Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    To co popisuješ se pro agenta 47 fakt nehodí. Možná kdyby udělali restart série, ale už by to nebyl hitman *3*

    Hitnam byl vždy o tom zabít ostře hlídaný cíl bez toho, aby si toho vůbec někdo negativně všiml a ještě odejít hlavními dveřmi opět ve svém předraženém obleku jako by se nic nedělo *5*
  • Udelat misi, kde je chlapek hlidan policii jako svedka, na silent assassin je fakt tezky. Bodyguardi ho kazdou chvilkou kontroluji a musim sprintovat k exitu, nez zjisti, ze je mrtvi a prisel bych o titul silent assassin.
  • Zayl
    No dyť v blood money notoriety system je.

    A prosimtě koho bys chtěl zabíjet bez strážných. Nezapomeň že jsi Mr. 47, nejlepší zabiják světa. Tebe rekrutují právě na velké ryby. Ne nějaké nevýznamné nicky.
  • Škoda že z toho dělají příběhovku. Mě by se líbila větší volnost a více levelů. Na minulých dílech mi vadilo, že jednotlivé vraždy jsou zbytečně zdlouhavé, každá oběť má kolem sebe desítky bodyguardů, ale mě by bavili spíš kratší, ale intenzivnější levely. Jo pár větších ryb zabít na konci, ale chybí mi tam zabíjení těch zoufalců, co nemají strážné. A více zakrývání stop nebo klamné stopy pro policii. A kdyby bylo otevřené město, kde by vaše činy vyšetřovali a museli byste se opravdu bát prozrazení identity a následného vydání zatykače. Větší celistvost a provázanost, ne jako samostatné levely, kde máte pokaždé čistý štít. Abyste se o něj museli zasloužit chováním se jako silent assassin. Kdo by šel rambo stylem, byl by hned hledaný atd...
  • KIMCID
    jak z toho dělají film ubere to na delce hry díky videu *9*
  • Jen kdyby se tak vrátila obtížnost a nadsázka z jedničky. Snad nebude mít osud Deus Ex3
  • nestras *10*
  • JJ bude vsechno nascriptovane a cile pujdou popravit jen s pistoli, maximalne v ingame video zabije nekoho se strunou *1*
  • Tak toho Hollywoodského stylu a filmového pojetí se u her bojím nejvíc. Snad to bude hra a ne přehrávka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit