Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem fanda a hráč BF3 a BF4 mi nedává žádný smysl. Do toho už nepůjdu. Užiju si BF3 s datadisky a to mi bude stačit.
  • moc hezky napsané :D
  • exmaxx
    "Osobně bych ale prostě raději objevoval i jiná bojiště... Budoucnosti nebo minulosti, vždyť máme dějiny plné zabíjení, válčení a likvidování bližního svého."

    Ta věta je krutě nádherná *1*
  • DICE musia prist z novym enginom frosbite3 a vtedy to bude graficky posun cize BF3 v krajsom podani pocitajme ze tam bude 128 hracov proste cele lepsie a krajsie toto sa modlime aby bolo . ked to bude frosbite2 tak to je len DLC .) hou
  • Najradsej by som si zahral nieco zo studenej vojny (ale nie black ops *11*) alebo nieco z tych menej znamych konfliktov ktorych bolo od 2. sv. vojny dost...
  • Mother_of_god
    Nech zničia COD,MOH kopírovaním a neustálim "MODERN WAR". Pri týchto značkách slovo MODERN už neznamená moderný...ALE PRE KRISTOVÉ NOHY nech neničia sériu Battlefield !!! späť do roku 1944 *16*
  • Přitom jsou stovky, tisíce různých možností, témat ..... ale co, blbci kupují, tak proč by jsme dělali něco jiného... hráči si za to můžou sami.
    • No tak napiš deset.
      • 19. století, 18., 17., 16., 15., 14.
        13.
        12.
        11.
        10.

        a v každém další desítky možností .... stačí nebo mám pokračovat
        • Prosimtě co to plácáš. myslel jsme deset použitelnejch scénářů. Vyjmenovat století je jako k čemu. Rubačka mečema fajn, beru. Je asi jedno z jakýho století protože princip boje by byl stejnej. Pak už ti zbejvaj jen střelný zbraně. Nevim koho by ale bavila jednoranná mušketa a podobný nesmysly. Ono reálně použitelného toho zas tolik není.

          Jak tu padlo v diskuzi mě by se líbili konflikty za studený války. Kambodža, Korea, Vietnam, možná válka o Falklandy. Taky něco z Afriky. Jenže spousta těhle období je až moc kontraverzních. Do toho nkdo nepůjde. Rozhodně ne EA s cílem prodat miliony kopií.

          Jo a pak ten pravěk. To by byla fakt sranda
          • ZvacA
            Karl
            " Nevim koho by ale bavila jednoranná mušketa a podobný nesmysly. " V takovém případě doporučím Mount & Blade - Napoleonic Wars, tam tě množství lidí může přesvědčit o opaku. :)
        • No kdyby udělali Battelfield ze 14 století měl si na výběr mezi halapartnou a lukem, tak už by z toho taková akční střílečka nebyla ne?
  • Phillios191
    Stop modern WAR !! Stop producing these marketing bullshits and go back to the past, EA !! (Activision too)
    • Česky, voe!!!
      • Inquisitor
        To ale není dost cool
    • You're a Man!!! Fucki'n awsome!!
  • mno ja bych spis bral znova vietnam nebo koreu... ale ctyrku urcite neberu - trojka premium staci. :D
  • suhlasim, ja si moderne bf4 nekupim, je to moc skoro, bude to to iste s par vylepseniamy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit