Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď si říkám jaký jsem byl blbec že jsem napsal takovou blbost.
  • Se nauc anglicky, trapaku *5*
  • Zdravím... v misi The Election ( ta mise, jak na začátku voláte Jackiemu a najdete ho za rohem mrtvýho viset s rozpáraným břichem ) se nemohu dostat dál kvůli chybě hry. Shlédnu si video, kde Weie mučí, on potom uteče a po utopení chlápka v záchodě a seběhnutí schodů vymlátí těch pár triád a potom uteče na lešení... Chvíli se běží po lešení a za rohem je jeden velký skok, a s Weiem se utrhne lešení a zůstane viset a drží se pouze rukama... v tu chvíli je nutno mačkat SPACE, aby se vytáhl nahoru.. a můj problém je v tom, že ať mačkám jak mačkám ( pomale, rychle,..), tak hra na mě nereaguje, Wei spadne dolů a konec, můžu to jít znovu :D zkoušel jsem v ovládání nastavit skok i na LTM nebo jiné klávesy ale, pořád mám stejný problém ... Chci se jen zeptat jestli to má někdo stejně, a jestli ano, tak co se dá proti týhle chybě dělat... Sleeping dogs je výborná hra a já skrze tuhle prkotinu nemohu hrát dál ;) Díky za rady, pokud nějaké příjdou :)
  • cestina by se hodila to se musi nechat,koupil sem ji na steamu.. jinak srandy kopec..
  • prostě si zvikni nato že češi neumí udělat dobrou hru,jedina mafia 2 byla a je dobrá jenom kvůli americe.a navic v těch hrach ta angličtina neni až tak těžká abysis nedomyslel že se tam něco dějě.jebu na česko nejsem vůbec hrdej na to ž e jsem čech v česku neni nic.je to pičovina
  • Patří ti to, když taháš nelegální warez verze...
  • Zajímavé, takže ty hodnotíš kvalitu hry dle české lokalizace? *15*
  • Nechapu to vsichni rikaji jak je to spickova hra atd. ja jsem si ji koupil a tedka zjistim ze do toho neni cestina jsem tedka uplne v haji.... Nebo pokud vite o nejaky funkcni cestine tak sem hodte odkaz jsem nasraty jako hovadko *11* *16*
  • Já tu hru žeru xD *14*
  • Jste fakt d.menti vsichni, resite k.kotiny, Pokud ti smrdi CR tak se odpakuj do jine zeme a tam si zvatlej trena tatrsky. Ja jsem hrdej na to, ze jsem Cech a cestina mi vyhovuje, at se ucej cesky, kdyz jsem lezou cizinci, ja se budu ucit anglicky, az jim budu chtit lez do prdelky jako ty hovada, co tu opjevujou anglictinu
  • mám ten stejný problém... *9*
  • Jednoznačně jedna z nejlepších her loňskýho roku, když teď čtu recenzi po takový době, co vyšla, ještě teď se mi vybaví některý zásadní mise a z nostalgíí zavzpomínám na propařenej konec léta u týhle pecky *14* Proti GTA 4 mě mnohem víc vtáhl do děje příběh, kterej je neskutečně chytlavej, bojovej systém promakanej. Podle mě hodně opomíjená hra, za mě rozhodně 9/10, hodně silná 9. Určitě někdy zahraju zas, doteď mě mrzí, že sem ji prodal zpátky do jéercéčka, ale nebyly love a potřeboval jsem Borderlands *4*
  • No dneska jsem to koupil a je to docela v pohodě. Zadáváš kódy musíš dát 4 najednou a NIKDY nejsou dvě čísla stejný. Pokud je to číslo červený tak vubec v tom heslu není. Pokud je žlutý tak tam sice je ale v jiném sloupečku. Takže to musíš zadat vedle. Je dobrý si pamatovat červený čísla a zbytečně je při novém pokusu nezadávat. Během 2minut jsem na ten systém přišel a za 10vteřin bylo heslo prolomený .) třeba to někomu pomůže.
  • Muze mi nekdo prosim rict jak se hackujou ty kamery,jsem ten system nejak nepochopil.
    Dekuju
  • Je to super hra a skvělá zábava,ma par much,hlavne konzolidnich,ale dá se to zvyknout,ja se u ní fakt parádně bavím,když se to někomu nelíbí,ať mi políbí..nebo to prostě nehrajte,howk
  • poradí my ně proč mi nejde sleeping dogs? píše my to chybu dl11 něco dál????
  • Je velice hezké jak SD zvedá až fanatické fanoušky GTA ze židle. Jáké vykrádání jiných her? Podle vašeho popisu vyplívá, že GTA vykradlo Drivera, který byl zřejmě první hra ve které jste si mohli prohlédnout město ,,po svých,, z pohledu třetí osoby. Pravda moc věcí tam dělat nešlo, snad jen sednout si na židli či lavičku a byl to malý zázrak pokud si postava sedla přesně na tu lavičku.

    Nechápu proč se lidem divíte, že se jim to líbí. Po dlouhé době vyšla jiná hra tohoto stylu než GTA, kterému trochu z jeho monopolizmu ubírá SR, které se zaměřuje na arkádovost a ,,šílený,, humor.

    Jsem velice rád a vážím si toho, že zachránili tento projekt, když ho Activision poslal k ledu.
    A těším se na komentáře až výjde Watch Dogs a prosím neodkazujte na GTA V, hra se špatně soudí podle jednoho traileru a několika obrázků. (Za pravopisné chyby se omlouvám)
  • Upozorněme že Sleeping dogs nefunguje protože je tam vir!! VIR JMENA: buddha.dll
  • Poradí mi nekdo nemuzu nebo spiše nevim jak mam udělat tu misi Sleeping Dogs prime parking jak tak musite napichnou tu kameru nejde mi tam zadat ten kod skoušel jsem to podle videa na YouTube ale nefunguje to
  • 13_11
    Pro pamětníky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit