Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hahahahahahahaha to mě po*er xDDD To tak hustá cool hra jak košík se štěňátkama.
  • deridon
    a kde jsou nano-luky? kde není luk, tak ať to radši nevychazí tenhle rok, přeci jenom máme málo přelukovano
  • Docela sranda, jedno jim ale musím uznat, naprali tam novinky, které se blýskly v konkurenčních titulech a nejsou doposud tak okoukané. Ze záběrů jsem měl pocit, jako by to hrál nějaký cheater když dokázal vidět nevídané.
  • Ale jo, když to někoho baví...
  • A dodal bych že tyhle tvůrci BO se alespoň snaží dělat nové věci a podobně což třeba se nedá říct o infinity ward kteří tam nahází jen pár nových zbraní a lokací. *3*
  • Hele lidi když vlastně začneme brát cod jako hodně velkou solidní arkádu tak to není zas tak hrozné. Já cod beru jako arkádu už od dob modern warfare. *3*
    • Kdyz vetsina lidi nema problem s tim,ze je to arkada.Cod trpi jinymi problemy,nez zanrem.
      Arkady (v tomhle pripade snad super arkady) tady maji bezesporu sve misto.
      I ty arkady se proste musi umet,coz neni pripad poslednich dilu CoD.
  • InfidelBro
    Ježiš dyť tahle série je mrtvá! Nic nového tam v žádném díle nepřidali! Nikdo to nehrává! Nikdo si to nekupuje! ... Mám rád tyhle řeči, a nejlepší sou ty, o těch ovcích, jak si prý kupují pořád tu “stejnou“ hru a přitom všichni ti rádoby kůl hateři opakují pokaždé v diskusích ty stejné věci při onanování nad grafikou Battlefieldu 3. (Ukamenujte mne mínusema!)
    • Lidi to hrava plno,stejne tak se to prodava velmi dobre.
      To ovsem neznamena,ze posledni dily nejsou jedna velka recyklace,ktera si nezaslouzi ani oznaceni datadisk,natoz plnohodnotna hra.Pokud to nevidis,tak je to trochu smutne.
      Jo a BF3 me nebere a prvni dily CoD povazuju za kvalitni zalezitost.
      • InfidelBro
        To jste už vážně retardovaní ? :D Vám to do očí nebije, že to bylo myšleno ironicky a vím, že to hraje hafo lidí a že to má božské prodeje ?
        • Ja tu tvou uvodni ironii pochopil neboj.Ta ma prvni veta byla myslena jako uznani toho,ze je o to velky zajem,nikoliv jako reakce na ten tvuj uvod.
          Ten zbytek tveho prispevku vsak ironicky myslen nebyl pokud se nepletu.Pokud ano,tak dost spatny pokus . *1*
          Na tebe sem reagoval na zaklade tve poznamky o "stejne" hre kazdy rok.
          • InfidelBro
            Ne, zbytek fakt ironický neni.
        • Já ti říkal že to jako ironie neznělo. *1* *2*
    • 1)Náhodou v black ops 2 je plno nových věcí (což se nedá říct o MW 3)
      2)Amerických dětí to hraje plno. *1*
      3)já osobně nad grafikou bf 3 neonanuju *3*
      • InfidelBro
        Pan Garbus nepochopil tu ironii.
        • Mně to jako ironie nepřipadalo. *2*
          • InfidelBro
            Tak to je smutné.
  • rami.cz
    Boze, to je ale uz trapne. Nechapu, co na tom ty decka vidi *6*
  • Kein
    Často nevím jestli jsem hrál Battlefield nebo CoD...ty hry jsou prostě stejné.
    • jindra.veliky
      BF3 je nejvic super mega narez skillerska hra hned za skyrimem *11*
      • Nesouhlásím ! Battlefield 3 je mořná dobrej ale že by to bylo něco extra to taky ne. :) A simulátor to není vůbec a původně mněl být. *3*
        • USER47
          Série battlefield byla vždycky arkáda jako řemen a BF3 se nikdy jako simulátor ani tvářit nesnažil.
        • jindra.veliky
          ...to z toho meho prispevku nesmrdi ani trosku te ironie? *8*
          • USER47
            Garbus má v týhle diskuzi zjevně problém s rozpoznáváním ironie.:D
            • Joha
              Tak ale irónia (v tomto prípade sarkazmus) sa dáva celkom tažko najavo... písanou formou *1*
        • Co to blabolis?Kde si prosimte prisel na to,ze BF3 mel byt simulator? *1* Serie BF je od uplne prvniho dilu arkada jako remen.
          • Tak si zazpomínej na staré časy než hra vyšla. *1*
            • Pokud mas na mysli BF3,tak si nepamatuju,ze by sem cetl cokoliv o prerodu z ciste arkady do simulatoru.
              A prijde mi to jako hloupost.Proc by arkadovou serii predelavali na simulator,zejmena kdyz zamer EA bylo vytvorit konkurenci pro CoD.
              A jen tak pro poradek,nejblize k valecnemu simulatoru ma prvni flashpoint a Arma.
              Serie BF a CoD se pohybuje uplne nekde jinde.
  • Vegen
    Rád si někdy zahraju na super mlýnek na maso, tak proč ne. Některé nové perky vypadají, že mají šanci dost změnit styl MP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit