Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemužu si pomoct ale tahle hra se mi nelíbý...
    • nelíbÝ lmao *1* *1*
  • Idem to upirátiť /redakcia mala DVD zadara/ a dám tomu 9/10
    True Crime: New York City 6/10
    True Crime: Streets of L.A. 7/10
    True Crime: Hongkong 8/10 - aka Sleeping Dogs
    ???
    Veď tie súboje už na videu vyzerajú smiešne, také bitky som nezažil ani v Maríkovej na zábave.
    • jindra.veliky
      me se na videu souboje taky moc nelibili ale jsou neskutecne zabavny *4* rozhodne lepsi nez prestrelky *3*
      • nelíbilY lmao *1*
        • jindra.veliky
          to "lmao" si mel oddelit carkou *3*
          • to rozhodně ne *5*
    • PS: Samozrejme to nejdem pirátiť sra*ky sa nepirátia
    • vlastik.plaminek
      Když chodíš na zábavu do maštale, tak se nediv.
      • ahá, takýto ľudia si to idú kúpiť, takéto IQ má dnešný zákazník
        • vlastik.plaminek
          H*vno víš o mojem IQ, ale svoje tu prezentuješ dostatečně.
  • lepší, než GTA IV?! to jste se asi po*rali v kině, ne? :D jizdni model je ultra spatnej, pribeh je sice dobrej, ale s GTA IV nepoměřitelnej.. každýmu se holt líbí něco jiného, já jdu v klidu zase čekat na GTA V..
    • Preco ma tento komentar co i len jeden dislike? Ked je maximalne pravdivy
    • Lost and Damned bylo mnohem lepší než původní story takže fail
      • vlastik.plaminek
        A hlavně nebylo roztahané jak Dallas. Normálně mi dlouhé hry nevadí, ale GTA 4 mě v tomhle vyloženě sralo.
    • tak zrovna pribeh gta4 me bavil tolik ze jsem to ani nedohral,druhy dlc bylo lepsi nez hra.san andreas je zatim asi nejlepsi.sleeping dogs otestuji a verim ze me bude bavit vic nez gta4
      • nesúhlasím GTA IV malo zatiaľ najlepší príbeh zo všetkých GTA, tie dva veľké datadisky ako The Lost and Dammned a Ballad of Gay Tony boli fajn, za tú cenu, celkom dlhé, nové autá, zbraňe atď a celkovo fajn rozšírenia, ale tvrdiť že San Andreas malo najlepší príbeh zo všetkých GTA je taká kokotina ako tvrdit že sleeping dogs je nadpiremerná/dobrá hra.
        • ja jsem na tom stejne nedohral jsem zadne gta udelal jsem par ukolu hru jsem po par hodinach vypnul a uz jsem se nedokazal dokopat k tomu abych to zapnul sleeping dogs uz jsem dohral a premyslim jestli hru rozehrat znova nebo pockat na dlc za ty davam hre bodik dolu :o)
          • o vela prichádzaš.
  • RazorProduction
    Videorecenze inak to nema ani zmysel pisat *7*
  • Som si všimol, že tu niekto porovnával tento odpad s RDR :D som sa nad tým tak okrajovo pousmial, samotný rockstar si nedovolí porovnávať GTA IV s RDR ...
    • vidím to úplně stejně, zkrátka Sleeping Dogs zkopírovali různé prvky z jiných her, ale na své originály nemají zdaleka. A srovnávat tuto průměrnou hru s GTA je špatně.
      • Pravíš pravdu priateľu
  • Tak sice mapa Hong Kongu vypada trochu jinak (na druhou stranu je to o dost lepsi ve srovnani napr. s HK v Deus Ex), ale to prostredi je zpracovany hodne dobre. Napr. trziste vypada fakt jak ve skutecnosti *4*
    At uz ta hra bude jakakoli, musim si ji uz kvuli HK zahrat *1*
    • smejki
      DE je vize budoucnosti *3*
      Ale např. v Driver San Fran taky není nijak přesná mapa skutečného předobrazu, i kdeyž je to pěkné. Jen to má podobný tvar a je tam pár vzájemně správně napozicovaných pamětihodností.
    • Inquisitor
      Tak s Deus Ex bych to zrovna nesrovnával. To bylo pokuď vim z budoucnosti a s realitou nemělo moc společnýho.
  • Zapinam xbox, prihlasujem sa za profil, ked v tom nahle uvidim reklamu s demom sleeping dogs. Tvarou v tvar reklame klikam na stiahnutie. Zhruba 2 gb demo mi to stiahnme zhruba za hodinu, koli optike ktoru ma kazdy len nie ja, takze mam cas si zatial spravit hrianky, upiect na veceru vepřo knedlo zelo a opat sa vratit ku tomu zazracenmu stroju s kopou virtualnej zabavy.

    Jednoduchy klick na active downloads, ale po otvoreni v tom okne nic nie je. Chvilka paniky, stresu a zlych pocitov mi obmielaju hlavu akokeby som hral najstrasnejsiu hru ktorou je podla mna resonance of fate. Chvilka ukludnenia cigaretkou je na mieste a tak rozmyslam co to je.... Zrazu ma napadne ze asi to bude uz davno stiahnute a treba najst dane okno, ktore mi pomoze vyriesit tento problem. Cely smradlavy z cigaretky sa mi konecne podari zapnut sleeping dogs a zacina sa zbesila jazda skrz honk kong. Pomlatim zopar cinankov, zistim ze zbrane maju funkncost asi ako v Indiana Jones ( +) ale za to boje ako z batmana a dane critical hity spojene s vyuzitim prostredaia ako vo filme s Jackiem Chanom ma proste uchvatia a ktomu s takym paradnym grafickym kabatom, no proste pecka az na malu chybicku. Cely cas som hral demo ktore mi skoncilo asi po 15 minutach a vsetko co mi ostalo bol skvely pocit z dema a to ze si tu hru musim co najrychlejsie zohnat ci uz formou kupi alebo ...( kto krade ten neplati :D ).

    Crrrn, maly kuchynsky budik mi dava najavo ze vecera je hotova a ja sa musim odlepit od ovladacu ku kuchynskemu stolu. Cely v omameny demacom zarezavam do makkeho vepřa a jedine na co myslim je ci dam pokrmu 8 alebo 9/10 ked vtom ma napadlo ze ja som ziadne nove jedlo nevymslel a ze tneto pokrm si zasluzi max 7/10. Ale v jedom som si isty Sleeping dogs ktoremu ako aj nezahranej plnej hre davam 9/nekonecno :D
  • Zatím dávám 5/10, až bude čeština tak zvýším. Bez češtiny je to nehratelné...
    • http://www.google.cz/imgres?q=jesus+facepalm&hl=cs&biw=1170&bih=796&tbm=isch&tbnid=rwNacf80J8wsiM:&imgrefurl=http://veselba.kafence.com/image/jesus-facepalm-43702.html&docid=lJ3XyL84bz-SUM&imgurl=http://us2.veselba.kafence.com/pix/tabeli/despair/jesus_facepalm.jpg&w=800&h=600&ei=5CM2UJ3gFYTBtAbK8oH4DA&zoom=1&iact=hc&vpx=243&vpy=144&dur=524&hovh=194&hovw=259&tx=120&ty=84&sig=112087430014909605939&page=1&tbnh=127&tbnw=167&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:1,s:0,i:72
      • sry
        todle je správně
        http://alternativementality.org/wp-content/uploads/2012/02/1319075591261.jpg
    • Jack1947
      .....:To snad si dal zamerne kuli zalozeni flamewars ne?
    • s hodnotením súhlasím , ale hodnotenie by som dal aj napriek absencii českej lokalizácie na 3/10 už len z toho dôvodu ako tá hra vykráda snáď každú hru, na ktorú si vspomeniem.
      • A v čem je problém? Žiješ v době kopírování.
    • Dnes neumet alespon zaklad anglictiny je neco jako neumet malou nasobilku...
      • Já základy samozřejmě umím, ale k hraní týhle mi jsou docela k hovnu. *9*
        • Presne!
      • Treba umi francouzsky nemecky a svedsky! troubo
        • Tak proc to nehraje ve francouzstine, nemcine, italstine nebo rustine, pokud je starsi generace?? Je to jen tupon neschopny se sebou neco delat a neco se naucit. Hodne stesti pri hledani prace, polozka Jazyky: cestina se tam bude krasne vyjimat.
        • Veskoslav
          Jestli umí francouzky, troubo, tak si to nainstaluje ve francouzštině a pokud něměcky, tak německy a pokud polsky, tak v polštitě a pokud čínsky, tak v čínštině a pokud španělsky, tak ve španělštině. Ale pokud neumí žádný z těchto jazyků a umí pouze česky, tak je to pouze jeho problém.
          • jenze on je v cechach a autori po nem chteji ceske koruny, tak aspon ty pitome ceske titulky by se mohli obtezovat!!! A urcite neni 10ti lete decko tak jim na to kali a nenecha si z vysoka sr*t na hlavu jako ty *5*
            • smejki
              kde bereš, že překlad stojí 40 000,-? Ano, takto levné překlady se skutečně dělají skoro automaticky, ale tolik stojí možná Need for Speed nebo tříhodinová střílečka. A komunitní překlady snad nemůžeš myslet vážně, pokud se bavíme o oficiálních češtinách.
            • kvalitni preklad je otazkou desetitisic v pripade poskytnuti jednoho prehledne txt souboru komunite je amatersky preklad za 0,-, ale i ten placeny pri prodeji 2000ks a 40000 za preklad to dela naviseni ceny 20,- tedy NIC co by se neschovalo do o nekolik stovek vetsich cen her nez her v zahranici (nez zas nejakej inteligent zacne argumentovat ze mame drazsi hry protoze jsem mensi trh tak at si uvedomi kdo nam je tu prodava! (distibutori s pusobnosti v cele EU)
            • smejki
              proč by se měl nějaký trh dotovat, proboha? *7*
              Překlady jsou drahé jako prase (i ty nekvalitní), takže se prvně musí vyplatit. A 1000-3000 prodanejch kusů v ČR takhle rozmáchlou hru fakt nezaplatí. Bez většího rozmyslu se překládají blbiny s rozsahem textů maximálně do nějakých 50 000 slov, což, čuju, Sleeping Dogs není.
        • jestli umi 3 svetovy jazyky a neni schopnej se naucit anglicky, je asi debi* a mel by se nechat vysetrit. Pokud je to jen nejaka poza, tak tomu rozumim :)
        • To se ma, ale domluvi se tak v polovine zemich nez kdyby umel jen angicky, troubo
          • nebo umi cinsky a domluvi se s nejvice lidma na svete d*mente
            • pravdu dis nezajima! takze = nekupovat
            • Jazz
              A proč ne ?
              To je tvoje stupidita, že se nedokážeš přizpůsobit, myslíš, že nějaká zasraná ČR někoho zajímá ?
            • Presne to jsou argumenty d*mentu "neumis anglicky tak to je tvuj problem". Jednou chces prodavat neco na nasem trhu ma to byt prelozeno do nasi reci! Proc potom prekladat knizky vsak si je kazdej precte v anglictine ne? A filmy nac titulky? hezky vse jen v originale... *11*
            • Jazz
              Jo, tohle přirovnání miluju, z toho se vždycky kácím na zem. *1*
    • Tak to si toho asi moc nezahrajes co ? :D
      • vlastik.plaminek
        Vzhledem k tomu, že nejde reagovat na hlavní koment, reaguju tady.
        Upřímnou soustrast.
      • Haha, dát 5/10 anglické hře kvůli tomu, že není česky.
  • jindra.veliky
    jinak jak preladim radia? *15*
    • Jazz
      Šipkama a když to prý podržíš, tak se zvyšuješ/snižuješ hlasitost, ale mně to asi nefunguje.
      • jindra.veliky
        dik *3* to me nenapadlo zkusit sipky do stran
  • Odulin
    Ale jo hra je to dobrá, ale mě prostě zatím moc nechytla. Včera sme dali s bráchou první 2 hoďky a nějak to není úplně ono. Grafika dobrý, řízení aut žádná sláva, "RAMování" autem mi na atmosféře nepřidává, ovládání KM mírně řečeno nic moc, boje ala batman čili dobrý, ale ten příběh a hlavně postavy mi v hlavě moc neutkvěly..v tomhle má u mě GTA navrch. Ale určitě se k tomu dnes vrátím a zkusím se do toho víc ponořit, chtěl bych si to užít.;)
    • No jistě, protože CJ nebo Niko se pamatují lépe než Kwai Chang Caine *1*
      • vlastik.plaminek
        Tak na to, že se hra odehrává v HK ma asi 99% postav anglické křestní jméno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit