Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eb42
    Hry jsou agresivni, protoze lide jsou agresivni, ne naopak.
    • Jazz
      Jak to čtu, tak to čtu, ale pořád nevídím ten rozdíl v opaku. *1*
      • pernicek
        možná už ti hraním zdegeneroval mozek :P :D
        • Jazz
          'Hry jsou agresivni, protoze lide jsou agresivni'

          Hry jsou agresivni, protoze lide jsou agresivni

          Máš pravdu, vidím velkej rozdíl.
          • USER47
            Wut? Rozumíš slovu "naopak"?

            Hry jsou agresivní, protože lidé jsou agresivní
            Lidé jsou agresivní, protože hry jsou agresivní

            Teď ten rozdíl vidíš? Fakt žasnu, co za exoty se najde mezi běžnou populací. S každou diskuzí padá moje víra v nějakou základní inteligenci běžnýho člověka, za chvíli se snad budu bát chodit ven.
            • Na druhou stranu (tedy naopak ;-)) je to dobre zjisteni. Kdyz hranice zakladni inteligence klesaji nekde pod bod mrazu, tak ty jsi na tom stale lepe a lepe :-D
  • Kdyby se radši starali aby se těch pár lidí co tady ještě pracuje mělo trochu líp, třeba dát víc pák na zku---ný zahraniční zaměstnavatele, a ne o rozmazlený děcka co nemaj nic lepšího na práci než hrát hry.
    Hra by měla bejt odměna a né náplň života.
  • Tak samozrejme,media ani hrani her nema na nas mozek zadny vliv. Nema logicky ani na zdravi,protoze pokud hraje nekdo 8+ plus,porad mu jeste zbyva 16 hodin na pohyb!..a spanek...a praci....no....A agresivni chovani? Chacha,ja bych se tem vedcum vysmal. Pamatuju si rage kids na teamspeaku,to ale prece neni zadna agrese,takovy chovani je dneska uplne normalni. Rvou i na svy vlastni matky,tak v cem je problem? Hodne dobry clanek,jsem opravdu rad,ze odbornik (tedy autor tohoto clanku) ma stejny nazor jako ja.
    • Zrovna jsem chtěl napsat něco podobnýho a...
      DO PRDE*E DRŽ HUBU MATKO PÍŠU NA GAMES.CZ...
      a promiňte mi to vyrušení pak jsem si uvědomil že možná není uplně v pořádku to co píšeš.
      A vytrácející se úcta k rodině je opravdu smu..
      JÁ TO PRVNĚ KUR*A DOPÍŠU A AŽ PAK SE NAŽERU...
      tným ale stále se rozšiřujícím jevem.
      PS: Multák hraju dost často a hádky lidí co si nevyply mikrofon a řvou na sví příbuzný jsou fakt maso.
    • Hochu, ty jsi pracovní proces a život dospělýho nepotkal ani z rychlíku co?
      • Urcite ne, protoze do toho nezapocital chlast, kterej zabere spoustu casu! :-D
    • Jestli ti přijde normální řvát na svou matku, tak snad začnu věřit, že počítačové hry na některé exoty vliv opravdu mají. *7*
  • Na světě jsou mnohem horší problémy než je hraní her třeba by se soc. měli zameřit na agresivitu muslimů než na nepravděpodobnou agresi hráčů ale bojím se že by to bylo nad jejich dovednosti *7*
    • JJ, tý afričania sú obr agresori, obsadili aj USA, alebo ....
      http://www.cas.sk/clanok/177944/sokujuce-zistenia-adolf-hitler-bol-povodom-zid-a-african.html
      • Jací Afričania???
  • tak tenhle byl dobrej - takovou skolu bych chtel videt v provozu :D:D
  • MickTheMage
    Jop, s prvou CONference som mal tu cest aj ja, ta posledna mi bohuzial nevysla casovo ani pasivne (teda ako ucastnika - posluchaca). Co ma samozrejme stve, ale co narobim. Budem musiet do buducnosti nejako preukladat svoje akademicke povinnosti :)), pretoze podobne akcie maju svoj zmysel.
  • Studie prokázaly, že narozeniny mají pozitivní vliv na vaše zdraví. Lidé s větším počtem narozenin se dožívají vyššího věku.
    • +1 *1*
    • Cahir
      *1* .
    • Cypri
      Naprosto souhlasím. Výborný článek.
  • Kdokoliv, kdo svou činnost zaměřuje na sociální vědy, je obvykle totální zoufalec, který se jinde neuplatní. Z těchto oborů vychází vůbec nejméně relevantních výstupů a PhD v těchto oborech je také velmi snadné získat. Vysokou úroveň má fyzika a přidružené obory, kvalita poté prudce klesá. Tito nýmandi pak devalvují hodnotu oslovení "vědec".
    • I ty rozumbrado *15*. Jako psycholog bych zde mohl vést sáhodlouhé debaty na obranu soc. věd, ale proč bych to dělal. Pán je přeci "velký" ekonom. Také jste byl na fakultě obětí bludů, které Vám tlačil pedagogický aparát do hlavy o Vaší výjimečnosti a důležitosti pro společnost? *2*. Ekonomika, pche... pijavice.
      • USER47
        Ekonomie je společenská věda.

        (a je to ekonomie, termín ekonomika popisuje samozřejmě něco úplně jinýho, ale to bych po někom, kdo o tématu nic neví, chtěl asi moc)
        • Veskoslav
          ekonomie už není zařazená jako společenskovědní předmět, ale jako humanitní předmět. Ale i přesto mají povětšinou ekonomové "technický" titul Ing., což je podle mě nesmysl a nespravedlivost.
          • Cahir
            Už jsou to taky magistři. Teď ing. vyhrazen jen pro technické obory.
    • Cahir
      *1* Z které planety jsi nám přiletěl?
    • Veskoslav
      Víš co hlupáčku? Zjisti si, co třeba dělá takový zkušený sociolog a jak moc je pro společnost potřebný. Tady jde vidět, že máš rozhled asi jako 2leté dítě:)
    • Ty o těch oborech asi moc nevíš, že?
      • Nemachruj
      • Že by student jedno z těchto oborů? Znám jejich výsledky, rozložení IQ v populaci a následně vidím lidi v jednotlivých oborech. Je naprosto jednaznačné, kde se ta kvalita vyskytuje.
        • Mas pravdu, ze misto talentovanych lidi, ktery to zajima...v postate takovy maly geniove... to casto studuji pekny pizdy, ktery pak s kusem papiru skonci casto nekde ve firme a buzerujou lidi, keri se snazi neco tvorit. Pravda je takova, ze samozrejme technicke obory, kde se tvori, vynaleza, spojuje se umeni s technikou atp jsou asi nejvic. Ale to je jedno, nesoutezime a at kazdy hlavne dela to co ho bavi. Kazdej neni Ftorek nebo Keller, Miovsky, ale takovyhle by se tam meli hlasit. Cili lidi zapaleni pro vec s potrebnou vybavou. Velkou vybavou. A neni to tak. Misto talentu staci, kdyz mas dobrou pamet a proste se nasrotis. Temhle to dnes nahrava. Tihle pak prospesni dal nejsou a myslenky neumeji dal rozvijet a obohacovat spolecnost. Jsou k hounu. Muzou delat marketing v nejake firme. Kill yourself.
          • USER47
            Dávat za příklad zrovna Kellera, to snad radši ani ne.:-D
        • Čirou náhodou ano. Předpokládám, že to je tvůj článek, hm?

          Tak za prvé, víš, že používáš jednotky používané v sociálních vědách? A že vlastně celý ten článek by se dal do sociálních věd zařadit, kdyby nebyl naprostá hovadina?

          A navíc, jako člověk zabývající se sociálními vědami vím, že IQ není ani náhodou směrodatná jednotka funkční inteligence.
          • facepalm...

            Aneb, jak potvrdit své nízké IQ, nepochopit smysl debaty, případně ji úmyslně svézt irelevantním směrem.

            Sociální vědy dělají idioti, čest výjimkám. Ty ji bohužel nejsi.

            Tímto bych "debatu" ukončil.
            • "...srovnávat fyziky, filozofy a umělce je jak srovnávat Sims, Battlefield a Gran Turismo."

              .))) Tak tohle je nejvtipnější přirovnání, jaké jsem za poslední dobu slyšel.
            • Jakým jiným směrem? Bavím se o "důkazu", kterým podepíráš svůj původní, zbytečný a zcestný příspěvek.
              Naopak, já se tě (mimo jiné) ptal, jestli jsi to psal ty a jestli víš, že je to hovadina. GRE je něco jako české NSZ (které jsem dělal třikrát, pokaždé s jiným výsledkem) a z toho se jen tak IQ vypočítat nedá a i kdyby to nějak jednoduše šlo, pořád to není nic směrodatného. A speciálně GRE zahrnuje jakýsi algoritmus, který během testu určuje obtížnost.
              A vůbec, srovnávat fyziky, filozofy a umělce je jak srovnávat Sims, Battlefield a Gran Turismo.

              A fajn, taky mě nebaví se bavit s trollem.
            • Cahir
              Můžeš se plácat rukou do hlavy kolikrát chceš, ale tenhle tvůj nesmysl užívá sociologickou metodu... Přišel jsi nám sem zanadávat na sociální vědy a jako páku jsi použil metodu sociální vědy... Mimochodem, víš jaký "typ" vědců stojí za iq testy? Hádej třikrát, ty inteligente. *1*
            • Veskoslav
              A ty studuješ co? Vysoká škola debility, co má jako rektora Jejdáska, fakultu trapnosti vede Jidříšek atd.?
        • Rozložení IQ v různých oborech:

          http://motls.blogspot.cz/2006/03/iq-in-different-fields.html
          • Cahir
            Wau, podle tý tvý stupidity jsem na tom lépe než chemik. *1* Ve skutečnosti ale stojím ještě nad fyzikou.
          • USER47
            Je vtipný, že už na čtvrtým místě máš naprosto typickou sociální vědu, přesto tvrdíš s naprostým přesvědčením, že "kdokoliv, kdo svou činnost zaměřuje na sociální vědy, je obvykle totální zoufalec, který se jinde neuplatní."

            Tipnu si, že tě zrovna přijali někam na FEL nebo matfyz a opájíš se svou výjimečností. Ve všech oborech jsou chytří lidé i úplní blbci. A mimochodem, zrovna v těch oborech typu fyzika je slušný procento lidí, který jsou v běžným životě opravdu zoufalci, co by se mimo ten úzkej obor moc neuplatnili:).
            • Proto je zde slovo "obvykle", můžeš si ihned najít zbylé sociální vědy a srovnat je se zbytkem. Drtivá většina publikační činnosti je úplně mimo ekonomii, protože ti, co ekonomii vystudovali, vědí, jak plytké podobné "studie" jsou. Mimo to, já studoval právě ekonomii a následně informatiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit