Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Na FIFA fotbalu miluju spousty věcí, ale jedna speciální za všechny -> na herní poměry velmi realistické zákroky brankářů, které hře dávají uvěřitelnost v PES nevídanou...

    Pokud se tedy člověk naučí umně používat tlačítko pro vybíhání (a případně lehce pohýbe s některými slidery), opravdu se dá říct, že může mít v bráně schopného a předvídatelného gólmana a to prakticky za všech situací (vybíhání, střely z dálky i blízkosti, z úhlu, centry...)!
  • TheStadji619
    Když Casillas chytil penaltu a Ronadlo dal gól z přímáku tak jsem se radoval jak u žádného jiného traileru. *1*
    • To věřím, protože ve skutečnosti by se to nikdy nestalo a Bayern by je rozmáznul. :-D
  • Hrůza... a to jsem měl PES rád, jediný plus co tam zbylo jsou licence na evropský poháry a obroský množství addonů (díky modařům), jinak herně už se to nemůže FIFĚ rovnat.. bohužel :-/
  • Já si počkám až Baník porazí Barcelonu *1*
  • cumpi3
    Pro mě teda vede PES...FIFA je na mě moc arkádová (hlavně kvůli té neuvěřitelné rychlosti) ... a to i přesto, že PES má dost chyb, celkově je mi prostě příjemnější...a demo PES13 se mi dost líbilo...
    A teď do mě :)
    • rychlost hry se da nastavit nebo se pletu?
      • cumpi3
        dá...a na nejpomalejší rychlost mi fifa stejně přijde rychlá
        • Trol.diskuzni
          Tak to jsi s těma sliderama asi moc nezahýbal že? Na internetu si můžeš vyhledat konfigurace uživatelů, po kterých hra bude "deadly slow".
        • Asi jsi nehrál starší díly PES, kde byly všichni šíleně naspeedovaný jak kdyby si šlehli lajnu o délce postraní čáry :D ...Tím to nechci shazovat, byl to tehdy skvělej fotbal narozdíl od tohohle.. A FIFA se mi nějak rychlá nezdá, vypadá to přirozeně.. A vůbec, kdo by se chtěl dívat jak se tam plazí jak v českej lize? :D
          • cumpi3
            Hraju PES od čtvrtého dílu...Pro mě PES6 nejlepší fotbal, co kdy byl :) Ale zvykl jsem si na nižší tempo :)
            • jojo.. PES 6 to byl fotbal :) .. od něj šel PES každej rok trošku dolů ale stejně do roku 2011 lepší fotbal než ta old-gen FIFA (na PC)
    • cumpi3
      Jen dodám, že nesnižuji kvalitu FIFA, je to suprová hra, ale pro mě stylem trošku nevyhovující :)
  • Spades
    Boha, co to mají ti hráči za stíny? Pochybuju, že to tak má doopravdy vypadat :D To je nějaká speciální fíčura nebo co ? :D
  • ty vole, to je otras, ako skalny fanusik PES serie to musim povedat, kde su tie casy ked PES 3,4,5,10 rozniesol FIFU na kopytach ? Pokial nezmenia engine a animacie, a hlavne zalostne akrobacie brankarov tak to budu kupovat len tí čo sa futbalu nevyznajú, je škoda že PES má tie "detaily" ako CL (champions league a nie corgon ligu *15* ) vela kopačiek, mody atd ale to hlavné ma FIFA , gameplay , a to bohuzial vyhrava u kazdeho fanusika futbalu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit