Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, to ze je neuveritelnej a dost nadsazenej, neznamena automaticky ze nemuze tahnout hrace k jeho dohrani
  • zrejme nesleduješ cutscény ... "v honkkongu sú zbrane niečo iné ako v štátoch"
  • Hanzales
    Nejprve nastav nahodna cisla. Potom, pokud je cislo cervene, v kodu se nenaleza. Pokud je oranzove, nachazi se na jine pozici. Pokud je zelene, tak jsi ho trefil na te pozici. Pak staci oranzove cisla jen prehazet na jine misto a cervene nahradit uplne jinymi. Historie nahore pak muze trosku pomoct, aby jsi nezkousel nejake cislo 2x. Samozrejme to nekdy cele vyjde az na treti pokus treba. Pri neuspechu se samozrejme kod zmeni.
  • Prosim hraju sem na zacatku hry a hned problem stojim u elektricky bedny a musim najit kod na vypnuti kamery a vubec nevim jak zkusil sem uz snad vsechny kombinac cisel . Umite nekdo poradit hra se mi libi a takhle to odpiskat hned na zacatku se mi nechce . Dik predem
  • v GTA je to taky nejjednodussi zpusob... =P
  • Hanzales
    Jízdní model bych k L.A. Noire asi moc nepřirovnával. V L.A. Noire je skutečně špatný (ale tam to tak nevadí) Naopak mám pocit, že se ty auta chovají reálněji, než třeba v NFS HP. Z pár závodů jsem měl vyloženě radost z dobře zvládnutého smyku, řadí to tak nějak realističtějc, při pomalejší jízě auto více zatáčí a aspoň to chce tu jízdu trošku naskilovat. Dost dobře se dá valit i s motorkou. Neříkám, že je to ovládání ideální v té hře, ale narazil jsem i na horší. Jediný kámen úrazu je pokoušet se za jízdy rozhlížet, ale jinak se s tím jezdí dobře (až na ty nejrychlejší auta, tam už si člověk moc ruční brzdy a bezchybné jízdy neužije. Po přečtení několika komentářů jsem nabyl dojmu, že jezdit s motorkou bude utrpení, ale přichytávám se u toho, jak si to naopak užívám. (technická, pokud jedete rychle s předklonem, motorka lépe točí, pokud ovšem nenajedete na výmol :) Ono celkově se to naklánění vyplatí používat.
  • Kein
    Jak někdo může vydat hru s tak otřesnou kamerou a přeakcelerovaným pohybem? Tohle konkurence pro GTA? Bi*ch please...nejen, že je tato hra stavěna na úplně rozdílném základě, ale zdaleka nedosahuje kvalit a zpracování města jako GTA.
  • Jack1947
    Jo, naprostej souhlas jen ted s tim rockem tam tak nejak "vaznou".
  • A tu trvanlivost určuje kdo ? Ty ? Stejně jako je pro tebe GTA naprosto boží a SD nuda to stejné může říct kdokoliv o GTA.
    A jako teda hrát GTA pořad dokola 3 roky....To je už docela na palici :)
  • Radši si počkám na Black Ops 2 *14*
  • Preco ma tento komentar co i len jeden dislike? Ked je maximalne pravdivy
  • GTA tu latku prekroci a da ju do takej vysky ze na nu SD nedovidi
  • Souhlas
  • vlastik.plaminek
    Když už si jednou z milion let něco naladím, tak jedině Beat. Nejlepší české rádio.
  • vlastik.plaminek
    A hlavně nebylo roztahané jak Dallas. Normálně mi dlouhé hry nevadí, ale GTA 4 mě v tomhle vyloženě sralo.
  • jo fakt
  • Všechny rádia světa včetně těch herních jsou lepší než Černá Hora *1*
  • vlastik.plaminek
    Akorát tam mohli dát víc kapel a od každé jenom jednu písníčku. Takhle je tam asi 5 nebo 6 kapel a od každé 2 songy (kromě SoulFly a možná ještě něčeho), ale zase pořád lepší, než kdyby tam narvali tunu generického metalcoru a 5 metráků pop punku.
  • Pánové z Tiscali, ten titulek o nastavené laťce byste měli rychle vypustit. Jediná hra tohohle ražení, která kdy nastavila nějakou laťku pro GTA bylo vždy jen a pouze GTA samotné, rozhodně ne tohle.
  • pretexturovat stary kraviny umi kazdej blb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit