Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Nádherně napsaný článek připomíná mi to Jirku Kulhánka, mého TOP1 spisovatele. To by chtělo celou knihu, opravdu!
  • Uff, hroznej paskvil. Nemam ta to abych tenhle výblitek dočetl do konce.
  • Pete.palis
    *16*
  • haters gonna hate ;) mě se ten styl líbil, ale člověk asi potřebuje chvíli to dayZ hrát, aby si tam našel to své mezi řádky
    • meme spewing faggot, mám nahráno x desítek hodin v DayZ...mezi řádky sem však našel leda tak horké kouřící lejno které tam zanechal autor.
      • Tak to je pouze jen a jen tvůj problém, ne autorův. Já jsem si to své v článku našel a jsem spokojený. Jestli s tím, že někomu jinému se článek líbil, máš problém - tak si běž dělat co chceš ;)
        • No to že se to někomu líbí není můj problém ale jeho. Protože to jasně indikuje nízkou inteligenci a mizerný vkus. šach mat.
          • Naopak ty jsi ukázal svoji nízkou inteligenci a toleranci na názor jiných lidí. Radši běž trollit někam jinam než budeš všem pro smích. -šach mat
  • SirArag
    EDIT: Proč se tady nedají mazat vlastní příspěvky, když je člověk prskne kam nechtěl? :)
  • to je husty .....making friends is difficult when bean levels are critical.......
    http://www.youtube.com/watch?v=9M6u7TZw4aE&feature=relmfu
    • To se povedlo ....so I let the Makarov do the talking...... *1*
  • Takovéhle příběhy z hraní mě baví číst nejvíce. Třeba u recenzí ke Crusader Kings 2 a v datadisku k Civilization V Gods & Kings to bylo hodně pěkné. Takže klidně takových článků více. Minimálně ke strategiím a nějakým sandboxovým hrám určitě. *3*
    • Přesně tak, hodí se to naprosto maximálně.
    • Mě taky, ale pořád se z toho chci i něco dozvědět, ne jen nějakou smyšlenou povídku, ty patří podle mě jinam, než na hlavní stránku, když nebyla ještě ani recenze.
      • Dozvíš se z toho něco (civilization) přestože je to jenom povídka
        • No právě, z toho jo, ale z téhle povídky bych se nedozvěděl vůbec nic, jen že je to survival hra. :o|
    • přesně tak
      U civilizace to bylo zvláště povedený
  • jindra.veliky
    snad bude "recenze" CoD a NFS ve stejnem duchu *1* to by bylo zajimavy "ritim se rychlosti 400km/h proti zdi a celne narazim, hlava se mi trese a ja citim jak mi mozek vyletl z hlavy avsak ani to me nezastavi a ritim se k dalsi zatacce" *11*
  • Taky napíšu povidku o živote snajpra v zone
  • Mr. Smejkal si zřejmě spletl games.cz s pistepovidky.cz, to je v pořádku, chybu občas udělá každý. A teď když už jste se rozhodli věnovat se DayZ, zkuste vydat článek, který je opravdu o DayZ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit