Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    Šmajdalfeee :)
  • Masa-san
    Souhlasím, kam to jen ten herní svět spěje? *Sight* *7*
  • Kamo tak to fakt nie to by uplne posralo celu hru... od zaciatku je to cele o 47 a o tom ze on je ten naj a keby tam dali nejakeho ineho klona alebo nedajboze uplne ineho cloveka to by seriu zabilo....vlastne klona by tam dat nemohli 47 je posledny...
  • Fail xD
  • Zayl
    Boha jeho jak jste mu na tohle mohli skočit.

    Obvious troll is obvious.
  • No... shrnu to - hlavně ať to má zase tu luxusní atmosféru jako třeba na "pohřbu" 47. Upravit kravatu, pokochat se výlhledem na moře a hurá na další akci.... a mezitím za sebou nechat vozíčkáře se zahradnickýma nůžkama v hlavě, reportéra s břitvou v zádech a pár bodyguárdů s čeli provětranými .45 hardballery.... hmmmmmm to je klasika...... a nebo se tak náhodou promenádovat kolem okénka jedné malé restaurace, kde se uplně náhodou o chvíli později někdo uplně náhodou otráví.... a že koupání ve výškovém bytě s velice dobře placenou ochrankou nemusí být i tak dost bezpečné? jooo tohodle Hitmana já miluju a doufám že další díl bude stejně parádní! <3
  • Neviem ako vas, ale mna tieto reci dost desia... Vyhadzuju sa peniaze von oknom len aby mal co najslavnejsi herec v cutscenach v nose co najviac polygonov, wtf? Ja chcem pokracovanie jednej z najlepsie hratelnych hier v poslednych patnastich rokoch. Kludne sa spokojim s grafikou z Blood Money ak mi slubia ze peniaze sa budu vrazat HLAVNE do samotnej hry, UI postav, balanc zbrani, mnozstva rozlicnych situacii a moznosti riesenia, rpg prvkov a nie do tupeho marketingu a holywoodskych hercov *9*
  • Neviem ako vas, ale mna tieto reci dost desia... Vyhadzuju sa peniaze von oknom len aby mal co najslavnejsi herec v cutscenach v nose co najviac polygonov, wtf? Ja chcem pokracovanie jednej z najlepsie hratelnych hier v poslednych patnastich rokoch. Kludne sa spokojim s grafikou z Blood Money ak mi slubia ze peniaze sa budu vrazat HLAVNE do samotnej hry, UI postav, balanc zbrani, mnozstva rozlicnych situacii a moznosti riesenia, balancu zbrani, rpg prvkov a nie do tupeho marketingu a holywoodskych hercov *9*
  • Hitman bez 47? Fakt myšlenka jak prase. Co třeba vykopnout z Half-Life toho brýlatého blbečka?
  • Protože bez příběhu to bude stejná nuda, jako kterýkoliv nepříběhový multiplayer
  • Preed
    10/10
  • Masa-san
    Mě moc systém GTA > hvězdičky a "najdu tě všude policie" neuchvátil. Navíc v GTA se převlékneš a seš anonym, ted si vem že hitman se převleče třeba 5x-10x zajednu misi a cestuje z jedný hemisféry na druhou jako ty si chodíš pro rohlíky do sámošky.
    AC2 kde jednoduše strháš postery taky není nijak převratný a zase hledají assassina jen v tom konkrétním městě ne v těch jiných.

    Co se týče města, k čemu ti bude město, když jsi profesionální zabiják a máš zabít jedinou osobu. Na to stačí části města a to už v Hitmenech bylo. Hitman přijede infiltruje zabije a zmizí. Ten nejezdí po městě aby mířil bouchačkou na chlápky, aby mu řekli kde najde Dona, ale má svou informační sít, kde si info kupuje tak, aby zůstal anonymní. Mě by hitman v městě jako je to pro GTA připadal jako parodie bud na gTa nebo na hitmena *2* to prostě nejde dohromady tak aby se zachoval původní koncept a charakter hry *4*

    Tvé připomínky nejsou špatné , ale nejsou trefné pro tuhle konkrétní hru. Kdyby udělali nějakého hru na zabijáka pro mafii v jednom městě, tak tam se hodí to co říkáš ty *3*
  • Masa-san
    "A jednou pračky ovládnou svět a my budeme jejich pokorní služebníčci !" *5*
  • Masa-san
    já bych byl spíš pro jinou hru od stejných tvůrců s podobnými prvky, protože u téhle hry podle mě není restart úplně to pravé, co by ji pozvedlo.
    No možná se spíš bojím toho, že dobré zavedené věci zmizí a objeví se nějaké paskvily ..
    Z nějakého důvodu jsem víc a víc pesimistou v oblasti vývoje her,,,, *7*
  • Buď jsi klasický provokatér nebo jsi právě, a na to vsázím kupodivu víc, jsi právě odhodil dudlík a vůbec panáčku netušíš, co je dobré.
  • Masa-san
    Hele a hrál jsi tu střílečku jménem age of empires nebo oblivion ? *1*

    Abych to vysvětlil, Hitman není střílečka, aspon né něco jako COD apod. Takže hitmana sis jěště pořádně nevyzkoušel pokud jsi hrál ehm.. střílečku *5*

    Hitman je o tom připravit se před a obejít všechny možné překážky v tom či onom levelu (odvést pozornost bodyguardů, převleky, dostat zbraně za detektory,atd,atd) tak aby si nikoho nezalarmoval a zabil jen a pouze jediný cíl a ještě odešel přidrzle okolo ostrahy, jako že nic a před tím, než si pánové z ochranky vůbec všimnou, že jim chybí šéfík(tvůj cíl) *5*
  • To je tim, zes to pojal jako strilecku. Tohle je spsi stealth akce, kde by ses mel snazit projit level tak, abys nezabil, krom cile, nikoho navic. Pak teprve poznas kvality tehle hry.
  • Jesus hlavně ne systém měst.Hitman je chameleon a je něco jako odvrácená strana 007 který též cestuje po světě,osobně systém levelů považuji za jeden z nejlepších a nic nych na tom neměnil jinak i Blood Money byl hodně filmový takže pokud budou pokračovat ve stejném proudu nebudu vůbec proti
  • Ja sem hitmana skusil a nebavilo me to, AI tam nebyla zadna vsechny sem vystrilel protože NPC nabihaly porad pred moji hlaven. Takovou nudnou strilecku jsem jeste nehral hned jsem to odinstaloval.
  • podle me serie potrebuje restart a nejaky novy napady. Treba novou hlavní postavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit