Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Sakra to je geniální video. Vidět že valve je prostě profík.
    Ani nemusí vydat hru a umí mi udělat radost.
    Bomba, moc jsem se nasmál. *1* *1* *1*
  • Podle mě byl meet the medic lepší... ale filmmaker mi udělal radost *3*
  • SnakePlisken
    Meet the Pyro, Meet the Medic a Meet the Spy se mi líbili nejvíce. Když si vzpomenu, jak Spy ukazoval Scoutovi fotky, jak to dělá s jeho matkou... na to se prostě nedá zapomenout. :D
    Valve prostě umí dělat vtipné videa a do Team Fortress 2 to patří, jelikož se tato hra nebere tak vážně, jako její předchůdce a je to jen dobře. Valve zvládli oživit značku Team Fortress na výbornou! *3*
  • Do you believe in magic?

    asi nebudu sám, ale... Team Fortress jsem nikdy nehrál a stejně jsou pro mě tyhle videa super *15*
  • Gabe na hrad
  • spook.y
    Když jsem si kupoval Orange box tak jsem si tohle nainstaloval a hrál asi 20 minut a vůbec mě to nebavilo ale všechny videjka "Meet the" jsou naprosto luxusní !!! Všechny jsou vlastně trošku ujeté a to je právě super. Tohle video mě zase dostalo.
    • Shaker
      presne, stejne jako jednicku, hral sem to proste jen chvilku a nebavilo me to, ale kdyz inzenyr ve videu zacal resit "prakticky problemy" tak sem se smal jak malej :)
  • Ethy
    Asi nejlepší meet the video :D, jenom škoda že neodtajnili jeho pravou identitu (viz. debaty že je Pyro ženská).. :/
    • podle zvuků co dělá ve hře pod maskou (prostě to "huhlyhuhly" www.youtube.com/watch?v=0JAhbknJlCs) je to podle mně chlap
    • MickTheMage
      Mno, podla toho videa je to bud zenska, gay alebo je Pyro permanetne high! ;)
      • Pyrovo "videni sveta" je udajne zpusobeno tim plynem, co mu proudi do masky z jeho nadrze co ma na zadech :)
    • Já jsem rád že to neodhalili, ono je jedno jestli je chlap nebo ženská.. ale takto je více tajemný :)
    • Pyro je jukebox. Jo, a rozhodně se s tím popasovali geniálně. Pyra všichni očekávali, bylo těžké uspokojit očekávání. Podle mě to zvládli na jedničku.
  • autobusar
    Po tomto som si uvedomil, že možno ludia v autobuse niesu spokojný ak pustím v lete kurenie naplno.
  • Amylee.Anderson
    Valve jsou prostě mistři :D
  • S titulky: http://www.youtube.com/watch?v=UO7eG1BeXx4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit