Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite nekdo jak v PES 2013 hrat sezonu v lize???
  • Ahoj, PES se mi vypne když chci hrát zápas (program přestal pracovat), poraďte pls...
    • mne robi to iste uz si to vyriesil?
  • Už mě začíná unavovat neustálé rýpání do FIFY jen protože je až překvapivě velké množství hráčů neschopných vypnout si v nastavení asistenci.
  • Pes je fotbal, je to radost hrát. Fifa je utrpení, jako kdyby hráči měli v sobě magnety.
    • *1*
  • cumpi3
    Ale určitě se shodneme, že každá hra má své mouchy...takže by se měli spojit, vzít si ze všech her to nejlepší a udělat Pro evolution FIFA *4*
    • Trol.diskuzni
      To rozhodně... PES má skvělou kariéru a kdyby zapracoval na realističnosti gólmanů, pak i já bych je s FIFA fotbalem bral jako sobě rovné konkurenty se svými výhodami a nevýhodami.
  • Nemám osobně nic proti PES, možná bych ho měl i radči než Fifu, ale ty golmani.... na těch animacich by fakt měli zapracovat a něco s tim udělat. Je to každym rokem stejně otřesný.
  • PES2013 vypadá snad poprvé na tuto generaci konzolí opravdu dobře (mluvím o hratelnosti dema). Ale z mého pohledu má jeden výrazný problém - online ve FIFA13. Když se podívám na všechny online inovace plánované pro FIFA13, tak se bojím, že se k offline možná celý rok nedostanu. A co si budeme povídat - kromě offline nemá PES2013 jediný pádný argument.
    • Přesně já. FIFU jsem hrál jen online. K offline jsem se dostal až před třemi týdny a to už pomalu bude nová Fifa.
      PES jsem měl kdysi rád. Ale příjde mi to pořád jako přímočarý fotbal a stále mi i v novém demu příjde, že má hráč balon u nohy na gumičce. Ve Fifě je hodně techniky, není problém obstřelit hráče a to se mi líbí.
      PES 2013 bych si už i zahrál. Konečně se mi to líbí, ale jakmile se dostanu k Ultimate Teamu ve Fifě, tak od toho 3/4 roku opět neodejdu. Prostě zahrát si online, pokaždé proti jiné taktice, zkušenosti, jinak poskládanému týmu je lepší, než hrát proti strojovému AI.
  • Já jsem na pomezí. Než začal vycházet PES jsem samozřejmě miloval FIFU, poté se objevil PES, který byl v té době o parník lepší než FIFA a přinášel skvělý realistický zážitek a každý zápas byl jako ve skutečnosti naprosto jiný, každá střela jiná. To vydrželo několik let. Potom podle mě přišel PES útlum a s nástupem next-gen FIFY se situace dost vyrovnala a PES podle mě trochu zklamal. Ale zkoušel jsem demo PES 2013 a opět mě uchvátil a mám z něj lepší pocit než z FIFY. Už to není tak velký rozdíl jako kdysi, ale v současné době je v určitých ohledech o krůček vpřed PES.
    Ale je to jen muj názor, který nikomu nenutím.
    • Ja teda zadny velky rozdil mezi PES 2012 a PES 2013 nevidim. A dost veci mi tam vadi. Je tam neco jako Tactical Defending? Jestli jo, tak sem jeste neprisel na to jak funguje. Balon na me pusobi, ze ma vahu delove koule a ne dnesnich modernich lehkych micu. Hraci pri behu vypadaj, jako by byli nemocni, celkove ty animace nejsou nic moc. A na zaver me dorazila AI golmanu, to co predvedl v demu Neuer, kdy si mel mic stahnout do kose, ale on ho vyrazil za sebe a dal si vlastence, to sem jeste nevidel.

      Edit: misto minusek od mistnich PES fanboys by na me nekdo mohl reagovat a osvetlit mi situaci, rad se priucim.
    • Trol.diskuzni
      Letošní jsem ještě nezkoušel, ale loni to byla pořád stejná tragédie... PESka byla kdysi super, ale já jsem na tu nostalgii nikdy nebyl, takže dokud neudělají ultimátní fotbal, nemají u mě s tou jejich sh*t grafikou, animacemi a reálností gólmanů žádnou šanci, přestože kariérní mód je u nich oproti FIFA fantazie.
      • Inquisitor
        Demo jsem zkoušel, ale moc velký rozdíl od minulého ročníku tam nevidim. Hlavně po Fifě ketrá zavedla fyzikální engine jsou ty souboje na PES jako pěst na oko.
      • cumpi3
        no jo...že je fotbal o grafice *1* Golmani jsou ve FIFA lepší, ale co PES nikdo neodpáře jsou střely, které jsou ve Fifě stále stejné a tak padají stále stejné góly
        • Inquisitor
          Ano před pár lety to byla pravda, ale letos mi nepřijde že bych dával ty stejný. Možná když máš střelbu hozenou na automat, ale na manuál určitě ne.
          • Trol.diskuzni
            Tak tak... Hraju 12ku celý rok v kuse a dodnes dávám góly, které jsem dosud nikdy nedal. S gamepadem a manuálním ovládáním jsou možnosti neomezené... Jde jen o to nepodlehnout stereotypu.
            • Problém je, že ve fifě žádný manual ovládání není. Jenom jakýsi pseudopoloautomat co se tváří jako manual.
  • JohnyTheZik
    Neuer by to chytil :D.. No demo me bavilo, tak uvidime :)
  • Koukám, že je to tady samej zaslepenej FIFA fan, co z Pro Eva viděl možná tak tohle video a to je ještě otázka jestli si ho aspoň pustil než šel plivat sem do diskuze... Přestože má PES dost chyb který ho stahujou dolu, hlavně mizerný golmany a těžkopádný animace, tak celkovej dojem z fotbalu tu je pořád lepší než u FIFY, která mi furt přijde dost arkádová... Kdo se chce hlavně bavit, sáhne pro FIFU, kdo si chce zahrát fotbal ten musí volit Pro Evo
    • Inquisitor
      Ono plno lidí neví že jsou ve Fifě automaticky nastavený pomocníci. Takže v podstatě za tebe hraje počítač, ale zkuste si všechno hodit na manuál spolu s nejvyšší obtížností a arkáda to není ani omylem.
    • Trol.diskuzni
      "Přestože má PES dost chyb který ho stahujou dolu, hlavně mizerný golmany a těžkopádný animace..." - Mno, to je tak trošku problém u virtuálního fotbalu, že? Pro mě naprosto esenciální a nejen pro mě, (i) proto PES v posledních letech prohrává na plné čáře.

      "...tak celkovej dojem z fotbalu tu je pořád lepší než u FIFY, která mi furt přijde dost arkádová..." - Možná nemáš dostatek fantazie, skillu či sis vhodně nenastavil slidery, ale oproti PES není současná FIFA arkádová ani trochu. ,-)
    • ginnus
      Kdo si chce zahrát fotbal, jde ven...
      • A kdo si chce zastřílet tak ať jde narukovat do armády ne? Fotbal hraju, ale myslel sem že se tady zrovna bavíme o hrách...
      • Cypri
        +1 přesně tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit