Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ten pohyb ten mi tam asi vadi nejvic no, jsem nevedel ze muj avatar bude jak dedek ss prasklou prostatou. Presto ze se da postava za ziskane bodY vylepsovat to natom nic nemeni, v tom jsem s recenzentkou za pravdu.
  • Ja jsem spise proti, mne se tohle libi naopak, protoze jsem nostalgicky vzpomnel na rok 2000 (2002) kdy sem to Tony Hawk pro skater drtil na PS2 a ty mapay mi to pripomneli vsechno PS1 sem nemnel nikdy proto PS2, tam sem si kupoval PS one hry... pro mne paradni oziveni a i kdyz to treba tolik neodpovida tomu co se ocekavalo, (jestli vubec) za mne spis 7/10 Mne to proste bavi a to je myslim to hlavni ne.
    • Hlavne mne dostalo ze muzu hrat za Avatara, co je v dashboardu ( jen mi chybi tam ta krev no). :-/ .
  • Sakra, tak to jsem necekal, ze to takhle podelaj. To bych nesnes, aby se to hralo hur.
    Ten Warehouse a Hangar je snad taky nejakej joke. Misto nich tam mohla bejt treba Minny a Philly, oba dva levely jsou podstatne vetsi a zajimavejsi. Nejhustejsi je, ze o vybereu levelu rozhodovali sami fanousci prej... *facepalm*.
    Jesteze mam doma pravej skate ... vlastne nemam, jen jeden a ten je vystavni, protoze se objevil v Tony Hawks: American Wasteland ^^
    Takze kolik Euro ted stoji nejakej poradnej skate? Jdu na to!! Come on Deutsche Polizei!! LOL
  • Jednička a dvojka na PSX byla klasika u které jsem vydržel sedět hodiny. Dokonce i Project 8 mě na XBOXu bavil. A klidně bych si tu HD kolekci na PS3 za 500 - 700Kč koupil (A to mám doma Skate i Skate2).
  • Kolik to stoji? A prosim přepočet na realnou měnu, ne MS points, díky.
    • 1200 MS pointu, coz je +/- 300Kc...
  • Tento dedo ešte žije?
  • a ted back to kitchen
  • zajimava recenze... ale asi jsem opacneho nazoru... grafika je dobra, hratelnost taky... naopak nevim nevim ,ale mozna recenzentka hrala prilis stare Tony Hawky a vsechn oco je o chlup jinak, je na nic... u grafiky se musi uznat, ze to je sileny rozdil, ty stare Tony Hawky bych opravdu uz dnes asi nesnesl. Fyzika byla "spatna" i kdysi, nerekl bych ze v HD predelavce je horsi... a s tim zvedanim a horsi hratelnsoti, no proste s ti mnesouhlasim. Za me se HD predelavka povedla i soundtrack je dobry, i kdyz neni puvodni, ale tohle bych jako chybu nebral, protoze ten vyber je dobry, takze si neni na co stezovat ;) Zamrzi urcite offline coop a multiplayer mi zrovna povedeny neprisel, udelate jeden achievement a nemate duvod ho podruhe zkouset
    • to, ze jsem jineho nazoru jak vy jeste neznamena, ze jsem hrala prilis stare dily ze serie a nebo je hrala treba jen malo... uz v recenzi je myslim naznaceno, ze zadny dil si nemuzu nechat ujit, tzn.zadny dil od toho prvniho az k nynejsimu Tony Hawk´s Pro Skater HD - a i tak se mi nelibi, nemuzu si pomoct a dokazala bych jmenovat i dalsi veci, ktere v recenzi nebyly a diky kterym by byl clanek az moc dlouhy - pouzite barevne schema + prazdnota jednotlivych levelu, coz dohromady pri dnesnim trendu velkych televizi znamena, ze je tatam i roztomilost, ktera byla pro puvodni hry typicka a mnohe dalsi veci... holt co se libi jednomu, nemusi vonet druhemu.... a i kdybych pominula fyziku, coz je pro me ten nejvetsi minus, stejne zbyvaji ty bugy, ktere podle me v HD predelavce nemaji co delat + 7 levelu, z nichz 2 jsou totozne taky velke minus... takze pokud jde o nostalgii a o to, ze hra stoji pouze 1200 MP, pak jsem presvedcena, ze zavzpominat je lepsi u puvodnich dilu
  • Veskoslav
    Jo kde jsoy ty časy, kdy jsme mapy u této hry projížděli nazpaměť a skákali přes vrtulníky atd.:)Už jsem z toho asi vyrostl:)
    • projížděli nazpaměť? *2* nenech se vysmát o tom tonny hawk nikdy nebyl *15*
      • Veskoslav
        Myslel jsem to, kde co je a kde jsou bonusové věci proboha. A vím, o čem to bylo. Nebi sis myslel jako teď vpravo, pak vlevo, dvakrát E, dvakrát C a pak skok?:-D
  • Už nemajú nápady na nové názvy tak dávajú všade HD? U filmov to isté...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit