Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzasny a za 50euro si budu moct koupit ponika *1*
    • Za pět set máš balroga a to už je mount jak se patří. Akorát lítat umí akorát dolů.
  • Nejvíc by mě potěšili, kdyby dali free časově neomezenýho koně, kdysi jsem si to stahoval hlavně proto, že jsem si chtěl projet svět LOTRa a podívat se na známý místa ale pěšky to moc záživný nebylo.. (jestli se to změnilo od tý doby co jsem to hrál tak mě opravte :))

    A ještě se chci zeptat... dodatky Morie, Rohan atd. ve F2P verzi nejsou a musí se koupit, chápu to dobře?
    • Jednoho koně dostaneš ihned po dokončení intra. Ten je na 24 hodin. Dalšího koně je možné koupit za nějakých plus mínus 600 stříbrných a 95 TP. Ty stříbrné lze nahrát úplně v pohodě do 15. až 20. levelu a ty TP lze získat hraním do max. 20. levelu.
      • Navíc na začátku máš asi 500 TP zdarma (tím si teda nejsem úplně jistý jestli to stále platí, ale kdysi to tak bylo) a do koně se je rozhodně investovat vyplatí (alespoň na hlavní postavě). Navíc pokud je na to zrovna 50% sleva (a ta je "poměrně" často) dá se to koupit myslím za 48 TP. I kdyby, 95 TP jde ze začátku v pohodě vydělat plněním deeds.
        Vip hráči mají na 20 levelu úkol za který riding skill dostanou zadarmo, free za něj těch 95 TP musí zaplatit.
        A kůň samotný je za 500 stříbra, to taky není zas takový problém.
    • Veskoslav
      KOně dostáváš průběžně ve formě dárků. A na 35 už jsem měl dostatečně prachů na "doživotního" mounta.
      • Ok ale já jak se znam tak bych do 35 zase nevydržel expit, minule sem to zabalil asi po 25.. mě prostě MMO sami o sobě moc nebaví, radši si zahraju pořádnou singleplayerovku... Moje představa byla: rychlej kůň a objet si Středozem... to by mi stačilo :D :D
    • gert
      Jo, dodatky si musíš koupit.
    • Já to sice hrál jen chvíli ale koně jsem si koupil docela brzo.
  • Blokovic
    Proč mám mínusy? proč? jenom píšu svůj názor.
    • Sweetchuck
      Jdi s názorem většiny, dostaneš pluska.
      Jdi proti proudu, dostaneš mínuska.

      Prosté jak Kolumbovo vejce.
      • Tak to zní snad logicky, ne... *15* Kdybys šel proti většině a stejně měl pluska, to by potom bylo divný. I když je to tady takový zamotaný, každej tu říká, že jde proti většině až je z těch co jdou proti většina většina a ti co jsou s většinou menšina... au...můj jazyk...
        • Sweetchuck
          Vždyť říkám, že je to prosté, ale třeba takový pan B. výše to zřejmě nechápe :).
          • Protože si ještě neprošel peklem války na diskusích u Skyrimu, CoD a WoW...a taky u pirátů..ještě nemá na rukou krev *15* *15*
            • Sweetchuck
              Nemesus: Asi se budeš divit, ale i mně pár mínusek dokáže pěkně pokazit den, a to se za nerváka běžně nepovažuji. *15*
            • Já vím, jen si dělám srandu. :) Myslím, že jen trochu přehání a nebo je nervák
            • Sweetchuck
              Já neříkám, že jsem nějaký zuřivý diskutér, ale tohle člověk může pochopit i když žádnou válkou ještě neprošel *3*
    • Tady to někdo nervově nevydržel. Mám pro tebe španou správu synu vítej na Games.cz vítej v pekle. Z bažantama je to vždycky stejný přicválaj si sem z nějaký nóbl diskuze na eurogameru a myslí si že jím vybraná mluva a obhajova typu ´´todle je můj názor´´ a ´´proč jsem dostal mínuska´´ pomůže, ale tady jsi v jiné společnosti takže utři tu nudli co ti plandá u nosu a běž třeba na idnes.
      PS: jak sis asi všiml každej kdo je tu dýl než pár mizernejch měsíců má nějakej zlozvik a já třeba z vysoka s*ru na psaní závorek, a buď rád že na tebe nereaguje třeba troll.diskuzní protože tady si s lidmama co maj registraci starou 11 dnů vytíraj zadky. Čaos
      • Co to placas o registraci? Jeho reakce jsou na urovni desetileteho rozmazleneho ditete. O nicem jinem to neni.
      • Blokovic
        Radši drž hubu já jsem v pořádku a Games.cz diskuze je bohužel fraška a já to zjistil příliš pozdě a lituju toho.
      • Přesně tak, je to tu tvrdej chleba, viděl jsem zelenáče začít zabíjet i zelenáče chcípat tolikrát, že už ani nedokážu plakat.
        Říkají, že velký Bůh Šéfredaktor dohlíží na každé jeho dítě, ale stejně tu všichni umíráme sami a v temnotě. Většina z nás už se zpátky do..společnosti nikdy nezařadí, jsme jiní, musíme držet spolu. A být kamarádi. Můžeme...zpívat společně písničky a jít spolu na zmrzlinu. A taky tě můžu houpat na houpačce a taky budeme dělat spoustu jiných, zábavných, věcí.
      • Sweetchuck
        Diskuze na Eurogameru bych rozhodně nóbl nenazval. To už je snad lepší třeba to idnes...
        • Je nobl protože po hloubkové analíze kterou jsem v zájmu svém i ostatních diskutujících s citlivou a jemnou duší provedl se ukázalo že kromě jednoho barbara neustále tvrdícího že bizardní leč jinak nezajímavá serie kól of ďuty přináší desítky né né rovnou stovky hodin skvělé zábavy, se na EG nenacházejí žádní další trollové, prudiči a xindlové jakými se to doslova hemží zde na webu který mě již třikrát né vlastně čtyřikrát poctil banem z nich jeden trval dokonce tři dny ( a já to přikládal tomu že zdejší cenzor měl zřejmě velké střevní potíže způsobené potravinami z P*lska a proto svůj hněv obrátil na mě nebohého přiz(s)pěvatele). Na druhou stranu nutno podotknout že malí počet trollů je možná zapříčiněn tím na diskuzi EG se v průměru nacházi asi tak o milion přízpěvků míň než zde.
          PS: všem se velice omlouvám za pravopis ale myslím že na chlapce který utekl ze severní koreje v popelnici vyvezené z kimova paláce a probudil se v mrazírně jednoho českého supermarketu kde zbytky z kimovi oblíbené koli ťank ťink přelévali do petky z nápisem tradyční české limo mluvím a píši celkem dobře. Veškeré znalosti o krásném jazyku této kultivované země jsem se naučil čtením přízpěvků na games.cz.
          • Sweetchuck
            Na EG možná nejsou trollové, prudiči ani xindlové, ale jeden nejmenovaný uživatel s obrázkem barta simpsona v profilu všechny tyto borce hravě strčí do kapsy (a takových je tam možná i víc) *1*.
            • Sweetchuck
              GGG: No tak tímhle posledním příspěvkem jsi tak zhruba názorně demonstroval přibližnou úroveň diskusí na EG (a teď raději klid, abych ten ban taky nedostal) :D
            • ou jé ten s B simpsonem jsem já dovádíš mě k orgasmu. Když nad tím tak přemýšlím ty musíš být Staňa Blažek přezdívanej Blažoň fakt tě zdravím dlouho jsme se neviděli. Smrk tohle je lepší než pošta pro tebe já jsem Janda Vonásek druhej zleva třetí zprava však si mě pomatuješ né jak jsme tenkrát honili husy po dvorku, za todle mě asi dají Ban ale i tak někdy se musíme setkat
    • Nenapsal si názor ale blbost, proto ti lidi dali mínuska. Ale u mě máš i to plusko, že se těšíš na Rohan. *3*

      Už to tu bylo řečeno, ale přecijenom: Ve filmu a ve hře zároveň:
      Shire, Bree (včetně hospody u skákavého poníka), Lone Lands (včetně známé věže Amon Sul), Roklinka včetně okolních lesů a včetně onoho Brodu, nádherná Morie včetně několika míst, která jakoby vypadla z filmu (např. Můstek), překrásný Lorien včetně lorienských zahrad a stromových domů, oblast kolem velké řeky. Tohle včechno je k vidění ve filmu a zároveň je to ve hře.

      Jinak řečeno, na můj vkus je těch "výjimek" až moc na to, aby to byly výjimky.
      • Brečíš, jak malá holka nad mínusy, kolik ti je 11?
    • Ty hlavne pises nepravdy. To se neda schovat za ''nazor''. A mimochodem-minusy jsou taky jen (nesouhlasne ) nazory. Takze proc te to trapi?
  • get a life!
  • Lotro je rozhodne jedna ze zajímavějších MMORPG, ale koho zajíma svět pána prstenu a čistě náhodou ho to minulo, už k tak geniální strategii Medieval 2 Total War je jeden z nejlepších modů, co jsem kdy měl čest hrát: Third Age, už ve verzi 3.2, s individuálně modelovanymi městy podle předlohy :)
    • Pravda, pravda.. Third Age nemá chybu, tak precizní a propracovanej mód se jen tak nevidí.. a teď navíc u novýho patche Fellowship campaign... Kdo má rád LOTRA fakt vřele doporučuju ;)
  • Dá sa to hrať aj plnohodnotne bez $ alebo treba aj niečo máličko dať aby to malo zmysel
    • Projdi si forum pod články o této hře zde na webu. Tahle otázka padá pod článkem o LOTRO naprosto vždy a odpovědí je tam mnoho včetně poměrně podrobných odpovědí od mé maličkosti.

      Zjednodušeně: Hrát se dá zcela zdarma, ale není to to pravé. Lepší je si zaplatit aspoň jeden měsíc VIP + koupit si minimálně jeden datadisk (Morii).
    • ..uz jsem nejakou dobu pryc ale pokud vim na max lvl slo dohrat za TBody ktere se daji ziskat pouhym hranim.Casova narocnost je vsak silena.Tb poridis samo i za maly obnos penez a za ty pak kupujes dalsi oblasti..cca do 30lvl si myslim ze uplne vpohode zadarmo
      • Veskoslav
        Jo tak ono vlastně pokud u toho trávíš spoustu času, tak máš body, když si takový 1 hodinka denně, tak se po té 30 asi vyplatí investovat. To samé je i u EVE online, kdy člověk může hraním si vydělat na měsíční poplatek, ale je to šíleně práce.
        • Není to šíleně práce. Už v C3 WH se dá vydělat na plex za odpoledne a v 4 nebo 5/10 stačí 2 dobré dropy. To zvládneš solo s Drakem. V L4 to máš v poho za 14 dní po 2h denně, pokud budeš salvagovat a dají se v jakýkoliv BS s pár M SP. Nejdýl to trvá minerum, ale ty zas při tom můžou čumet na filmy.
        • Takže to skusim veď je ešte času do GW 2 *2*
  • Blokovic
    Na ten Rohan se hrozně těším LOTRO jsem přestal hrát kvůli tomu že tam nebyly až vyjímky známé oblasti z filmu. *3* *3*
    • Veskoslav
      Asi jsme hráli každý jinou hru nebo četli jiné knížky. Ono nesmíš se podívat jenom na filmy, ale přečíst si knihy a to včetně těch vedlejších atd.
    • ..spiz tam jsou vsechny oblasti z filmu(Bree-Skakavy Ponik,cela Morie,Amon Sul..)je tam i snad vetsina z knih(jako treba dum Toma Bombadila)..ale jde zatim pouze o 1. a zacatek 2. knihy/filmu
    • Blokovic
      "až na vyjímky"(kraj,roklinka,Morie) -umíte číst?
      • hrál sem to a taky sem tam moc podobnosti s filmem neviděl.
      • lothlorien, bree, weathertop nejak se nam ty vyjimky mnozi sakra, nicmene ta hra je delana spise pro fanousky pana prstenu a ti maj vsechny tolkienovy knihy prectene skrz na skrz, a tak sou radi za vsechny ty oblasti, ktere ve filmech nebyly
    • to sme hrali asi trošku odlišné hry mám ten pocit
    • Tak jsi se asi spatne dival. Hodne spatne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit