.

        Takze prechod na f2p jako takovej spatnej neni, ale to, co s tim potom provedli, spatny je.
        • Taky bych chtel neco dostat jako platici hrac, ale cert to vem. Mam to precijen od vydani a nejak me to netrapi. To ze to preslo na f2p je fakt vyhoda, aspon je tam mnohem vetsi populace. To ze se to zjednodusilo bylo jen logicky. Je to dano konceptem hry, kdy po vydani to bylo fakt TEAM fortress. Proste jsi musel fungovat jako team a to nekde na randomu neslo. Valve asi nechtel stavet ceou hru jen na CW tak to zjednodusily. Hlavne teda dost stizily obranu, takze muzes i na publicu vyhrat mapu kdyz utocis.
      • Spades
        Nám platičum vadí hlavně to, že jsme za placení nedostali kompenzaci... Hlavně já si jak chuj TF2 koupil, a měsíc po tom to přeslo na F2P... Co jsem dostal? Blbej odznak a VIP účet, kterej dostaneš, pokud si cokoliv koupíš... třeba i za 50 centů... Mohli sme dostat alespoň nějaké předplacené kredity do obchodu...
        • Pokud to člověk hrál po delší dobu, dostal speciální označení všech svých itemů a pokud bys měl štěstí na hatky nebo zbraně s dobrými levely, můžou ti splatit víc jak celou hru... To je podle mě dostatečná kompenzace ;)
        • a těch milion updatů předtím zadarmo, to se nepočítá?
      • Ethy
        Když by si zažil skvělá CWčka (když byla hra ještě vybalancovaná) a českou komunitu před F2P, nenáviděl by si F2P stejně jako my ;)
        • Pravda, 2fort.cz za nejvetsi koncentrace hracu byoa neco! :) Hra opravdu ztratila svuj punc "narocne" fps, kde kazdej kdo umel valcoval ostatni a nemel na sebe milion unlocku, ktery nedavaj smysl a kurvej hru.
        • Ne
    • Co to je za chujovinu? To jako stupeň výkonnosti je daný peněžní investicí? *11*
    • prave ze tam muze kazdy je plus i minus... mam hodne kamaradu co to hraji az od F2P a jsou 100x lepsi nez oldschool hraci... navic rozdilnost a ruznorodost vybavy je neco co je na ty hre dokonaly... ne jako v csku matche ak vs m4 vs awp...

      PS: vyvazenost je knicemu... proste neco ma sve pro a proti a tak to bude... jeste ze to tak nedelaj nebo by to dopadlo jako BF3
  • Do you believe in magic?

    asi nebudu sám, ale... Team Fortress jsem nikdy nehrál a stejně jsou pro mě tyhle videa super *15*
  • Cypri
    Sakra to je geniální video. Vidět že valve je prostě profík.
    Ani nemusí vydat hru a umí mi udělat radost.
    Bomba, moc jsem se nasmál. *1* *1* *1*
  • SnakePlisken
    Meet the Pyro, Meet the Medic a Meet the Spy se mi líbili nejvíce. Když si vzpomenu, jak Spy ukazoval Scoutovi fotky, jak to dělá s jeho matkou... na to se prostě nedá zapomenout. :D
    Valve prostě umí dělat vtipné videa a do Team Fortress 2 to patří, jelikož se tato hra nebere tak vážně, jako její předchůdce a je to jen dobře. Valve zvládli oživit značku Team Fortress na výbornou! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit