Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    musim uznat, že ta hra s některýma lidma děla strašný věci.. já sice nejsem psycholog, ale řekl bych, že se tam dost i pozná jak by se vlastně zachovali, kdyby se nějáká taková apokalypsa stala.. někdo může namítnou, je to boj o přežití a když prostě člověk potřebuje jídlo a pití, tak zabije kohokoliv.. z lidí se stávájí prostě zvířata s primitivním myšlením a silní (vybavení zbraněma) jedinci mají navrch, tak proč toho nevyužít, že.. jenže se mi líbí, že si tihle hráči někdy myslí, že jsou nedotknutelní, protože mají okolo sebe pár felaz, ale vždy se objeví někdo silnější a prostě je rozšlape jak švábi :D
    • "Zábavy a hry slouží člověku jako náhrada za opravdové prožívání nefalšovaných důvěrných vztahů. Z toho důvodu mohou být pokládány spíše za předběžný příslib než za konečné naplnění a jejich charakteristickým rysem je proto výrazné uvolnění člověka." -- Eric Berne
    • Ty jo, a na tohle si přišel díky hře jo? Tak to je.... velmi zajímavé.
    • No nebo to většina bere tak, že for fun a zabíjí jedničky a nuly. Víš, že se hráč znova narodí.
      • deridon
        tak to bere normální hráč, to ano, ale když jsem viděl některé magory na youtube.com, tak to už není ani RP, ale šílenost
  • Nová skupina pro lidi co by chtěli hrát v teamu a domlouvat si coop. Link je:
    http://steamcommunity.com/groups/czdayz
    • Měním názor. Tamty lidi ani "neznáme", tudíž tohle bude lepší :)
    • Nevím, jestli by nebylo lepší se přidávat do už existující skupiny, která na steamu je - http://steamcommunity.com/groups/dayzCZ protože tam už nějaká komunita je. I když samozřejmě můžeme tuhle tvou udržovat jako games.cz only :)
      • Nekoukal jsem jestli je nějaká. Spíš to beru takhle pro lidi z games. Udělat z toho časem klidně komornější klan a nehrát jen stylem shoot on sight, ale zakotvit na jednom serveru a tam působit třeba.
        • Vrook
          Ne prosím.. Dělejte si skupinky a všechno, ale už čistě z principu nedělejte žádný teenage-CoD-like klany. Já vim, že v tom nemusí bejt rozdíl, ale jak řikám.. jde o princip a já se už dva měsíce, co to hraju, den co den bojim a pozoruju, jak se z tý komunity stává stejně zparchantělá banda dětí, jako je třeba v CoD/BF3, což úměrně stoupá s počtem lidí, co to hrajou.
          Takže skupinky určitě vytvářejte, je to další level zábavy, ale takový ty klan tagy před jména a čistě z principu označovat tu skupinku klanem... toho se vyvarujte prosím. *3*
          • O CT před jménem jsem nemluvil ;) ikdyž by mě to nostalgicky připomělo dobu CS 1.5/6. Já jsem to myslel tak, že jít ve skupině vyhladit snipery v chernu např. Flanknout je v půlkruhu a zajistit chvilku klid ve městě. Clantagy v DayZ co jsem koukal figurují spíš u válek o území, ale jak tu psal někdo pod, tak to se spíš děje na US serverech. Jinak si myslím, že tohle není přece hra pro codfan děcka ;) ty to buď ani nekoupí a jestli jo, tak to přestanou hrát po 2 smrtech. Pro ně tu bude WarZ.
        • Určitě to bude lepší. Už jsem si tě přidal i do přátel (Dammster).
  • No když tenhle članek porovnam se stalkerem od bratri strugackych (ktereho jsem nečetl), tak je jasne ze z autora spisovatel nebude *7*
    • Porovnáváš článek s knihou, jež jsi nečetl a ani neznáš její název? What the duck!?
      • (Ah, tak ono se to dnes vydává pod názvem Stalker. To každopádně na mém údivu nic nemění, když jsi ji nečetl)
    • Shaker
      coze?
  • Tahle hra ma chybu že když zemrete prijdete o všechnu vybavu, mohli to udelat treba jako wow kde vam vybava zustane a mohli tam pridat take levelovani a vylepšovani postavy, treba presnejsi strelbu, vic zivotu a tak.
    ted vznika nejaka podobna hra a tam to tak bude
    • Veskoslav
      Hele doporučuji si zahrát nějakou hru, která pro tebe není tak těžká, složitá a nemusíš používat u ní mozek.


      P.S: Jak se podává v aukci v Diablo III šášulo?
    • Pro tebe je tu CoDko a ostatní kraviny kvůli lidem jako ty už nevychází normální hry
      • I ty brepto. Rychlý a jednoduchý argument od jednoduchého člověka *7*
    • sankuri
      Koukam ze ti zcela unikla pointa cele teto modifikace
      • Vrook
        Je to troll.
      • asi nezazil UO... (sakra zase budu na meko kdyz si vzpomenu ze ohlasili novou a bude tzv freeetuuuupeeeej) :((((
        • Coze, nove uo?
  • co vše potřebuji abych to mohl hrát??
    • Teoreticky staci ArmaII: OA a ArmaII: FREE, ale ta free neni oficialne podporovana, ale pravdepodobne to funguje i s ni
    • Armu 2 a její datadisk. Plus samozřejmě stáhnout tu modifikaci na dayzmod.com
      • děkuji za odpověď
        • Ten datadisk se jmenuje Operation Arrowhead. Je jich víc, tak jen abys věděl ;)
          • ok diky
  • Mně se ten článek líbil, tak akorat na cestu busem do práce. *4* Autorovi dík.
  • Koukam ze tenhle clanek je hazeni perel svinim :-).
  • Thanes
    DayZ bude za chvíli i stand-alone, ne? Jsem zvědavý, jak to udělaj
    • v dohledne dobe dvou let pry ne
  • "DayZ - Okem přeživšího"? - Spíš tak DayZ okem naivního začátečníka jehož domovem budiž elektro/cherno, nejůžasnějím lootem enfield, a záložkou makarov. Chtělo by to aby články o DayZ psal někdo, kdo opravdu DayZ hrál a nejen zděšený CoD player jenž má pocit, že je Edgar Alan Poe...
    • genki.sudo
      Hihi, pán nám srší vtipom! Kebyže sa games.cz riadi podľa takýchto chrochtavých rád, už dávno neexistuje..
  • WRF is this sh*t? DayZ hraju 3 měsíce ale kdybych se na to koukal očima autora tak se během tří dnů zastřelím i v reálném životě. Tady si někdo huntí ego. Je pravda, že pocit přežití, či nebezpečí vlévá skutečný adrenalin do žil (v reálném světě) a v žádné jiné hře to nezažijete, nicméně polemizovat nad tím že mám jen jednu plechovku žrádla a že mě to bude stát život... Člověku stačí týden hraní a ví jak na to. Dnes jsem schopný po respawnu mít do dvou hodin všecehn základní equip naprosto bez problémů, pro lepší zbarně je třeba do vnitrozemí. Párkrát jsem u DayZ měl pocit, že své emoce přeháním a že na PC hru to prociťuji až trochu moc, ovšem autor článku si zřejmě hodí mašli až ho příště sestřelí ňouma s makarovem. Bože já měl AS 50, sundal mě noob a ani tehdy jsem neměl pocity jako autor článku v jednom odstavci...
    Doporučuji nechat psát někoho jiného a necpat se do filmového světa (nerozumíte mu) pak bude games zase v pohodě. GL a dlouhý život v DayZ
    • to je spíš takový roleplay, od lidí co treba hráli stalkra nebo fallouty a maji radi tuhle tematiku a občas se sejdou i v realnem živote a hrají si na to. podobnych članku jsou na madbrahmine nebo stalker strankach mraky ale tenhle je dobre napsany

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit