Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    THPS3 je jedna z nejlepších her, co kdy vyšla...škoda, že od té doby to jde prudce z kopce...ale jak řekl Alfred v Batmanovi: Padáme, aby jsme se zase postavili...tak snad příště!!!
    • Ty voe mam dost :D já měl za to že tyhle skejťácký sr*čky už dávno vyšli z mody, a ono houby. looooool
    • CRYPT
      3ka byla uz fraska, prisla mi takova strasne umela. Nejlepsi dil pro mne byla 1cka, protoze to byla novinka, neznama vec, navic jsem diky tomu zacali sjizdet okoleckovane prkynko, pote ale jak prisla 2ka tak to byl BOOOM vylozene nejvetsi se skvelou hudbou, pro mne zajimavou grafikou. Nad 2kou jsem stravil bez kecu tak 200-300 hodin herniho casu (az dodnes, kde mam THPS2 nainstalovan)
    • Do zemdlení blbnout ve slévárně za doprovodu Motörhead ... jo to byly časy *5*
    • Keyz
      Nejlepší bylo to Kung-fu na prstech co jsem dělal když jsem chtěl udělat dobrý věci :)
    • pro me byla trojka taky to nejlepsi... revert forever *14*
      • Neda mi to. Chci se zeptat recenzentky, zdali je ta sama Lucie Jirikova, jako je tato slecna? Dekuji za odpoved.
        • http://www.fotopatracka.cz/model/card.php?uid=46381&d=1&h=100&crd=1
      • cumpi3
        Nechceš se někde sejít a pokecat (nejen) o Tonym *1*
        • MikeiXX
          Kvalitní balící metoda. *2*
          • Tu už vymysleli v Británii - viz. články o seznamce "Shag a gamer" *1*
          • cumpi3
            no...moc ne...ale za pokus nic nedas...skoda, ze THPS3 neobsahuje split-screen...to by šlo "samo" *1* *1*
  • Já si to pořídil taky a maximální spokojenost *4*
    • já sem taky spokojenej.. co sem čekal to jsem dostal :)
  • Co som na tejto serii vzdy mal rad bol soundtrack, vela kvalitnej muziky sa dalo objavit :)
  • U prvních dvou dílů jsem strávil mládí a na tenhle remake jsem se hodně tešil. Čekám na PC verzi, pokud je to ale opravdu takhle, tak to potěš koště. V recenzi autorka píše že si na počítač nainstalovala první díl, ale ten na PC vůbec nevyšel pokud si dobře pamatuju.... nebo mi něco uniklo?
    • Da se nainstalovat pres emulator jako je PSX
    • MikeiXX
      Neuniklo. Na PC vyšel až druhý díl.
  • Caincz
    Tak nevím, co od této hry autorka čekala. Já jsem se taky moc těšil, hned jak se to objevilo na Live jsem to stáhl, a za těch směšných pár MS points to absolutně stojí. Grafika je na Arcade titul obstojná, jako nostalgické pousmání to bohatě poslouží a strávil jsem u toho asi tři odpoledne. Bugů jsem si nevšiml a líbí se mi možnost jezdit v podobě mého xlive avatara. Ani té nemotornosti, o které se píše v článku, jsem si nevšiml, ale jak říkám, možná je to tím, že za tu skutečně budgetovou cenu jsem schopný ledacos odpustit. Za mě jasně ANO nákupu :)
  • Cosi
    Já mám recenze od Lucky rád, stručně popsáno jak se to s hrou má, vlastní pohled na hru. A tak to má být.
  • Takže moje reakce na tuhle hru sou jen pozitivní..:)) sem velkéj fanda tonyho ps 1,2,3,4 ;)
    a tenhle remake HD jenom vítam..:)) ze začatku to chvíli trvalo než sem se do toho dostal..
    ale počase paráda.. bylo zteží zezačatku nahrát i 100tisíc.. a tedkom v klidečku dám i 800tisíc.. ;) Hře mužu vytknout jedině bugy.. ale která hrá je dneská nema když vyjde že:))
    Moje hodnocení je 8.5.
    BTW: Má to také vyjít na PC. kdyby někdo nevěděl.. sami to ofko potvrdili.. Tak snad bude mit někdo radost..:)
    Good luck Players :))
  • Veskoslav
    Jo kde jsoy ty časy, kdy jsme mapy u této hry projížděli nazpaměť a skákali přes vrtulníky atd.:)Už jsem z toho asi vyrostl:)
    • projížděli nazpaměť? *2* nenech se vysmát o tom tonny hawk nikdy nebyl *15*
      • Veskoslav
        Myslel jsem to, kde co je a kde jsou bonusové věci proboha. A vím, o čem to bylo. Nebi sis myslel jako teď vpravo, pak vlevo, dvakrát E, dvakrát C a pak skok?:-D
  • a ted back to kitchen
  • jediná hra, co sem na PS1 opravdu pařil (mam celou dobu PC)... na základce sem měl volnej "privát :D" tak sme tam nabehli este s 2ma kamosema co prinesli PS1 a hlavně "TOŇÍČKA" lol jak sme tomu tenkrát říkali.

    Někdo měl i povinnosti na 2. den, no každopádně sme pařili nonstop až do rána imrvére, nikdo nikam nešel protože sme byli jak 3 dětský zombie poránu...

    pak sem to mastil na PC, THPS 1,2,3 mozna i 4 to si nepamatuju. Byly to super hry, kor když sme tenkrát všichni jezdili na skejtech :)))

    Když sem viděl HD remake, rikal sem "ouyea" :D ale recenze očekávání rychle zchladila, takže to dopadne tak, že si stáhnu pěkně toníčka 3 a zapařim .) Jinak originál CD samozřejmě mám, jen už nejde přečíst... kvalitní hry sem dycky podpořil, ted se chstám na Armu II a DayZ .)

    Tož tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit