Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna jsem to nainstaloval, ale asi to nechám až na zítra, nerad bych se propařil až do rána a tohle vypadá jako ten případ *1*
  • A co čeština? U karty pro tuhle hru se na Games.cz píše Lokalizace:Texty ... ale nějak jsem na lokalizovanou hru nanarazil.
    • Ahoj, na češtině pracuji. Na stránce www.charliho.eu jsou novinky ohledně češtiny do této hry. :-) přeji příjemné hraní super vesmírné strategie :-)
  • Tuto hru silně nedoporučuji! Stejně tak se velkým obloukem vyhněte Sins of Solar Empire: Rebellion. U obou her trávím nehorázné množství času a zanedbávám ostatní hry *10*
    • To mne ted chytl Sword of the Stars II. Konecne je to v hratelne podobe a sehnal jsem ho v akci za 15 USD. A to ma 26.7. vyjit Legends of Pegasus. A nedavno vyslo Gemini Wars... Take by se mohli vydavatele dohodnout a ne mit dva tri roky sucho a pak vydat 5 vesmirnych strategii naraz :)
      • fakt uz je to hratelny? Jde hrat na normalnim pocitaci Sots2verse mapa? na core i5 3,6 s 8gb ramky to slo jak zpomalenej film , o tom ze hra padala a cela byla dost silena ( neni normalni cekat mezi designem lodi a hvezdnou mapou 8 sekund ) ani nemluve :)

        Ja to koupil za plnou cenu tusim 39eur na steamu v den vydani , od ty doby jednou za dva tri mesice zkusim a zas odinstaluju pro nehratelnost :D best buy :D
        • Mam to samy, jen i5 3.3 a jo, je to hratelny. Jak casto designujes lod? :-) Hlavni je, ze to nepada a da se to dohrat. Nevim, jake byly zacatky, ale co jsem slysel, tak tragicke.
          • no ja myslel loading vseobecne, treba mezi tech tree a mapou ;) ale uz jsem to vyzkousel, zlepseni je opravdu markantni, takze diky za tip :)

            ted jen vymyslet co driv hrat, v posledni dobe se toho vyrojilo opravdu dost :D
    • už vyšel rebellion? tady o tom nebyla ani zmínka, uplne jsem na to zapomel
  • Shania
    Jak fungují boje v této hře?
    • Jakov v Magic the Gathering. Mas tri faze, na dalku, strednia blizkoua v kazde zahrajes kartu dle vyberu.
      • lol to je navic karetni hra? s tim at jdou nekam
        • LTM3
          Nezahraješ kartu, ale rozhodneš se jakou taktiku použít, kolik máš taktik záleží na tom co se naučí hrdina, jak vyspělou máš technologii a za jakou rasu hraješ. Samozřejmě, že technologický strom je u jednotlivých ras mírně odlišný, ale některý mají supr dupr technologie *1*
          • Kterouzto taktiku mas na karte, tudiz zahrajes kartu :-) A prirovnani s Magicem bylo prvni co mne napadlo, no.
  • Podle toho co sem se dival na youtube, pochopil sem spravne ze je to jako total war ale ve vesmiru ? tzn. tahova mapa a k tomu 3d bitky
    • lol, ja bych spíš bral kdyby to bylo obracene, real time mapa a tahove souboje jako v kings bounty, akorat ve vesmirnem prostredi. tahova mapa by mohla byt taky 3d, tim myslim že by se dalo tahat v prostoru.
  • Hraju uz od alfa verze , jedna z mala 4x strategii v posledni dobe co me bavi i po delsi dobe. Doufam ze v tom updatu co ted stahuju ze steamu uz budu moct vytvorit svoji rasu :)
    Moc se mi libi jak vyvojari komunikuji s komunitou a reaguji na jeji podnety. Za ty prachy jasna volba.
    • LTM3
      J můžeš, už jsem to zkoušel.
  • nejak jsem tam nevidel ty tahove souboje, tohle by mohlo být taky zavadeni zakazniku. ta vesmirni mapa vypadala jak vykradacka sins of solar empire, škoda pritom namet paradni
    • No jo drzost, co si to dovolují kopírovat vesmír!
  • Pro mě nepřekonaná Master of Orion 2, navíc pořád hratelná i pod w7 :) Ale tohle vypadá minimálně velmi zajímavě :)
  • Super! Pamatuji si na dlouhé noci s Galactic Civilization (dvojka už mě bohužel tak nebavila). Měl jsem českou verzi se Score a bohužel, půjčil jsem, ztrazil jsem a marně sháněl novou... Tak snad mě tohle chytne stejně:)
    • Na Galciv mne opravdu hodne vadila nemoznost jakkoliv ovlivnit bitvy. Vse bylo predem dane a predem spocitanea bitva byla vlastne jen grafickym znazornenim predem daneho vysledku a to ja nechci. To bylo opravdu velky krok vedle.
  • Už celkem dost dlouhou dobu je nejčastější názor takový, že vesmír je konečný, ale nemá žádnou hranici. Tomu by slovo "endless" odpovídalo, slovo "infinite" nikoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit