Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No... shrnu to - hlavně ať to má zase tu luxusní atmosféru jako třeba na "pohřbu" 47. Upravit kravatu, pokochat se výlhledem na moře a hurá na další akci.... a mezitím za sebou nechat vozíčkáře se zahradnickýma nůžkama v hlavě, reportéra s břitvou v zádech a pár bodyguárdů s čeli provětranými .45 hardballery.... hmmmmmm to je klasika...... a nebo se tak náhodou promenádovat kolem okénka jedné malé restaurace, kde se uplně náhodou o chvíli později někdo uplně náhodou otráví.... a že koupání ve výškovém bytě s velice dobře placenou ochrankou nemusí být i tak dost bezpečné? jooo tohodle Hitmana já miluju a doufám že další díl bude stejně parádní! <3
  • Neviem ako vas, ale mna tieto reci dost desia... Vyhadzuju sa peniaze von oknom len aby mal co najslavnejsi herec v cutscenach v nose co najviac polygonov, wtf? Ja chcem pokracovanie jednej z najlepsie hratelnych hier v poslednych patnastich rokoch. Kludne sa spokojim s grafikou z Blood Money ak mi slubia ze peniaze sa budu vrazat HLAVNE do samotnej hry, UI postav, balanc zbrani, mnozstva rozlicnych situacii a moznosti riesenia, rpg prvkov a nie do tupeho marketingu a holywoodskych hercov *9*
    • Masa-san
      Souhlasím, kam to jen ten herní svět spěje? *Sight* *7*
  • Neviem ako vas, ale mna tieto reci dost desia... Vyhadzuju sa peniaze von oknom len aby mal co najslavnejsi herec v cutscenach v nose co najviac polygonov, wtf? Ja chcem pokracovanie jednej z najlepsie hratelnych hier v poslednych patnastich rokoch. Kludne sa spokojim s grafikou z Blood Money ak mi slubia ze peniaze sa budu vrazat HLAVNE do samotnej hry, UI postav, balanc zbrani, mnozstva rozlicnych situacii a moznosti riesenia, balancu zbrani, rpg prvkov a nie do tupeho marketingu a holywoodskych hercov *9*
  • Ja sem hitmana skusil a nebavilo me to, AI tam nebyla zadna vsechny sem vystrilel protože NPC nabihaly porad pred moji hlaven. Takovou nudnou strilecku jsem jeste nehral hned jsem to odinstaloval.
    • Fail xD
    • Zayl
      Boha jeho jak jste mu na tohle mohli skočit.

      Obvious troll is obvious.
    • Buď jsi klasický provokatér nebo jsi právě, a na to vsázím kupodivu víc, jsi právě odhodil dudlík a vůbec panáčku netušíš, co je dobré.
    • Masa-san
      Hele a hrál jsi tu střílečku jménem age of empires nebo oblivion ? *1*

      Abych to vysvětlil, Hitman není střílečka, aspon né něco jako COD apod. Takže hitmana sis jěště pořádně nevyzkoušel pokud jsi hrál ehm.. střílečku *5*

      Hitman je o tom připravit se před a obejít všechny možné překážky v tom či onom levelu (odvést pozornost bodyguardů, převleky, dostat zbraně za detektory,atd,atd) tak aby si nikoho nezalarmoval a zabil jen a pouze jediný cíl a ještě odešel přidrzle okolo ostrahy, jako že nic a před tím, než si pánové z ochranky vůbec všimnou, že jim chybí šéfík(tvůj cíl) *5*
    • To je tim, zes to pojal jako strilecku. Tohle je spsi stealth akce, kde by ses mel snazit projit level tak, abys nezabil, krom cile, nikoho navic. Pak teprve poznas kvality tehle hry.
  • podle me serie potrebuje restart a nejaky novy napady. Treba novou hlavní postavu.
    • Kamo tak to fakt nie to by uplne posralo celu hru... od zaciatku je to cele o 47 a o tom ze on je ten naj a keby tam dali nejakeho ineho klona alebo nedajboze uplne ineho cloveka to by seriu zabilo....vlastne klona by tam dat nemohli 47 je posledny...
    • Hitman bez 47? Fakt myšlenka jak prase. Co třeba vykopnout z Half-Life toho brýlatého blbečka?
    • Masa-san
      já bych byl spíš pro jinou hru od stejných tvůrců s podobnými prvky, protože u téhle hry podle mě není restart úplně to pravé, co by ji pozvedlo.
      No možná se spíš bojím toho, že dobré zavedené věci zmizí a objeví se nějaké paskvily ..
      Z nějakého důvodu jsem víc a víc pesimistou v oblasti vývoje her,,,, *7*
  • Doufám že se to nevydá stejnou cestou jako splinter cell.
  • nevím k čemu príbeh asi pro nooby. Me by stačila zakázka a odmena.
    • Protože bez příběhu to bude stejná nuda, jako kterýkoliv nepříběhový multiplayer
  • „Vytvořili jsme stylizovanější, vážnější a temnější hru jak po stránce grafické, tak i příběhové.“ Doufám že to bude pravda. Blood Money se mi hodně líbil a rád se k němu vracím, což se o většině dnešních her bohužel říct nedá. Držim palce a ať je z toho jeden opravdu kvalitní titul.
  • zatím nemám zájem já chtěl pokračování hitmana ne novou hru
  • jnsCZ
    Podle nejnovějších zpráv jsou z finančních důvodů autoři nuceni předat vývoj do Treyarch. Jason Blundell z Treyarchu se nechal slyšet, že se nového úkolu zhostí s citem, ale zároveň cítí potřebu zastaralý a příliš "hardcorový" koncept předělat a představit hru širšímu publiku. K úspěšnému dokončení mise tedy povedou maximálně dvě cesty ("tichá" a "hlasitá"), protože běžnému hráči může připadat rozlehlé prostředí a příliš velká volnost zbytečně matoucí. Pohled se pravděpodobně natrvalo usídlí v první osobě a hojně budou využívány Quick-Time Eventy. Hitman se dostane do velmi svízelných situací a zřejmě z důvodů jakýchsi problémů bude jeho obličej nyní zdobit nevábný plnovous (jako symbol úpadku). Noví vývojáři jsou z tohoto projektu velmi vzrušeni.
    • Preed
      10/10
    • Masa-san
      "A jednou pračky ovládnou svět a my budeme jejich pokorní služebníčci !" *5*
      • jnsCZ
        Šmajdalfeee :)
    • troll harder
    • reaper987
      do ted jsem se tesil. same spatne zpravy :(
      • myslim, ze kolega jen vykouzlil elegantni joke .. tak klidek a tes se dal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit